Kłopoty w szczecińskiej Miejskiej Komisji Wyborczej. W kolejce przedstawiciele ponad stu komisji [WIDEO]

"Duże nerwy i mega kolejka", tak reporter Radia TOK FM relacjonuje sytuację w Miejskiej Komisji Wyborczej w Szczecinie. W budynku długa kolejka przedstawicieli komisji wyborczych, z raportami i workami z kartami do głosowania.

Radio TOK FM i Wyborcza.pl teraz w jednym pakiecie - wygodniej i aż o 50% taniej. Takiej oferty nie było jeszcze nigdy! Sprawdź szczegóły >>>

W siedzibie Miejskiej Komisji Wyborczej w Szczecinie tłok i nerwy. W kolejce, do złożenia protokołów z głosowania i oddania worków z kartami, czekają przedstawiciele ponad stu obwodowych komisji wyborczych. Choć, jak informuje reporter Radia TOK FM, pracownicy miejskiej komisji przyjmują dokumenty na bieżąco.

Niedzielne wybory samorządowe przejdą do historii, jako głosowanie z najwyższą frekwencją. Według informacji PKW frekwencja przekroczyła 50 proc.

Dogrywka

W Szczecinie, jak wynika z nieoficjalnych danych, będzie druga tura wyborów prezydenckich. 4 listopada obecny prezydent Piotr Krzystek walczyć będzie - najprawdopodobniej - z posłem PO Sławomirem Nitrasem.

Czytaj też: "Myślę, że min. Sasin 'załatwił' Zdanowskiej co najmniej 10 proc. głosów. Z wdziękiem słonia w balecie">>>

TOK FM PREMIUM