Kolejna stłuczka kolumny rządowej. W jednym z samochodów jechała Beata Szydło

W województwie śląskim doszło do kolizji kolumny rządowej. W jednym z samochodów była wicepremier rządu PiS Beata Szydło.

Rzeczniczka Śląskiej Policji Aleksandra Nowara potwierdza, że w Imielinie w województwie śląskim doszło do kolizji kolumny rządowej, zmierzającej właśnie do Oświęcimia. W jednym z samochodów była Beata Szydło. Według nieoficjalnych informacji nic nikomu się nie stało. To jedna z limuzyn wjechała w drugą i doszło jedynie do niewielkich uszkodzeń.

Wicepremier Beata Szydło na Twitterze odniosła się do kolizji w Imielinie.

To nie jest pierwsza kolizja z udziałem Beaty Szydło. 16 października w sądzie w Oświęcimiu ruszył proces ws. zderzenia rządowej kolumny z fiatem seicento. Pierwsza rozprawa trwała niespełna dwie godziny. Do wypadku, w którym poszkodowana została ówczesna premier, doszło w lutym 2017 roku.

Czytaj też: Ruszył proces ws. wypadku z udziałem Beaty Sz. Byłej premier w sądzie raczej nie będzie

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (25)
Kolizja kolumny rządowej. W jednym z samochodów Beata Szydło
Zaloguj się
 • mgr_doc_hab

  Oceniono 4 razy 4

  Eee tam! Kolejna stłuczka.

 • Da Md

  Oceniono 3 razy 3

  Może wzorem innych, bardziej rozwiniętych krajów, politycy zaczną jeździć transportem publicznym. Nie będzie takiego zamieszania.

 • klarneta8

  Oceniono 3 razy 3

  Zawsze wine ponosi ten, ktory jedzie z tylu. Za szybko jechali, nie bylo odpowiedniej odleglosci,szybkosc, nalezy dostosowac do warunkow pogodowych. NIE POMOGLA ZMIANA NAZWY Z BOR NA SOP. PODATNIK ZNOW ZAPLACI.WSTYD, HANBA.

 • seba markiton

  Oceniono 1 raz 1

  Kiedy ta pisowska malpa przestanie się wozić za moje podatki?

 • seba markiton

  Oceniono 1 raz 1

  Pytam:Kiedy ta pisowska Marionetka przestanie się wozić za moje podatki po Polsce.Czyzby znowu jechała na mszę celebrowania przez jej spedalonego synusia?Mam nadzieję że dożyję czasów ta czarna dzicz zniknie z tego łez padły.

 • rbik53

  Oceniono 3 razy 1

  .
  Była drobna stłuczka. Rozbite lampy i zderzaki. Za nowe zapłaci się z waszych podatków.
  Pozdrowienia
  Beata

 • hajest

  0

  Tej niby minister od nie wiadomo czego nawet w Brzeszczach się wstydzą. Burmistrz - ostatnie miejsce, przegrana również do rady Miejskiej

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX