Komentarze (96)
Co to jest ludobójstwo? Dlaczego ludzie stają się ludobójcami? Książka - Lech Nijakowski
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • pampierosy

  Oceniono 10 razy 0

  Łał, po wpisie już widać że bez specjalnych zachęty pobiegałbyś z widłami za jakimiś Żydkami, nie?

 • saves

  Oceniono 3 razy -1

  Do zaistnienia ludobójstwa musi zaistnieć pretekst. Jakieś dawne zatargi, kolor skóry czy religia. W tej chwili Europie aplikuje się te wszystkie czynniki za pomocą wojowniczych imigrantów z południa. Kwestią czasu jest kiedy nastąpią lokalne pogromy, przeradzające się w falę przemocy. Ciekawe, ilu pamięta pogrom Cyganów w Mławie i co było jego przyczyną? Teraz mamy wzbierającą nienawiść do nielegalnych przybyszów, którzy co i rusz dokonują ohydnych zbrodni, jak choćby ostatnio na 16-letniej Włoszce.

 • piotrwojciak_first

  Oceniono 2 razy -2

  A co z ludobójstwem aborcyjnym?

 • piotrwojciak_first

  Oceniono 6 razy -2

  V. Nie będziesz zabijał. Nawet psa, nawet jak masz za małe mieszkanie. A płód ludzki? Możesz, również gdy masz za małe mieszkanie. Ludobójstwo jest nie halo. Aborcja jest ok.

 • marcin1948

  Oceniono 9 razy -5

  "Jak rozpoznać że nadchodzi ludobójstwo" . Dzieci i wnuki żydokomuchów wiedzą najlepiej,zwłaszcza te rozsiadłe w GW i rynszTOK FM.

 • beton44

  Oceniono 14 razy -6

  Czy pan Nijakowski - pytał brata pana Adama - jak zostaje się ludobójcą ???

 • jan_sobczak1

  Oceniono 14 razy -8

  Trzeba by spytać Niemców, Belgów, Ukraińców....ale zawsze wspólny mianownik to socjalizm.

 • 2bxornot2b

  Oceniono 18 razy -8

  Warto wspomniec iz czerwoni khmerzy byli dla pokolnia dzieci kwiatow realizacja marzenia o panstwie idealnym, to ci od Habermasa framnkfurtczycy cieszyli sie, iz ziscil sie narkotyczny sen swiata bez religii bez nieba i piekla i ludzkosci zyjacej we wspolnocie.
  Lennony rozne ono guru wspolnoty z Wenezueli i cale pokolenia europejskich 'myslicieli' wyli z zachwytu i widzac to destruktywne pokolenie w obecnym skladzie RE KE czy Roze Thun, nalezy zauwazyc iz paru przytomnialo jak chocby Mick Jagger sztandarowa postac antykultury i hedonizmu 68.

 • komentator_2000

  Oceniono 13 razy -9

  Ludobójstwo jest za zwyczaj poprzedzone rozbrojeniem ludności cywilnej, której ma ono dotyczyć. Pytanie, do czego w takim razie dążą obecnie rządy w Europie i na świecie?

 • onduma

  Oceniono 20 razy -10

  Jak poznac ? Przyjezdzaja na przyklad masowo Ukraincy czy zydzi tworza sobie panstwo na terenie innego

 • piotrwojciak_first

  Oceniono 18 razy -12

  Ludobójstwo odbędzie się już dzisiaj. Wszystko zaczyna się od słowa i od tego, że jakiejś kategorii ludzi odmawia się bycia człowiekiem. Na przykład "płód ludzki". Nie jest. Można zabić. I przy okazji zarobić. Hitler także zarabiał: złoto, futra, skóry, mydło, etc. Wszystko to robią zwykli ludzie, w tym kilku lekarzy z mojej okolicy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX