Komentarze (96)
Patryk Jaki wstydzi się swojej partii? "Ma doświadczenie w rzucaniu legitymacji partyjnej"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • jancio-utopiec

  Oceniono 8 razy -4

  Skandaliczne to jest to że Borowiecki wstydzi się prawdziwego nazwiska i od wielu lat używa pseudonimu. Na drugi raz senatorze zanim zaczniesz kogoś pouczać zdradź jak się naprawdę nazywasz.

 • 2bxornot2b

  Oceniono 10 razy -4

  Swiatem rzadzi zasada doboru naturalnego, to silniejszy i zdrowszy otrzymuje od natury prawo do dobrego zycia niech gina slabsi i nieudacznicy wszyscy ci ktorzy nie stoja o wlasnych silach niech nie oczekuja pomocy.
  Nie to nie cytat z Balcerowicza w apogeum neoliberalnego uniesienia to slowa Adolfa Hitlera podczas swoich wielogodzinnych oblakanczych spazmow

  W 2015 po swoim Stalingradzie odpowiedzieliscie w naturalny sposob wlasciwy dla kazdej zideologizowanej zamknietej kasty wojna totalna. Zadnbej sktuchy za te 27 lat zadnej pokory zadnych przemyslen tepa wojna totalna rzucanie kolejnych ofiar za cene odzyskania wladzy, obled wiecznej wojny az do ostatniego ciemnego czerskiego luda, zadnej refleksji i zastanowienia sie nad swoimi nikczemnymi czynami, jak zamrazanie socjalu pensje na poziomie biologicznego przetrwania glodujace dzieci, masowa emigracja przewalszczanie srodkow obywateli panstwa wlacznie z paleniem niewygodnych lokatorow i te rzady bezprawia, w ktorych sady staly sie jedynie kolejnym srodkiem represji wobec tubylcow szukajacych sprawiedliwosci.
  Nic tylko kolejne wyciagane nic nie znaczace pierdy jakies opowiesci dziwnej tresci o rzuconej legitymacji Jakiego, kiedy wreszcie spojrzycie w lustro czerska i przuyznacie sie do tego co uczyniliscie z mojego kraju.

 • medalik1921

  Oceniono 15 razy -7

  Zobaczył że platfusy co sami złodzieje i ściemniacze to się wyniósł z tego syfu BRAWO Patryk!!

 • nowy4444

  Oceniono 11 razy -7

  Oj zabolało gazetę zagranie Jakiego. Tego się nie spodziewali i do dziś są w szoku i nie wiedzą co się dzieje. Stąd te argumenty bez sensu i bez związku. Bo to chyba dobrze że był w PO? PO jest cool. Tak gazeta? Wytłumacz!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX