Komentarze (103)
Marsz Niepodległości. Czy komuś zostały postawione zarzuty?
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • kl001

  Oceniono 10 razy 0

  Japonia jest krajem Japończyków z japońską kulturą. Dlaczego nikt ich nie zmusza do mieszania z kolorowymi? Lewactwo chce zniszczył białą najlepszą bo najmłodszą ewolucyjnie rasę.

 • mietek1910

  Oceniono 18 razy 0

  Mozecie sobie juz tylko POskomlec przed monitorem a Marsz Niepodleglosci i tak sie odbedzie zgodnie z planem. I zadne Hajki czy Dutki tego nie zmienia. Mam gleboka nadzieje ze bedzie spokojnie i 100 rocznica odzyskanie niepodleglosci przebiegnie godnie i zostanie na dlugo zapamietana jako piekne swieto, bo kazdy przezyje ta rocznice tylko raz w zyciu.

  Odpusccie sobie juz szczucie na siebie, wytrzyjcie piane z pyska i przyjdzcie z flagami na Marsz w Warszawie albo uczcijcie to wydarzenie w swoich miastach.

 • qawsedrftg

  Oceniono 18 razy 0

  Dziś w niemieckim kalifacie pani Roth z Zielonych (ostatnio na fali, druga partia w sondażach!) zaproponowała by jeszcze bardziej zliberalizować prawo azylowe :)

  ht tps://www.welt.de/politik/deutschland/article183535282/Claudia-Roth-fordert-Ausweitung-des-Asylrechts.html

  Niemcy co jakiś czas muszą zorganizować samozagładę połączoną z demolką na większą skalę - "Zmierzch Bogów". Ale dlaczego my musimy brać w tym udział?

 • qawsedrftg

  Oceniono 22 razy 0

  Nożownik Somaliczyk w Melbourne - komentować nie można, i tak nie wypada bo politpoprawni być musimy.

  O Bracie cicho sza! Braci się nie traci :)

 • vader2010

  Oceniono 20 razy 0

  A jak ja chce żyć wśród białych to już jest na mnie jakiś paragraf? Jak mam do tego białą żonę i dzieci to pewnie recydywa...

 • darazetes9898

  Oceniono 5 razy -1

  pilka jest krotka europa zdycha z braku urodzen , kaci europy bankowcy ustalili ze przesiedla 100 milionow islamistow do europy aby ja ozywic -tylko tusk dal swiatlo dla 6 milionow islamistow w 2017 islamisci ZEZRA WSZYSTKO -WSZYSTKO ! wizjonerzy widza Polske na 100 lat co potem ? ZGROZA.

 • andrzejsec1

  Oceniono 11 razy -1

  Istnieje możliwość, że sądy apelacyjne ostatecznie zakażą obu marszów faszystów narodowych, a szkoda! To wspaniale byłoby zobaczyć to bratanie się we wspólnym, dumnym kroczeniu polskich faszystów z przywódcami Narodu. I oby tylko nie zabrakło w tym Marszu Upiorów ukochanego prezesa i jego najbliższych marionetek. Dlatego apel do sędziów - nie zakazujcie faszystom maszerować. Niech idą wspólnie z naszymi ukochanymi przywódcami. Ten marsz im się należy jak psu spacer! I jeszcze apel do łysych patriotów:
  Niech mocz będzie z wami, chłopaki!

 • noelek04

  Oceniono 5 razy -1

  "Różnicy światowi przywódcy nagrali krótkie gratulacje dla Finlandii, między innymi kanclerz Angela Merkel, wiceprezydent USA Joe Biden czy prezydent Andrzej Duda." - co to ma znaczyć ???

 • 99venus

  Oceniono 9 razy -1

  ble ble ble.To nie jest nieudolność prokuratury.Jak chcą działają błyskawicznie i nawet niewinnych potrafią oskarżyć i wsadzić ale w tej sprawie nie mają ani zapału ani zezwolenia.
  Takie pisie państwo.Rząd pertraktuje z narodowcami i naziolami zamiast ich pogonić.

 • darazetes9898

  Oceniono 6 razy -2

  od 80 lat grupki prawdziwych faszystow to sa tysieczne procentow danych spoleczenstw ,np na 300 milionow amerykanow jest kilka tysiecy , ale nie ludzmy sie powstali nowi faszysci w liczbie kilkaset milionow na caly swiat to sa tzw. LEWACY . oni wprowadzaja polityczny stalinizm niszczac europe i usa pod haslem multi culti. To sa prawdziwi wrogowie wolnosci i ostatnich 900 milionow bialych ludzi na swiecie. Kiedy krzyczymy ze sie na to nie zgadzamy aby najgrozniejsza ideologia swiata islam ZZARL WSZYSTKO . ci prawdziwi faszysci LEWACY NAZYWAJA patriotow ludzi chcacych zyc w swoich kulturach i bialych krajach - faszystami. Kocham panstwo Izrael ale to co robi Diaspora na swiecie jest bulwersujace.

 • b.szrama

  Oceniono 5 razy -3

  Wierszyk na dzień wyzwolenia.

  S-raj Slazaku s-raj
  Polak zrabował ci Kraj
  Tylko jedno ci zostalo.
  Ze sie wys-rac możesz śmiało
  Sr-raj Slazaku s-raj.

 • gnaszyn70

  Oceniono 15 razy -3

  A kim byli przebierańcy bijący ludzi za czasów PO bo bitych znamy bijący nadal anonimowi!

 • westlondon

  Oceniono 13 razy -5

  To sie nazywa wolnosc slowa. Jak ktos sie czuje zniewazony albo "zfobowany" to niech idzie do sadu a nie domaga sie od panstwa podejmowania dzialan.

 • diabel-tasmasnki-reaktywacja-d

  Oceniono 14 razy -6

  "wskazuje na ich związek z zakazanymi ideologiami bądź ma charakter haseł nawołujących do różnic narodowościowych, rasowych lub wyznaniowych".

  Hasła nawołujące do różnic wyznaniowych to stały element komentarzy pod artykułami Gazety Wyborczej.
  Ale to już lewactwu nie przeszkadza.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX