Cyfrowa prenumerata Radia TOK FM i Wyborcza.pl teraz w jednym pakiecie - aż o 50% taniej!

Radio TOK FM i Wyborcza.pl teraz w jednym pakiecie - wygodniej i aż o 50% taniej. Takiej oferty nie było jeszcze nigdy!

                      

>Kliknij i sprawdź prenumeratę cyfrową w dwupaku<

Teraz cyfrową prenumeratę Radia TOK FM możesz wykupić we wspólnym pakiecie z Wyborczą.pl. Zakładasz konto tylko raz i płacisz 50% mniej!

Dlaczego warto zdecydować się na prenumeratę cyfrową w dwupaku?

Subskrypcja oznacza nieograniczony dostęp do wszystkich podcastów TOK FM - bez reklam audio. Zaliczają się do nich wszystkie audycje nadawane na naszej antenie oraz podcasty tematyczne dostępne tylko w Internecie.

Równocześnie otrzymasz nielimitowany dostęp do wszystkich serwisów "Gazety Wyborczej" (m.in. Wyborcza.pl, Wyborcza.pl/classic, WysokieObcasy.pl i 24 serwisy lokalne) na wielu urządzeniach.

To też magazyny "Wyborczej": Duży Format, Magazyn Świąteczny, Ale Historia i kilkadziesiąt innych ekskluzywnych tekstów tygodniowo dostępnych wyłącznie dla prenumeratorów! Teksty z wydań papierowych dostaniesz wcześniej niż w kiosku. Przeczytasz też wydania archiwalne.

Wygoda i przydatne funkcjonalności

Prenumerata cyfrowa w dwupaku to wygodne wyszukiwanie tematów i ulubionych audycji TOK FM. Atutem jest też funkcjonalność zapisywania artykułów Wyborcza.pl w schowku do przeczytania później i komentowania ich.

Podcasty TOK FM można zaś układać w rozmaite, wygodne playlisty - Ty wybierasz interesujące Cię tematy, programy, prowadzących i gości. Możesz dostawać spersonalizowane powiadomienia na ich temat. Nie jesteś zależny/zależna od ramówki radia - każdej audycji TOK FM możesz posłuchać, kiedy chcesz.

Jak słuchać podcastów TOK FM? Praktyczny poradnik

DOSTĘP PREMIUM