Komentarze (53)
Spot PiS z uchodźcami. "Zaskakuje, że Kaczyński zaczynał w Helsińskim Komitecie Praw Człowieka"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • 2bxornot2b

  Oceniono 3 razy 1

  Kazdy ma prawo decydowac kogo gosci w swoim domu ciesle zawsze przyjalbym pod swoim dachem, ale tego profesora nigdy. Kraje kolonialne zwrocily tym narodom ich wlasne domy ale nie po to zeby niszczyli swoje i niszczyly domy bylych kolonialistow.
  Czym innym jest przyjazd do pracy z legalnym pozwoleniem, a czym innym wywazanie drzwi w cudzym domu z zadaniem oplacania ich pobytu.

 • sthoss

  Oceniono 3 razy 1

  Cieślą był Józef a nie Jezus.

 • tlbck

  Oceniono 9 razy 1

  no cóż, znakiem tego PiS obraża samych Polaków, którzy masowo wyjeżdżali do USA. Wszak też wtedy byliśmy uchodźcami... Ukraińcy masowo przyjeżdżają do Polski, w Warszawie,w jednym z kościołów na starówce, nawet jest msza w języku ukraińskim. gdyby nie Ukraińcy to kto by w Polsce pracował? czyli co? Ukraińcy to też "zaraza"? jak pisowi wygodniej tak gadają.

 • Jerzy Kasak

  0

  Jeżeli Jaki miał z tym spotem cokolwiek wspólnego to mi go żal przecież przed nim całe życie. Kto zrobił mu takie gó...? j.k

 • santa_c

  0

  Zatrudnił się w Helsińskim Komitecie PC, żeby poznać od wewnątrz przyszłego wroga na drodze do autorytarnej bolszewickiej Polski.

 • Jan Nowak

  0

  Panie prof . moralny obowiązek to macie przede wszystkim chronić własnych obywateli a nie pomagać terrorystom którzy tych obywateli chcą wymordować

 • 2bxornot2b

  Oceniono 2 razy 0

  Jest taki list gubernatora Recife do Krola Hiszpanii, ktory raportuje krolowi iz Zydzi zdominowali rynek handlu niewolnikami w koloniach ze licytacje nie odbywaja sie w swieta zydowskie.
  Przypomne iz glowna linia sporu swiata chrzescijanskiego, ze swiatem chamicko semickim byl stosunek do niewolnictwa, niewolonictwo stalo w jawnej sprzecznosci z ewangelia i ten spor byl glownym powodem niecheci obcych sobie swiatow.

 • marchwianka.0

  0

  Ten spot o uchodźcach jest obrzydliwy!!!! Czy Polacy są rasistami, żeby ich tak traktować???

 • andrzej2310

  0

  Nie pozwólmy, aby Kaczyński zrobił z nas nazistów!

 • andrzej2310

  0

  Kaczyński to cyniczny manipulant, on nie ma żadnych poglądów, tylko czasowo dostosowuje się do koniunktury. Dla niego liczy się tylko władza

 • Robert Madejski

  Oceniono 6 razy 0

  Idiotyczny tytuł. A może ludzie ogólnie ulegają tego typu propagandzie? Jakiś argument, że tego typu propagandzie w mniejszym stopniu ulęgają Włosi, Japończycy czy mieszkańcy Hiszpanii? Czy po prostu dzień nie przedstawiający Polaków jako nacji w złym świetle to dla Wyborczej dzień stracony?

 • jtby

  Oceniono 1 raz -1

  "Żerowanie na ludzkim strachu jest niegodziwe." Trudno wymagać godziwych zasad od ludzi, pozbawionych zasad moralnych i etycznych dla których jedyną wartością jest TKM po władzę i kasę. Tow. Mały jest zfrustrowanym, zakompleksionym politykiem i prawdopodobnie zdaje sobie sprawę, że to jego pierwsze i ostatnie 5 minut, a w przyszłości nie zapisze się pozytywnie w świadomości Polaków i historii Polski.

 • koalala2

  Oceniono 5 razy -1

  Jacy kxxxa uchodzcy?! Przeciez to zwykle lenie, ktore w Europie szukają kasy i zabawy. Lewacka propaganda przegra.

 • Aegis Risk

  Oceniono 7 razy -1

  Niby profesorek a jednak zdegenerowany moralnie łgarz i lewacki oszolom snujacy utopijne fantazje seksualne o multikulturowym raju. Najbardziej kuriozalne jest, ze czlowiek wyksztalcony twierdzi ze multikulti jest wspaniala pomimo faktu, ze nigdy w historii ludzkosci, w mitach, legendach, zapisanych dziejach i ustnych podaniach nie da sie odnalezc ani jednego przykladu pozytywnego wplywu imigracji afrykanskiej i islamskiej. Wrecz przeciwnie - narody po przyjeciu tych dzikich bydlakow przestaja istniec i staja sie zwierzyna lowna. Tego szambo liberalne chce. Pora zdelegalizowac liberalizm na rowni z innymi totalitarnymi ideologiami.

 • misio-kicio

  Oceniono 7 razy -3

  O! Nawet "profesory" się oburzają.
  Jak pisałem wczoraj, zamiast wieszać psy na PiSie i użalać nad sobą i "uchodźcami", zróbcie na Czerskiej spot z powszechnie dostępnych zdjęć jak:
  - czarny migrant wyciera tyłek białemu staruszkowi w domu starców
  - inny czarny przeprowadza białą babcię przez ulicę
  - młodzi, śniadzi imigranci zapieprzają na taśmie w jakiejś fabryce, albo pracują przy uboju świń :-)
  - tłum śniadych przed dworcem robi przejście dla wyzywająco ubranych białych kobiet odwracając wstydliwie wzrok
  - muslim oświadcza się białej dziewczynie na kolanach wręczając pęk róż
  itp.

 • vader2010

  Oceniono 9 razy -3

  Nie mam żadnego obowiązku nikomu pomagać już szczególnie leniom z Afryki. Dopóki opozycja nie zrozumie że temat "obcych" jest pierwszym kryterium wyboru dopóty będzie przegrywać wszystkie wybory. Nie chcemy czarnych i muslimow i koniec.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX