Komentarze (48)
Smog zabija Polaków
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • panbies

  Oceniono 7 razy -1

  Duda "To kłamstwo, dzięki smogowi żyjemy dłużej"- powiedział dla Niezależnej.

 • aktyntasza

  Oceniono 6 razy -2

  Dzięki górnikom będziemy mieli drogi prąd bo górnicy muszą mieć przywileje, wcześniejsze emerytury i wysokie dodatkowe wypłaty.
  Na szczycie klimatycznym zachęcają nas do ekologii a podwyższają ceny energii ekologicznej i zmuszają nas jednak w ten sposób do ogrzewania nie ekologicznego.

 • siwywaldi

  Oceniono 12 razy -2

  Panie profesorze. Gdyby to była prawda, to 50 i więcej lat temu, umierało by rocznie w Polsce, co najmniej 10 razy tyle ludzi.

  Już pan zapomniał, że na wsi był to czas palenia drewnem lub igliwiem, bo na węgiel mało kogo było stać. Był to czas opalanych węglem i koksem TYSIĘCY indywidualnych palenisk i lokalnych kotłowni, pozbawionych jakichkolwiek filtrów. To też był czas dymiących niemiłosiernie diesli oraz samochodów napędzanych zawierającą ołów etyliną, spalaną w połowie w silnikach dwusuwowych razem z wchodzącym w skład tzw. mieszanki olejem silnikowym. A także emitowanych do atmosfery gazów - wystarczyło mieszkać w sąsiedztwie któreś z polskich hut, z niesławną hutą aluminium w Skawinie...

  No i ścieków - w tym przemysłowych spuszczanych beztrosko do rzek i jezior.

 • eclipse23

  Oceniono 5 razy -3

  Kato bydło tylko osrywa sie na wspomnienie muzułmanów uciekających przed wojną ., jakiś tam smog co zabija ponad 50 tys ludzi rocznie nie stanowi dla nich zagrożenia

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX