Komentarze (120)
Czym Jaruzelska różni się od Ogórek? Rozenek musiał się tłumaczyć ze słów nowej radnej o "Tęczowym piątku"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • agnrodis

  Oceniono 12 razy 2

  Monika dala naprawde dobra rade ludziom LGBT, "dla wlasnego dobra, skonczcie z tym cyrkiem, z tymi paradami i festynami"!!!!!!!!!!!!!!!! My jestesmy wam zyczliwi, ale jestescie po prostu irytujacy.

 • andcal

  Oceniono 10 razy 2

  odpierdooooooolcie się od Moniki, bo porównywanie Jej z Mizerią uwłacza porównywaczom przede wszytkim. Ad rem: robić mniej, ale lepiej, a to nie znaczy, że głośniej, dlatego opinia Moniki J. wcale nie jest pozbawiona sensu, i warta jest przynajmniej nieco głębszej refleksji także ze strony "tęczowych".

 • byann

  Oceniono 6 razy 2

  Jaruzelska powinna być niezależna aby jej nje kojarzyli z jakimiś glupkowatymi politykami.

 • ciesiol

  Oceniono 8 razy 2

  rozni sie brakiem naturalnego ogorkowego ku...twa, jest po prostu kobieta, matka, ale takze Pania Honoru, a to rzadkie ... pysznie, ze tak sie stalo , gratuluje i szacunek dla osoby - Pani Jaruzelskiej Moniki ,

 • czytak

  Oceniono 24 razy 2

  Monika Jaruzelska jest OK! To jest przenikliwie myśląca osoba a nie jeszcze jeden leming - a to lemingi doprowadziły do rządów Pis swoją niezrównaną głupotą

 • hat75

  Oceniono 1 raz 1

  kiedy w 2015r. Monika Jaruzelska robiła fiestę z intymnych spraw w Gali to jej to nie przeszkadzało, ale jak zawsze punkt widzenia zależy od punktu siedzenia

 • Marek Mazur

  Oceniono 1 raz 1

  Monika Jaruzelska ma absolutną rację i to dotyczy nie tylko orientacji seksualnej ( czy pedofilia jest orientacją seksualną? )

 • eski57

  Oceniono 1 raz 1

  - … właśnie aborcja ma być na życzenie , które przecież jest następstwem potrzeby kobiety wynikającej z różnych przyczyn – dawno - zaciekła przeciwniczka .., aż ; pomóżcie , bo córunia- 16 - za daleko zaszła ! - tęczowy piątek to jest „fiesta” ? - p. Jaruzelska trąci chyba dwulicowością ? …

 • Benedykt Nieznany

  Oceniono 1 raz 1

  To nie są festyny tylko manifestacje. My jesteśmy i domagamy się równych praw. Nie chcemy być dyskryminowani. Czy mam wymieniać nazwiska wybitnych Polaków, którzy byli homoseksualistami. My sie chwalimy ich osiągnięciami. Czy jeżeli niewyedukowane społeczeństwo by o tym wiedziało też byli by stawiani na piedestał.

 • me_on_gazeta

  Oceniono 3 razy 1

  Jaruzelska postanowiła walczyć z nieistniejącym zjawiskiem, całkiem jak PiS. Tęczowy piątek nie jest żadną "fiestą". Osoba, której przeszkadzają warsztaty i wykład na temat sposobów walki z nietolerancją i dyskryminacją w wyjątkowo zabobonnym kraju, albo jest głupia, albo jest głupia.

  Co ty, Moniko Jaruzelska, zrobiłaś dla osób LGBTQ, że tak lekką ręką przyznajesz sobie prawo do krytyki tej inicjatywy?

 • agnrodis

  Oceniono 7 razy 1

  Ludzie LGBT, ktorym Jaruzelska daje dobrą rade nakrecają hejt. Oni nawet nie są w stanie spokojnie wysluchac tego co ona mowi... tylko od razu w krzyk!!! Zrazają do siebie tych, ktorzy są im przychylni. Czy to jest mądre?

 • marcin5050

  Oceniono 7 razy 1

  ja p.Jaruzelską rozumiem i popieram.Niech sobie pp.homoseksualiści egzystują, ale robienie z tego show to już przesada.Są różne pasje życiowe: hodowanie gołębi, filatelistyka, nurkowanie egzotyczne- i jakoś ci ludzie realizują się bez specjalnego afiszowania.

 • benia_b

  Oceniono 7 razy 1

  Nic nie mogę powiedzieć o Monice Jaruzelskiej, poza tym że jest sympatyczniejsza od ogórka.

 • ja5569

  Oceniono 3 razy 1

  Ciekawe, ktora pierwsza oskarzy kogos o molestowanie?

 • Mariusz Czeredys

  0

  Pani Jaruzelska znalazła się w polityce, gdy zaczęto węszyć wokół jej domu rodzinnego i tylko dlatego się aktywizowała, nie ma żadengo dorobku, po prostu noszenie tego nazwiska generuje poparcie. Pani Ogórek została podobnie narzucona przez Czarzastego po tym gdy zablokował kandydata Leszka Millera. Rozenek po Celińskim, również wyłącznie aktywność Czarzastego - dał 1.5% poparcia, a sam Czarzasty 3.5%... Obiecywał, że będzie lepiej, a teraz jako sukces wmawia, że mogło być gorzej.

 • e.mem

  0

  hi hi hi.... PiS do obrony polskiej homofobii uruchomił ministra edukacji, kuratorów i proboszczów; rozumiem walkę o kato-narodowe wartości, ale czy naprawdę także homofobia musi być sztandarową wartością tych 'najprawdziwszych' Polaków? dlaczego kreuje się Polaków na tak obrzydliwą nację?

 • xsawer

  Oceniono 2 razy 0

  Od lat jestem słuchaczem TOKFM, ale coraz bardziej mnie wkurzacie bo wy w swej śmieszności zaczynacie wyprzedzać sprawdzony duet Duda-Czarnecki.

 • abracadabra1

  Oceniono 2 razy 0

  Pytanie czym ogorek rozni sie od pomidora ? Wieloma rzeczami a jednak to wodniste
  warzywo wiec pytanie glupie bo kazdy odpowie , ze kolorem .
  Jaruzelska jest madra i chce byc pragmatyczna i nie goni za kariera modelki podczas gdy Ogorek chciala sie wylansowac medialnie . Alr uwaga na Jaruzelska , jest pod wplywem
  tzw pasterzy w sukniach !

 • kotkluska2016

  Oceniono 10 razy 0

  Pani Jaruzelska zmarnowała wspaniałą okazję, żeby milczeć, kiedy nie ma nic do powiedzenia.

 • 2bxornot2b

  Oceniono 2 razy 0

  Ogorek ma na pienku ze starym nazista Wachterem, zgadlem?

 • korowiow8

  Oceniono 6 razy 0

  różnica pomiędzy panią Jaruzelską a panią Ogórek polega na tym- że ta pierwsza jest córką Generała i Prezydenta- człowieka INTELIGENCJI NIEBANALNEJ- natomiast ta druga- jest córką Ogórka i Naci Pietruszki

 • 1group

  Oceniono 4 razy 0

  Gazeta rozkręca hejt na Jaruzelską,bo ośmieliła się powiedzieć prawdę na temat propagandy homoseksualnej.

 • takorzeczezara

  Oceniono 18 razy 0

  Nie wiem, czy to dobrze, że 10-letnie dzieci są pouczane na czym polega pedalstwo ?

 • sydio

  Oceniono 1 raz -1

  Jedyna różnica to uroda. Aktualnego otoczenia pod uwagę nie biorę.

 • emet77

  Oceniono 5 razy -1

  Nie jest tajemnicą, że prezes Kaczyński jest nieheteronormatywny. Dlatego to on najlepiej reprezentowałby lewicę i dałby jej pewny powrót do Sejmu.

 • asr1

  Oceniono 5 razy -1

  Rodziców się sobie nie wybiera ale poglądy już jak najbardziej i przypominam wielbicielom generała, że poza II -gą wojną światową gdzie jak wszystko wskazuje był dzielnym żołnierzem to jednak był agentem UB - to nie podważalny fakt, cała jego kariera to kariera politruka a epizodyczne jego dowodzenia były tylko do wpisania sobie w CV/co prawda to i tak lepiej niż u niektórych generałów teraz/. W 1968 roku był ministrem obrony narodowej i wyrzucał z wojska oficerów za sam fakt narodowości żydowskiej, był też ministrem kiedy gomółka wydał rozkaz strzelania do robotników w 1970 a od kiedy to rozkazy wydaje sekretarz pzpr ??? to on wprowadził do regulaminów wojskowych oddawanie honorów sekretarzowi i upolitycznił wojsko do absurdu !! !! to on wyrzucał z wojska za sam fakt chodzenia do kościoła !!!/co prawda niżsi dowódcy mieli to w d.../ był kapusiem, karierowiczem i oportunistą a gdyby Rosjanie tu wtargnęli jedyny rozkaz jaki by wykrztusił to siedzieć w koszarach/byłem wtedy w wojsku to wiem co pisze/ tak więc nie ma czym tu się chwalić nosząc takie nazwisko !!!

 • frakcja-alternatywna

  Oceniono 6 razy -2

  krotko i na temat.
  Jaruzelska brzydka i nazwisko wzbudzajace obrzydzenie,
  Ogorkowa very sexi !

 • damtek

  Oceniono 6 razy -2

  Dramat Kościoła. Chciał zakazać szkodliwej indoktrynacji w szkołach i religia zniknęła ze szkół #ASZdziennik #TeczowyPiatek

  PS.
  Pani Moniko, proszę zapomnieć o moim głosie. Nigdy na Panią nie zagłosuję.

 • regardie

  Oceniono 8 razy -2

  .
  W sprawach społecznych lewicę wyręczył PiS zatem lewicy została juz tylko promocja homoseksualizmu.

 • polska_baba

  Oceniono 9 razy -3

  Jaruzelska to taki sam konserwatywny beton jak Miller i reszta byłych pezetpeerowców. Tą wypowiedzią dała świadectwo o swoich poglądach. Zresztą wcześniej wypowiadała się w podobnym duchu.
  Ja tam nie widzę specjalnej różnicy między nią a Ogórek.

 • xt-s

  Oceniono 15 razy -3

  Widzę, że wypowiedź "robienie fiesty z rzeczy, które dotyczą życia intymnego, przynosi odwrotny skutek i napędza agresję", nie podlega jakiejkolwiek dyskusji i musi być odrzucona ze wstrętem jako zacofana, homofobiczna i dyskryminacyjna!
  Jako taka jest dużo bardziej dyskredytująca Monikę Jaruzelską, niż bycie córką Jaruzelskiego. W końcu w stanie wojennym jedynymi ludźmi, których nigdy nie pałowano, byli geje!

  Swoją drogą: dobre pytanie, czy jej wybór jest równie uzasadniony, co jakiś czas temu wybór syna Gierka - czy miałaby jakiekolwiek szanse z tymi samymi poglądami, ale innym pochodzeniem.

 • lukki69

  Oceniono 4 razy -4

  Spoko...komuchy agitują w gimnazjach a córka zbrodniarza została radną.

 • pawelekok

  Oceniono 6 razy -4

  Chyba tylko urodą. Jednak głupi ogórek jest ładniejszy. Ale jaruzel młody nie nawiązuje do żadnej tradycji, a jeśli w ogóle którejś do najgorszej, za komuny było powiedzenie, że ktoś jest głupszy niż ustawa przewiduje. Ona jest jeszcze głupsza, ale dobrze trafia do elektoratu i suwerena, który jest jeszcze gorszy.

 • stenrw

  Oceniono 16 razy -4

  Czym się różni? Jedynie nazwiskiem. SLD to już polityczny trup, który nie chce tego zrozumieć i w ten sposób został zombie...

 • Wies Kwiec

  Oceniono 19 razy -7

  Jaruzelska chce się odci?ć od swojego ojca. Jest taka sama jak Ogórek. Strach pomyśleć co będzie wygadywała w nast?pnych dniach.

 • wlodzimierz.il

  Oceniono 17 razy -7

  >- Nie zgadzam się z takim stanowiskiem. Uważam, że trzeba edukować młodzież - odpowiedział >niedawny kandydat SLD na prezydenta Warszawy.

  Niech SLD dalej pedałuje.
  Dopedałowali się już na margines polityczny.
  To ciężki rodzaj przygłupstwa.

 • tegepe

  Oceniono 23 razy -7

  Kuźwa, Rozenek, głosowałem z przyjaciółmi na Ciebie, a Ty bronisz takiego postkomuszego pasztetu?!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX