Kosiniak-Kamysz do Morawieckiego: Niech pan znów nie opowiada głupot i kłamstw, bo to już jest żałosne

Władysław Kosiniak-Kamysz, przewodniczący PSL, mówił w Poranku Radia TOK FM, że na liczniku jest już 90 kłamstw premiera. - Jest za co przepraszać. Premier całą kampanię mógłby na to poświęcić - stwierdził.

Przewodniczący Polskiego Stronnictwa Ludowego, Władysław Kosiniak-Kamysz, odniósł się w rozmowie z Janem Wróblem do zarzutów Mateusza Morawieckiego kierowanych do opozycji.

- W kontrze do premiera Morawieckiego, który mówi, że opozycja nie ma żadnych projektów i nie proponuje żadnych rozwiązań: Panie premierze Morawiecki, proszę przeglądnąć tylko nasze ustawy złożone ws. wsparcia emerytów, to pan zobaczy prawdziwy program. Niech pan znów nie opowiada tych głupot, tych kłamstw, bo to jest już aż żałosne po prostu, co premier polskiego rządu wyrabia - apelował przewodniczący PSL.

Dodał, że Polska miała już lepszych i gorszych szefów rządów. - Ale takiego, który opowiadałby aż takie banialuki, jeszcze nie było. Zachęca do współpracy, a potem wylewa wiadro pomyj na ciebie. To trochę dziwne. PSL szczególnie sobie upodobał i raczej nie darzy nas ciepłymi uczuciami - stwierdził gość TOK FM.

90 kłamstw Mateusza Morawieckiego

Sąd Apelacyjny w Warszawie zdecydował, że Mateusz Morawiecki musi sprostować stwierdzenie, że za czasów PO i PSL nie budowano dróg i mostów. - Czy to nie będzie zimny prysznic na głowę premiera? - pytał prowadzący program Jan Wróbel

- Mamy już na liczniku ponad 90 kłamstw i manipulacji premiera Morawieckiego. Jest za co przepraszać, całą kampanię mógłby poświęcić na odkręcanie tych słów. Będziemy na każdym kroku prostować te hasła, bo nie można tego puścić płazem. Teraz nie ma już miejsca na zostawienie czegoś bez odpowiedzi, na wszystko trzeba odpowiadać tak, jak w przypadku dróg. 

Władysław Kosiniak-Kamysz prezydentem?

Gospodarz Poranka Radia TOK FM pytał swojego gościa, czy przygotowuje się do startu w wyborach prezydenckich. 

- Jeżdżę w kampanii i wspieram kandydatów, a jest ich ok 17 tysięcy, więc jest co robić. A potem zobaczymy - odpowiedział polityk i zaznaczył, że na razie najważniejsze są wybory samorządowe

Chcesz wiedzieć więcej? Posłuchaj!

  • po co politykom debata przedwyborcza;
  • co PSL proponuje seniorom;
  • czy Pracownicze Plany Kapitałowe to drugie OFE.

Czytaj też: Największy bank w Danii stał się rosyjską pralnią brudnych pieniędzy? "To jedynie część problemu"

Małgorzata Gersdorf pozywa Stanisława Piotrowicza

DOSTĘP PREMIUM

DOSTĘP PREMIUM