Nauczyciel fizyki ze Szczecina wykorzystywał seksualnie uczennicę. Poszkodowanych może być więcej

60-letni nauczyciel fizyki z gimnazjum wykorzystywał seksualnie uczennicę. Ustalenia naszego reportera Sebastiana Wierciaka potwierdziła rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Szczecinie Joanna Biranowska-Sochalska

- Trwa gromadzenie materiału dowodowego. Podejrzany mężczyzna po przedstawieniu mu zarzutów został tymczasowo aresztowany na wniosek prokuratora na 3 miesiące - powiedziała rzeczniczka.

Nauczyciel fizyki usłyszał zarzut doprowadzenia pokrzywdzonej małoletniej do obcowania płciowego. Pokrzywdzonych dziewczynek w tej sprawie może być więcej. Do zdarzeń miało dochodzić w szkolnym kantorku gimnazjum nr 34 w Szczecinie.

Teraz cyfrową prenumeratę Radia TOK FM możesz wykupić we wspólnym pakiecie z Wyborcza.pl. Wszystko na jednym loginie i aż o 50% taniej! Sprawdź szczegóły >>>

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (44)
Molestowanie seksualne w gimnazjum w Szczecinie. Nauczyciel fizyki wykorzystał uczennicę
Zaloguj się
 • rzekaa

  0

  Co na to p.dyrektor Kalina?
  W koncu szambo sie wylalo, ciemne sprawki wyplynely. Moze w tej szkole polityka byla wazniejsza od nauczania i pedagogiki? Te wizyty telewizji, prezydenta przyszly razem p. dyrektor i kadra z S.P. 7 z Warszewa. To juz nie bylo to samo gimnazjum. Jego ostatnie chwile w skandalu.

 • 0

  Chciałbym poinformować ze byłem uczniem tego pana. Pan na lekcjach dotykał dziewczynki za włosy. Jednej kazał stanąć na stole. Chodził na swoje zaplecze co chwile. Pokazywał jakieś liny kajdanki itp. Kiedy były kocówę oceny to sytuacja wyglądała tak:: Mikołaj.... 1 na koniec no nie umiesz tego. Kiedy zaś wyczytano Daj my na to Anie to już było wychodzi ci 4 ale postawie ci 5. Dziwne spojrzenia i uśmieszki to była norma. Do chłopców raczej odnosił się: ty debilu. Poniżał za niewiedzę. Sku***yn nawet obraził moich rodziców. Po licznych interwencjach do szkolnego dyrektora który btw jest ******** nic nie wnosiły dyrektor uciszał sprawę. Na szczęście moja wychowawczyni coś tam zaczęła w tej sprawie robić. Z innych klas podobno było to samo. Teksty takie jak; Patrycja słoneczko moje to normalka. Strach przed każda lekcja. Wystarczyło ze ktoś się zaśmieje i 6 jednynek dostał. Bardzo dobrze ze zamkną gnoja. Nawet podam jego imie. Wiesław P. I w dupie mam to rodo. To co przeszedłem w tej szkole to był szok.

 • rootsman4

  0

  Same się pchajo na bolca lafiryndy

 • johnex997

  0

  Rok temu kiedy ten nauczyciel doszedł do dzkoły już na początku wzbudził podejżenia moje i innych uczniów (wiem bo rozmawiałem z wieloma osobami na jego temat). Jego zachowania np. dotykanie dziewczyn po włosach, zboczone podteksty w wypowiedziach czy dziwne spoglądanie się na uczennice wywołały we mnie podejrzenia o upodobaniach seksualnych tego nauczyciela. Ewidętnie faworyzował płeć żeńską np. podwyższał dziewczyną oceny, żadko brał je do odpowiedzi i był dla nich podejrzanie miły. Natomiast dla chłopaków był niesympatyczny, często brał do odpowiedzi, wyzywał od debili czy poprostu poniżał kpiąc z niewiedzy ucznia. Kilkakrotnie donosiłem z innymi na zachowania tego pana i słyszałem, że w innych klasach było podobnie, lecz dyrekcja nie zrobiła tego co trzeba i gdyby został w ześniej wywalony to najprawdopodobniej nie doszłoby do tej tragedii.
  Narobił on stresu mnie i wielu innym uczniom i mnie osobiście zniechęcił do fizykii. Widać było, że ten pan ma dużą wiedzę z dziedziny fizykii, lecz źle prowadził lekcje tym samym źle przekazując wiedzę. Kiedyś nalekcji powiedział coś w stylu 'Ja nie mógłbym być policjantem bo jakbym wszedł do mieszkania i zobaczył gnoja, który krzywdzi dziecko to nie wiem co bym z nim zrobił'. Ja to odebrałem jako próbę odsunięcia uwagii od jego upodobań seksualnych.

 • Nervarien

  0

  Byłem w tym gimnazjum, znam tego pana i nie uwierzył bym w to nawet gdyby mnie zgwałcił. Jeżeli to jest nie słuszne oskarżenie to mam nadzieje że fizyk dostanie odszkodowanie za zniszczenie wizerunku z kieszeni oskarżycieli. Pozdrawiam dobrze wspominaną drekcje i nauczycieli!

 • kamapasa2510

  0

  To są jakieś jaja, Fizyk był jednym z lepszych nauczycieli, sama z nim nie raz rozmawiałam i bywałam sam na sam, a nigdy nie dopuścił się do czegokolwiek by przekroczyć moja przestrzeń osobista

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX