Komentarze (116)
Biedroń: Tresowana przez was Nowacka przyłączyła się do Koalicji Obywatelskiej
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • panbies

  Oceniono 10 razy 0

  Bez względu na płeć(to już się wam w głowach poprzewracało, walka płci?)Katarzyna Lubnauer jest doskonałym przykładem jak NIE zarządzać partią i jak ją rozwalić.

 • Oceniono 12 razy 0

  ... #Ⅎ ...

  .
  ... a ja Wam wszyscy tweetujący powiem tak! :)
  .

  .
  ... zabolały słowa Biedronia? A dlaczegóż to? Dlatego, że powiedział prawdę i dała się WYTRESOWAĆ I WPUŚCIĆ W KANAŁ #POPiSKk ??? Ja w tym stwierdzeniu nie widzę nic zdrożnego, a więcej powiem, widzę COŚ WRĘCZ ZBAWIENNEGO, BO DOTRZE DO WAS SMUTNA PRAWDA CZYM JEST #POPiSKk, także pompujecie na SIŁĘ coś, czego nie ma, ponieważ człowiek to TEŻ ZWIERZĘ CHOĆBYŚCIE NIE WIEM JAK UZASADNIALI ŻE JEST INACZEJ, TO TAK JEST - CZŁEK TO TEŻ ZWIERZ I TRESOWAĆ MOŻNA SIĘ WZAJEMNIE :)
  .
  króciutka definicja zatem: Tresura, tresowanie (niem. Dressur z fr. dresser[1]) – zespół działań mających na celu przyzwyczajenie, wdrożenie (nauczenie) zwierząt do wykonywania określonych czynności przez wielokrotne ich powtarzanie w jednakowych okolicznościach[1][2][3], wyrabianie lub wytwarzanie przez człowieka odruchów warunkowych u zwierząt, czasem prostych nawyków poprzez stosowanie systemu nagród i kar[4].

  .

  .
  ... to tak samo, jak LIS stwierdzający a raczej tresujący onetowców, że Pieronek to "dobry biskup" i "mądry człowiek" ...bu ...bu ...buhahah! TO POMPUJCIE TOMASZU & SPÓŁKA - pana PIERONKA z pedofilską siatką i mafią do wyciągania kasy z #PL!!!
  .

  .
  ... Co do Kasi L - #KASA TO NIE WSZYSTKO WIĘC UCIEKAJCIE PUKI JESZCZE MOŻNA ...>->-> #SHREK JEST BARDZIEJ UMOCZONY, NIŻ LEGIONOWO !!!
  .

  .

  .
  ... a #POPiSKk to NAJCZYSTSZE ZŁO - wątpliwości jeszcze jakieś? :)
  .

  🔥 #RÆ 🔥

 • tomaselli

  Oceniono 1 raz -1

  Nowacka mozna ugniatac i tresowac jak sie chce. Ona po prostu od lat chce zaistniec w polityce.
  Jakie ma poglady ? Nie wiadomo.Niech sie w koncu zabierze do pracy , pasozyt spoleczny.

 • eski57

  Oceniono 1 raz -1

  - po pierwszych sukcesach , zwracałem uwagę , by nie pozwolił się zagłaskać i nie popadł w zarozumiałość - chyba się TO stało - ocean p. Nowackiej co najmniej NIE elegancka ! ? Do wyborów parlamentarnych jeszcze czasu dość , by bardziej racjonalnie oceniać aktualną sytuację i ludzi , by przywrócić wypracowaną sobie pozycję ………

 • alik-w-plomieniach

  Oceniono 5 razy -1

  Trzeba wreszcie przyjąć do wiadomości, że Schetyna to żaden polityk i żaden przywódca. To głąb, żul bez kręgosłupa, który wykorzystuje ludzką głupotę, żeby tylko utrzymać się przy korycie. Stąd sobie próbuje przygłaskać Nowacką, która koniec końców i tak nic w tej "koalicji" nie będzie mieć do powiedzenia.
  PO musi się zreorganizować, albo będzie po niej. Obecnie jest na etapie SLD u schyłku rządów Millera.

 • a.k.traper

  Oceniono 5 razy -1

  A ja nie uważam z korzystne tego połączenia, każda partia powinna sama przedstawiać swoich kandydatów a Biedroń jakoś do polityki mi nie pasuje i nie wiem, co on chce od Nowackiej, gdyby nie chciała to by się nie zgodziła. Proszę sobie przypomnieć J. PAlikota, który głosił podobne hasła, jeżeli się nie ma przewagi w Sejmie to się nie opowiada bajek, znam życie i wiem, że tte zamysły z odsunięciem Koscioła nie udadzą się chociaż jestem za wypowiedzeniem Konkordatu ze wszystkimi skutkami, dla nas jest on niekorzystny, wolę by proboszcz normalnie parafię prowadził na zdrowych zsadach, zapewne wielu by musiało odejść, bo ludzie by ich szybko rozumu nauczyli.

 • Henryk Walezy

  Oceniono 9 razy -1

  Zaczęło się sekowanie Biedronia, bo się wypiał na propozycje współpracy.
  Niech się Schecio i spółka zdecydują tylko, czy przyp-----lać się do Biedronia o to, że uzyl słowa "tresować" czy, że zostało ono użyte w stosunku do kobiety.
  Póki na czele PełO będzie Schetyna, to partia ta nie wygra żadnych wyborów.

 • mar_kra3

  Oceniono 5 razy -1

  no coz, może w lekko niefortunnych słowach, ale kawa na ławę. niestety, straciłam cały mój szcunek do p. Nowackej, jako polityka, po tym akcesie do PO. Była jej formacja, pomimo przegranych wyborów w 2015r. całą moją nadzieją na jakąś zmianę na polskiej scenie politycznej. Przegraliśmy wszyscy, tylko po co pogrążać się jeszcze bardziej? Być może jestem ślepa, ale nie zmienia to mojego nastawienia do p. Biedronia i ma mój pełny kredyt zaufania... Kilka lekko przesadzonych słów nie zmienia rzeczywistości, którą opisują.....

 • kontoporanka

  Oceniono 7 razy -1

  to może tak - jak dla mnie nie ma różnicy czy pis czy po - są to takie same populistyczne partie prezentujące ten sam rozdawniczy i wiernopoddańczy kościołowi program. Różnica jest taka, że jedni podają go na ostro drudzy na słodko kwaśno i tyle.
  Może dobrze się stał, że wygrało pis, wytnie poparcie po do końca i wyborca będzie się musiał zdecydować. Razem z po nic Polska nie ugra.
  Popieram w związku z powyższym Biedronia, że chce działać bez po. Teraz pora na mądry i odważny w wielu kwestiach program. Samo to, że się było cacy a nawet inawet z tęczową flagą niczego nie dowodzi.
  Panie Biedroń - czekamy...
  Dbajcie o siebie.

 • krywit

  Oceniono 13 razy -1

  Nie spodziewałam się takiego chamstwa po p. Biedroniu, ale wybory uruchamiają najniższe instynkty.

 • Slawomir Chojecki

  Oceniono 15 razy -1

  Biedroń, ty jednak jesteś glupszy niż wyglądasz. Co z tego, że wiele twoich postulatów jest słusznych, skoro swoją idiotyczną postawą sprawiasz, że nigdy nie będziesz miał szansy na ich realizację. Stałeś się marionetką PiSu.

 • czarna_brygada09

  Oceniono 11 razy -1

  Dokładnie, precyzyjnie i trafiające w sedno sprawy Nowackiej, która na lewicy straciła w Platformie nie zyskała. Śledzę uważnie publikacje prasowe ... taki mam zawód i zgadzam się, że Nowacka była 'tresowana' ... oczywiście nie w dosłownym znaczeniu, użyłbym raczej słowa 'przysposabiana'.
  Katarzyna Lubnauer niech nie rżnie przysłowiowego głupa jeżeli nie wie co to jest nacisk psychologiczny tylko ględzi jakieś farmazony o 'pogardzie dla kobiet' w wypowiedzi Biedronia. Prędzej pogarda dla polityków Platformy i wysługujących się im dziennikarzy.
  Natomiast Joński lepiej już o obciachu niech nie mówi bo można było mu przypomnieć co kiedyś wygadywał o Schetynie; jako 'słoniu z porcelany' i 'braku odpowiedzialności za słowa'. Jeżeli teraz kuma się z Schetyną to jest hipokrytą i obłudnikiem i to jest obciach.

 • Oceniono 15 razy -1

  Brawo!Może trzeba wyjechać do Słupska żeby zacząć mieć realne spojrzenie na to co, co dzieje się w kraju. Brawo Panie Prezydencie, za zdrowy rozsądek i odwagę mówienia prawdy wprost, nawet wbrew wszystkowiedzącym redaktorom.

 • mrpens

  Oceniono 2 razy -2

  Homoseksualista który nienawidzi kobiety i myśli że są do tresowania jak w cyrku :-(

 • zbyszekl1971

  Oceniono 2 razy -2

  jeżeli Biedroń nie chce startować w wyborach samorządowych to dlaczego tak permanentnie i gwałtownie krytykuje Koalicję Obywatelską. Jak ktoś by mu zmierzył tą aktywność to wyjdzie, iż jego głównym wrogiem jest właśnie KO. Ja już po prostu nie mogę go słuchać, jak w niemal każdym zdaniu zionie jadem pomieszanym z pogardą na PO i Nowoczesną. Po co to robi?? Jeżeli mam się doszukiwać pragmatyzmu to tylko jest jedna odpowiedź. Zależy mu na tym, by KO miała jak najsłabszy wynik, bo potem ewentualnie będzie trochę więcej miejsca na jego wirtualną partię. Kiedyś się zastanawiałem czy bym na niego zagłosował?? Teraz wiem, że nie, ale nie dlatego, że nie podobają mi się jego poglądy. Nie zagłosuję, bo mam dosyć jego ciągłego krytykowania PO. Jak jest taki hop do przodu to mógł startować teraz a nie osłabiać front demokratyczny.

 • incipit

  Oceniono 6 razy -2

  Szmaciany Ogórek. Będzie św. Mikołajem na choince u kaczego.

 • ryyys

  Oceniono 12 razy -2

  Panie Biedroń, wiązałem z Panem nadzieje. Ale przestałem: ocena Nowackiej godna Sasina.

 • jerzykkur38

  Oceniono 8 razy -2

  Nareszcie pan Biedroń,pokazał swoje prawdziwe oblicze.Chciałem panu przypomnieć,że ludzi się nie tresuje,tylko zwierzęta.Możliwe ,że pan chciałby zostać treserem.Za szybko uwierzył pan w swój geniusz,nieomylność,w posiadanie wiedzy objawionej i boski autorytet.Trochę pokory,panie prezydencie.Dużo pan stracił,ze swojego wizerunku.

 • skandy5

  Oceniono 14 razy -2

  Zandberg, Biedroń prowadzą rozbijacką działalność - mogąsobie tak gadać a nie przekroczą 3 procent - w sumie cała lewica mogłaby mieć na początek nawet kilkanaście

 • achaszwerosz

  Oceniono 10 razy -2

  Biedroń ma rację z to od razu atak wściekłych "liberałów" bo ich celnie zdissował. Brawo Robert, jedź po tej pseudo lewicy!

 • jacekkkf

  Oceniono 10 razy -2

  Brawo Biedroń, powiedziałeś prawdę a ta wielu w oczy kole. Więc się czepiają za użyte słowo, to prawda, że bardzo niedyplomatyczne, ale celnie oddające sedno sprawy.

 • ketjow1978

  Oceniono 8 razy -2

  Czyli 5 bloków opozycji demokratycznej i jeden władzy totalnej. Ciekawe kto to za rok wygra?

 • polak_nieprawdziwy

  Oceniono 20 razy -2

  Przypominam, że Tusk z powodów koniunkturalnych wziął ze swoją żoną ślub kościelny po latach. Tylko i wyłącznie na pokaz, by się przypodobać katolikom i klerowi (w zasadzie chyba w odwrotnej kolejności)!!!
  O tym trzeba pamiętać nim zaczniemy w ogóle rozmawiać o stosunku PO do KK.
  To jest partia która nie ma w materii rozdziału kościoła od państwa nic do zaoferowania poza utrzymaniem razem z PiS pewnego Status quo.
  Na PO głosowano głównie przeciw PiS i w końcu również na tym polu ta partia poległa, gdyż część elektoratu dzięki któremu rządziła nieprzerwanie przez dwie kadencje przestała widzieć jakąkolwiek korzyść w kolejnym głosowaniu na tych obłudnych, kunktatorskich nierobów.
  sami sobie wyhodowaliśmy PiS, utrzymując PO w przekonaniu, że są jedyną alternatywą w tym państwie.
  Tymczasem nigdy nie powinni nią być.
  Są mniej dzicy niż ich ideowi koledzy z PiS i na tym największe różnice się kończą.
  Ta sama ideologia - rusofobia, ten sam mit założycielski III RP i ci sami bohaterowie - wyklęci, ten sam stosunek do KK, taka sama nienawiść do PRL i uwielbienie dla Sanacji, ten sam nieustający antykomunizm w kraju w którym nawet w końcówce PRL trudno było spotkać komunistę jeśli nie przyjechał akurat w delegacji z ZSRR albo z Chin.

 • fajny_zajety

  Oceniono 9 razy -3

  Przejście Nowackiej do PO , obietnica startu Biedronia, Paria Razem, powrót SLD, połączenie PO i N to takie prezenty dla PIS. Konserwatywni wyborcy PO prawdopodobnie odpuszczą sobie te wybory. Totalna opozycja nie ma żadnego pomysłu na Polskę zresztą lewica na całym świecie jest teraz w odwrocie ...

 • rastablaster

  Oceniono 11 razy -3

  pan Biedroń - ostatnia nadzieja neoliberalnej komuny. Ładna homoseksualna buźka ideologicznego trupa. Tożsamość, również ta seksualna, nie przesądza o walorach polityka. Polityka pana Biedronia to więcej tego co już było. Dlatego kolejne wybory wygra PIS. Jeszcze kolejne może wygrać ktoś gorszy.

 • sunzi15

  Oceniono 14 razy -4

  Coraz bardziej dochodze do przekonania, ze Biedron
  jest zakomuflowanym agentem, pracujacym dla
  kato-nazistowskiej mafii.,
  tak jak kato-nazistowska mafia PiS-ePiSkopat,
  stanowi 5-ta Kolumne Rosji Putina w Polsce i UNII.

  Wszelkie powierzchowne, pozorowane ruchy Biedronia to dobry kamuflaz
  dla dzialan oslabiajacych front demokratyczny,
  walczacy z ZAMACHEM STANU, realizowanym przez PiS i Dude
  na zlecenie ePiSkopatu.
  Robi wszystko, aby sfinalizowac i utrwalic kato-nazistowska DYKTATURE,
  czyli dla POGRZEBANIA WSZYSTKIEGO,
  co rzekomo deklaruje uzyskac.

  Dopuszczenie do sfinalizowania ZAMACHU STANU,
  przez oslabienie demokratycznej opozycji,
  zacementuje de facto DYKTATURE, jak to nastapilo w III Rzeszy,
  faszystowskich Wloszech, Hiszpanii Gen. Franco,
  w Rosji, na Bialorusi, w Korei Pn, czy tez Turcji Erdogana.

  Jest jeszcze opcja, ze Biedron jest skrajnym glupcem,
  ale to nie zmienia jego szkodliwosci.

  Musimy zachowac czujnosc, bo bandyci stapaja
  po coraz cienszym lodzie, a tonacy brzydko sie chwyta.

 • wiesiek_cebertowicz

  Oceniono 6 razy -4

  Czyli kłótnie i osobiste animozje ważniejsze od rozsądku. Sprawa zasadnicza to osłabić, odsunąć PIS niszczący Polskę, a to tylko w pełnej współpracy ludzi rozsądnych i odpowiedzialnych.

 • piotr

  Oceniono 9 razy -5

  coś złego się dzieje z Biedroniem....

 • cysiowps

  Oceniono 11 razy -5

  A jaką Biedroń stanowi alternatywę dla Koalicji Obywatelskiej ? Ano żadną. Alternatywą może być co najwyżej zjednoczona lewica na JEDNEJ liście wyborczej.
  Więc zamiast jechać po KO i pomagać tym PISowi, może by tak Biedroń popracował nad zjednoczeniem się z SLD i RAZEM ? Jestem pewien że Nowacka wówczas też by się włączyła w taki projekt.

 • marchwianka.0

  Oceniono 11 razy -5

  Pan Biedroń niestety nie grzeszy skromnością. Ma parę dobrych pomysłów ale to chyba za mało, żeby wygrywać wybory. A opluwaniem Koalicji Obywatelskiej pomaga PiSowi! O to chodzi??

 • 2bxornot2b

  Oceniono 9 razy -5

  Pytanie zasadnicze czy bedzie to dotyczyc finansowania wszystkich zwiazkow wyznaniowych dzialajacych na terytorium Polski. Czy naruszenie ustawy i konkordatu bedzie oznaczalo zwrot wszystkich zagrabionych przez komune i postkomune dobr koscielnych sprzed 45?
  Chocby na remont nikomu do noczego niepotrzebnego cmentarza zydowskiego w Warszawie obecny rzad wyasygnowal 100 mln. Czy rowniez tego typu ekscesy nie beda sie powtarzaly w przyszlosci?

 • robertolewniczak

  Oceniono 12 razy -6

  Pedałku,przestań się wysilać,gów.o zrobiłeś w Słupsku,i gów.o zrobisz w Polsce.Słupszczanie mają cię dość.

 • xt-s

  Oceniono 12 razy -6

  "Biedroń chce również zlikwidować fundusz kościelny oraz uporządkować kwestie podatkowe. "
  By nawiązać do klasyki literatury, Biedroń powinien nam obiecać również Niderlandy.

  Przecież Biedroń nie ma szans na uzyskanie bezwzględnej większości w parlamencie, ani na koalicję, która wraz z nim by coś takiego przegłosowała. Więc może obiecywać, co tylko mu ślina na język przyniesie, a po wyborach okaże się, jak w 100 milionach od Wałęsy, że on chciał, nadal chce! Tylko "oni" mu nie pozwalają.

 • hrkukus

  Oceniono 9 razy -7

  Strasznie przygnębiające jest, że zarówno Biedroń jak Zandberg nie różnią się od Schetyny pod względem egoizmu. Nasza racja, nasz program, nasza prawda, nasza taktyka, nasza partia, a za tym wszystkim całkowita niezdolność dostrzeżenia realnej sytuacji. Za tym "nasza" kryje się właściwie "ja i moje stanowisko", nasza racja je tylko racjonalizuje. Symptomatyczne że Biedroń z większą swadą mówi o krzywdach wyrządzonych mu przez PO niż PiS, dla Czarzastego wrogiem największym jest PO i Nowoczesna. Oni nie martwią się o kraj, ich przeraża fakt że roztopią się w większej strukturze. Gdyby Schetyna był w stanie postawić sprawę jasno, startujemy razem, robimy porządek z zamachowcami i robimy nowe wybory, byłaby może niewielka szansa. Ale też się boi, partia rozliczy go przecież ze stanowisk, mandatów itp. Martin Niemöller się kłania, ale to był przecież luteranin.
  G... z tego będzie, nawet nie spróbują.

 • fuka

  Oceniono 7 razy -7

  Nie była to fortunna wypowiedź, ale wygląda na to, że może mieć rację, że potrzebne są dwa opozycyjne bloki - lewicowy i centrowy.

 • emerytgw

  Oceniono 11 razy -7

  P. Biedroń wara panu od tacy w kościołach. Jest to dobrowolność wiernych i konstytucyjna wolność. Przez opodatkowanie parafii fiskus chciałby jeszcze dodatkowo opodatkować moje dobrowolne ofiary w kościele. Już raz fiskus wziął podatek w momencie moich należności z pracy czy renty. Nb. wywody p. Biedronia na temat opodatkowania kościoła i religii w szkole są powtarzaniem znanej prlowskiej nagonki na kościół.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX