Komentarze (54)
Marsz Równości w Lublinie. PiS organizuje modlitwę za uczestników
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • waclawbuclaw

  Oceniono 10 razy 0

  Promocja pedofilii? To sporo księży powinno się przyłączyć do marszu w takim razie.

 • eski57

  Oceniono 16 razy 0

  - prof. M. Ryba ; „zachowania , które wykraczają poza naturę” .
  Wyjątkowo tępy profesor , albo koniunkturalista , bo homo jest przez WHO i cywilizowane kraje uznawane jako inna , ale Naturalna orientacja seksualna - ,”Wiesz, Juan Carlos, to nie ma znaczenia. Bóg cię takim stworzył. Bóg takim cię kocha. Papież również cię kocha i powinieneś kochać samego siebie i nie przejmować się tym, co mówią ludzie” ! …...

 • kl001

  Oceniono 5 razy -1

  Masz heterofobów.

 • WInston Ski

  Oceniono 27 razy -1

  To nie jest marsz równości tylko marsz promocji LGBTQWERTY. Promuje odchylenia i zboczenia. Rozumiem że mamy swobody ale "okazy" które kilkadziesiąt lat temu pokazywano by w klatkach dziś napastują innych na ulicach.

 • andrzej1.61

  Oceniono 10 razy -2

  Na modlitwę z radnymi i wyborcami PiS są zaproszeni wszyscy zwyrodnialcy również ci bez koloratek.

 • getz54

  Oceniono 23 razy -3

  Jezeli chcecie zeby wasze miasta, miasteczka i wsie wyglądały jak Lublin, to głosujcie na PiS-owską katoprawicę. Macie jak w banku pomniki Wojtyły, Kaczyńskiego, na kazdym skrzyzowaniu, procesji kościelnych na ulicach, mszy św. co godzinę, obowiązkowej modlitwy przed rozpoczęciem pracy, lekcji w szkole, kobiety i dziewczęta obowiązkowych wizyt u egzorcystów kościelnych w celu wypędzeniu z nich złych myśli o seksie. Obowiązku dla młodych chłopców przepracowania w kościelnej zachrystii i przy ołtarzu 2 lat, ku chwale paktu wóta, pana i plebana.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX