Komentarze (55)
Blokada marszu nacjonalistów - ruszył proces. Beata Geppert i Ewa Borguńska w TOK FM
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • smiki48

  Oceniono 7 razy -3

  skoro tym paniom wolno blokować inne manifestacje, to innym wolno blokować ich demonstracje. Prawo bowiązuje wszystkich, bez względu na poglądy. A od przestrzegania prawa w tym weryfikowania czy dana organizacja jest faszystowska czy nie są organa państwa a nie te panie. Na tej samej zasadzie będę udowadniać, że można blokować manifestacje organizacji lewicowych, bo są to organizacje komunistyczne

 • bart5554

  Oceniono 16 razy -4

  Ewa Borguńska. "- Ja też absolutnie nie czuję się winna. To był sprzeciw po pierwsze wobec marszu faszystów w centrum Warszawy"

  Pani Ewa, nie faszystów tylko narodowców. Patriotyzm nie jest przestępstwem. Mamy demokrację i prawo do swobodnego wyrażania poglądów w ramach istniejącego prawa. To się wiąże też z pojęciem TOLERANCJA. Szkoda, że ta tęczowa impreza nie uczy tolerancji, jako pojęcia uniwersalnego a wtłacza dzieciom pojęcia typu: queer (sic!), osoba interpłóciowa, xxxpłóciowa i tak dalej.

 • 2bxornot2b

  Oceniono 15 razy -5

  ONR jest zarejestrowana w Polsce organizacja spoleczna i ma takie samo prawo demostrowac swoje przywiazanie do Polski jak srodowiska LGBT swoje schorzenie uniemozliwiajace prawidlowe funkcjonowanie w sferze seksualnej.

 • brzmski

  Oceniono 6 razy -6

  bart5554 unaocznia oskarżonej ewie - nie faszystów tylko narodowców!!!
  próżny trud - cała, jakaś taka lewacka do imentu postawa inkryminowanej skłania do konstatacji:
  burguńska, nomen omen - jak gdy... burgundem nieodpowiedzialnie zaleje sie!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX