Komentarze (106)
Monika Jaruzelska. "Teczowy piątek" skrytykowała Monika Jaruzelska
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • glinda53

  Oceniono 6 razy 0

  Potrafi sie pani zachwycic Dehnela krytyka,,to jednoznaczne do przyznania sie do glupoty,ktora pani wytyka smrodem betonu itp..Porownuje pani marsz rownosci do robienia fjesty z zycia intymnego.Pani MICHALINA Wislocka poprawilaby swoja husteczke na glowie i powiedziala ,wrecz przeciwnie o tym trzeba mowic ,ludzie z inna orientacja powinni czuc sie bezpiecznie jak inni,uczyc sie szacunku i respektu,TOLERANCJI ,ale jak widze od kogo maja skoro tak glupich,bezrefleksyjnych w tych tematach mamy pedagogow.
  Dawno temu twierdzilam ze spoleczenstwo bedzie najbardziej potrzebowalo psychologow i psychiatrow, jezeli nauczanie i zostawianie problemow samemu sobie ,bedzie tego od cholery i troche. Mamy pomagac w rozwiazywaniu tychze,pomagac jednostkom a nie milczenie i udawanie ze to INTYMNOSC,niech kazdy rozwiazuje ja indywidualnie. Zachowac ten kraj od takich betonowych grzybow. Brawo mlodzi ludzie ,walczyc o rownosc swoich kolegow i kolezanek ,i tych sprawach rozmawiac inaczej nie stworzycie zdrowej demokracji w tym kraju.

 • byann

  Oceniono 2 razy 0

  Przez Okno Overtona wszystko wygląda inaczej.

 • wnuk-swojego-dziadka

  Oceniono 16 razy 0

  Pani Moniko! Jako polityczka lewicowa powinna Pani bez chwili wahania deklarować swoje pełne poparcie dla sprawy osób LGBTQ+! Wszelkie inicjatywy tych środowisk powinny być przez Panią wspierane choćby tylko werbalnie. Na każdej Paradzie Równości koniecznie powinna Pani... No dobrze, poniosło mnie.
  Jeśli obowiązkowe wspieranie polityki rozporkowej ma być wyznacznikiem lewicowości, to ja dziękuję za taką lewicę.
  Zwykli ludzie mają coraz bardziej dosyć tego hałasu medialnego i wciągania na sztandary deklaracji kto, z kim i jak. Normalsi widzą pole do popisu dla lewicy w trochę innych sprawach.
  Szkoda, że szczera, przytomna i wyważona opinia Pani Jaruzelskiej staje się powodem nagonki na nią.

 • krysluk

  Oceniono 9 razy -1

  U mnie zapunktowała. Trzeba mieć odwagę, aby płynąć pod prąd. Ma rację - trzeba zacząć od edukacji tolerancji na wszystkich poziomach, a nie machać flagą na popisówkach.

 • six_a

  Oceniono 9 razy -1

  jak się pieprznie coś niebywale durnego, to należy przeprosić, a nie brnąć w to jak idiota.
  chce pani szukać indoktrynacji w szkołach, proponuję zacząć od walenia w kler katolicki i katechetów, a nie w młodzież, która o wiele lepiej czuje znaczenie tej akcji w swoim środowisku rówieśniczym, a wasze interpretacje starych pierdzieli (bez urazy) ma gdzieś.

 • agnrodis

  Oceniono 11 razy -1

  Co LGBT ma wspolnego z PiSem? Jedni maja fiesty, drudzy miesiecznice i apele smolenskie.
  Oba zachowania sa takie same, agresywne, ida na sile i na udry.... wiadomo z jakim skotkiem.
  Jaruzelska podala swietna diagnoze. Srodowisko LGBT, powinno byc jej wdzieczne.

 • bratjolki

  Oceniono 15 razy -1

  I tak wyglada posiadanie swojej opinii w tęczowym świecie równości i szczęśliwości.

 • matts06

  Oceniono 13 razy -1

  Jaruzelska jak to Jaruzelska, to konserwatywny polityk, raczej pasowałaby do PO niż do lewicy. Natomiast mnie w tej rozmowie najbardziej zmartwił Gdula, którego cenię. Powiedział, że nie będzie raczej wspólnego bloku lewicy, co trzeba czytać, że Biedroń (bo Gdula jest jego doradcą) ma zamiar iść tylko pod swoim szyldem. Jak widać ego Biedronia bierze górę i myśli, że jednak jest tym rycerzem na białym koniu co zbawi Polskę i odnowi oblicze tej ziemi. W takim razie skoro nie ma mowy o porozumieniu, to mojego głosu Biedroń nie dostanie, zostaję przy partii Razem. A Biedroń niech się w wyborach do PE przejedzie i będzie miał wynik 3-4%, może do niego wtedy dotrze, że albo na lewicy się dogadają, albo nikt za rok do sejmu nie wejdzie.

 • komentarzdramatyczny

  Oceniono 2 razy -2

  Normalny człowiek wsadzałby do więzienia ludzi odpowiedzialnych za "tęczowy piątek". Każdy dyrektor szkoły do zwolnienia dyscyplinarnego a później po wyroku do więzienia. Sami organizatorzy więzienie i na "harem". Niech tam uczą tolerancji.

 • j-ugo

  Oceniono 14 razy -2

  Monika córka generała uzurpatora PRL - nie rozumiem jakim cudem znalazła się w radzie Warszawy.
  Pewnie głosowały na nią dzieci i wnuki generałów i oficerów z tamtego okresu.

 • tygrys102

  Oceniono 12 razy -2

  ja też krytykuję ten piątek...po co te ordynarne prowokacje...niech homo się bawia, ale siedzą cicho !

 • 2bxornot2b

  Oceniono 12 razy -2

  Biedron zawsze dziewica narazil sie rowniez czerskim za dosc beszczelne krytykowanie srodowisk okraglostolowych. Wchodzimy z wolna w stan pelnej demokracji z wielobieguniwoscia pogladow i rownouprawnieniem tychze. Wreszcie dopuszcalna jest krytyka wszystkiego i mija dominacja jednej opcji. Wuobrazam sobie co tam czujecie na czerskiej bo jeszcze 10 lat temu wydawaliscie wyroki z monopolem na prawde mogliscie niszczyc ludzi dzis wrociliscie do nirmalnych wymiarow.

 • i.l

  Oceniono 3 razy -3

  radną się jest po złożeniu ślubowania. Póki co jeszcze go nie składała.

 • polak_nieprawdziwy

  Oceniono 7 razy -3

  Powtórzę jeszcze raz.
  W polskiej tradycji lewicowej równouprawnienie mniejszości seksualnych nigdy nie było istotne.
  Nie tylko dlatego, że dawniej ludzie mieli na temat LGBT inne poglądy (te nawet nauka miała).
  Zwyczajnie była to kwestia marginalna.
  Skala innych zjawisk które były utrapieniem społeczeństw była o wiele większa.
  Więc nie tyle należy dopytywać Jaruzelską o jej stosunek do mniejszości seksualnych, co należy pytać centrowych i prawicowych polityków dlaczego są wsteczni, odporni na współczesną wiedzę i brną w utarte schematy sprzed wielu dziesięcioleci.

 • smiki48

  Oceniono 5 razy -5

  szkoda, że nie napisano, że pani Monika jest za przywróceniem wszystkich uprawnień dla komunistycznych służb, i marzy się jej wybór do Sejmu głosami komunistycznych emerytów wojskowych i milicji

 • wlodzimierz.il

  Oceniono 9 razy -5

  >Sroczyński przepytuje Jaruzelską: Poszłaby pani na Marsz Równości?

  Kto nie skacze ten jest homofob!
  Tak wymusza się na osobach znanych publicznie udział w imprezach dewiantów.

  Promocja i wspieranie pederastii powinny być zakazane prawne, gdyż homoseksualizm jest szkodliwy społecznie.
  Homoseksualiści od tysiącleci molestowali, molestują i będą molestować normalnych i zdrowych mężczyzn i młodzież w celu znalezienia sobie większej liczby partnerów.
  Homoseksualiści upowszechniają antyrodzinny styl życia.
  Homoseksualiści żądają oddawania im na wychowanie dzieci, które bezwiednie przejmują zachowania "opiekunów".

  Rozbestwienie zboczeńców publicznie reklamujących na ulicach swoje obrzydliwe dla normalnego człowieka dewiacje to krok do upadku cywilizacji europejskiej.

 • green_is_bad

  Oceniono 17 razy -5

  To prawdziwy skandal i zdrada ideałów rewolucji, ze ktoś ośmielił się skrytykować paradę dewiantów z pawimi piórami w doopach!

 • faktami_w_morde

  Oceniono 12 razy -6

  Bardzo dobry pomysł z tym tęczowym piątkiem. Wśród dzieci może znaleźć się osoba której źle ze swoją płcią. I właśnie dla tych - żeby nie czuli się odrzucani, wszyscy przebierają się w spódniczki. To ma pomóc takim ludziom z inną tożsamością płciową niż płeć biologiczna w przyszłości pogodzić się z tym i uniknąć depresji. Co złego w jednorazowej akcji? Mniej samobójców w przyszłości z powodu nieakceptacji społecznej. Chcielibyśmy człowieka równego od-do, a raczej nam wmówiono, że musi być akuratny, po to by łatwiej było nim rządzić. Tak nie ma. Różnorodność biologiczna dotyczy każdego gatunku zwierząt. Jaruzelska jest mniej lewicowa niż myślałam, mruga oczkiem w stronę centrum, jak nie prawicy. To jest właśnie ta akuratność dla zysków.

 • wenzel2

  Oceniono 7 razy -7

  To nic nadzwyczajnego, to tylko millerowska odmiana "lewicowości" czyli zwykły postPZPR-owski obyczajowy beton. Zapomina się, że komuna była równie pruderyjna, co kościółek

 • kotkluska2016

  Oceniono 16 razy -10

  Empatia na poziomie ameby. Wrażliwość żmii zygzakowatej. Matka Monika od Ubeków.

 • kl002

  Oceniono 23 razy -11

  Nie ma czegoś takiego jak mniejszości seksualne, są mniejszości dewiantów które powinny być wypalane ogniem i mieczem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX