Black Friday w TOK FM: Słuchaj audycji w internecie 40% taniej!

Wszystkie znane z anteny audycje i programy nagrywane wyłącznie do internetu - teraz Dostęp Premium w cenie niższej aż o 40%. Black Friday nie ominął TOK FM!

Sprawdź promocyjne ceny i wykup Dostęp Premium

Z okazji Black Friday mamy obniżkę cen na Dostęp Premium, jakiej jeszcze nie było. Dostęp do wszystkich audycji TOK FM teraz aż 40% taniej! W naszej radiowej bibliotece podcastów - największej w internecie -  można słuchać wszystkich audycji, które pojawiły się na antenie, a także programów tworzonych wyłącznie z myślą o internecie.

Szał zakupów w USA

Sklepy otwarte do późna, wielkie zniżki dosłownie na wszystko i tłumy kupujących. Tak w USA wygląda Black Friday, czyli szał przedświątecznych zakupów.

Właściciele  notują rekordowe zyski, średnio jest to aż 40 procent wartości rocznej sprzedaży.

Co ciekawe, chociaż  Black Friday nie jest oficjalnie świętem, wielu pracowników dostaje tego dnia wolne, żeby wcześniej ustawić się w ogromnych kolejkach.

Nazwa "Black Friday" wzięła się stąd, że tradycyjnie już tego dnia rzesze kupujących dosłownie czarną rzeką zalewają sklepy.

A jak to wygląda w Polsce?

Jak podaje TNS Kantar, tegoroczne wyprzedaże Black Friday i Cyber Monday (przeceny elektroniki w sklepach internetowych) zainteresują niemal 7 milionów Polaków szukających specjalnych okazji.

Badanie pokazuje, że świadomość tych dwóch okazji wśród Polaków jest wysoka i wciąż rośnie. Aż 87% badanych wie, czym jest Black Friday i Cyber Monday. To o 12% więcej, niż w zeszłym roku.

TOK FM PREMIUM