"GW": Leszek Czarnecki oskarża szefa KNF o złożenie propozycji korupcyjnej

Czy będzie to największa afera za rządów PiS? - pyta na Twitterze Jarosław Kurski, wicenaczelny "Gazety Wyborczej" i zapowiada sensacyjny artykuł na czołówce wtorkowego wydania.

Chodzi o tekst zatytułowany: "Bankier Leszek Czarnecki oskarża szefa KNF: 40 milionów złotych i nie będzie kłopotów". 

Nieco więcej szczegółów zdradził we wpisie na Facebooku Wojciech Maziarski. "Szef Komisji Nadzoru Finansowego, członek prezydenckiej Narodowej Rady Rozwoju Marek Chrzanowski oskarżony przez Leszka Czarneckiego - właściciela Getin Noble Banku, jednego z najbogatszych Polaków - o złożenie propozycji korupcyjnej. Czarnecki nagrał rozmowę z Chrzanowskim" - opisywał dziennikarz. 

Wojciech Czuchnowski, współautor artykułu, będzie we wtorek po godz. 9:20 gościem Magazynu EKG.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (13)
Leszek Czarnecki oskarża szefa KNF o złożenie propozycji korupcyjnej
Zaloguj się
 • endrju1521

  Oceniono 4 razy 2

  Dobra, dojna zmiana !

 • dziadekjam

  Oceniono 1 raz 1

  "40 milionów i nie będzie kłopotów"
  ============================
  Kurne! To jest rozmach! Przy tym Al Capone to drobny geszefciarz...

 • marekwar666

  Oceniono 3 razy 1

  Marek Chrzanowski. W październiku 2016 powołany przez premier Beatę Szydło na stanowisko szefa Komisji Nadzoru Finansowego na pięcioletnią kadencję od 13 października 2016.

 • tacx

  Oceniono 5 razy 1

  Przecież ten człowiek był członkiem RPP. Obok Łona, Glapińskiego i reszty pisowskich sługusów. Tojak ta RPP wygląda w rzeczywistosci skoro tam tacy ludzie trafiali? Jaką ja mam mieć opinię o GUS, inflacji, stopach procentowych skoro były członek RPP, szef KNF proponuje zmanipulowanie faktów i zamiecenie sprawy pod dywan za cene 40mln. Przeciez nawet to nie chodzi o niego samego tylko o to że nawet sam szef KNF nie jest władny samodzielnie sprawić aby kłopoty LC zniknęły tylko do tego potrzeba działan współpracowników, podwładnych najprawdopodobniej.
  To panstwo przegniło do szpiku kości. Co robi ten Beria ze służb specjalnych ułaskawiony przez Dudę że nie wie co się dzieje w KNF? Natychmiast tam zabezpieczyć wszelkie dokumenty.
  Oczekuję połączonej komisji śledczej w sprawie SKOK (następny nominat tej stajni w RPP - Eryk Łon) i KNF. Jesli taka nie powstanie to to państwo to jest już rzeczywiście gooy, dupa i kamieni kupa.

 • koliber

  0

  NIESTETY ale JUDOWSKI BEKARCIE nie zarobisz na ZWYKLYCH POLAKACH !!!!WON y KRAJU,BEKARCIE !!!

 • 2bxornot2b

  Oceniono 2 razy 0

  W przypadku ofert korupcyjnych trzeba miec silny argument do szantazu przy tej aferze chetnie sie dowiem co ten bankster nawywijal.

 • naszplock

  Oceniono 4 razy 0

  A jednak Mariusz Patrowicz ich najwczesniej rozgryzł

 • dosad

  Oceniono 1 raz -1

  Afery za rzadow PO-PSL to maly "pikus"w porownaniu z tym, co "produkujA czasy "dobrej zmiany". Kaczyński lubi nazwy, które w istocie są zaprzeczeniem pierwotnego ich znaczenia, jakby się naśmiewał z nas-Polaków. Takie samo znaczenie ma nazwa "Prawo i Sprawiedliwość" jak "dobra zmiana".

 • 2bxornot2b

  Oceniono 10 razy -6

  To jest najwieksza afera IIIRP, a ojcem tego niewyobrazalnego walca jest wlasnie koles ze zdjecia. Chcielismy miec Tyssenow a wyhodowalismy czarneckich kulczykow i cale pokolenie zwyklych zloddziei chodzacych w aureoli biznesu. Jesli ptoeierdzi sie iz Idea Bank amienial lokaty w akcje get backu to w zasadzie mozna uznac iz 3RP to panstwo bandyckie stworzone i zarzadzane przez zwyklych bandytow.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX