Słuchaj TOK FM w internecie - z okazji świąt 40% taniej! Bo jest o czym rozmawiać

Dostęp do wszystkich audycji i podcastów TOK FM w internecie z okazji nadchodzących świąt w cenie niższej o 40%. Zrób sobie i bliskim wyjątkowy prezent!

⇒KLIKNIJ I KUP DOSTĘP PREMIUM⇐

Rozmowa przy świątecznym stole się nie klei? Ciocia łypie wzrokiem na wujka, kuzyn ziewa, siostra wysyła ukradkiem sms… Teraz możesz mieć masę nowych tematów do rodzinnych rozmów - nie tylko od święta. Kup sobie i bliskim dostęp do TOK FM Premium w cenie niższej o 40%. Bo jest o czym rozmawiać.

Dostęp Premium umożliwia słuchanie wszystkich audycji (sprawdź listę audycji) znanych z naszej anteny, a także programów tworzonych wyłącznie do internetu.

TOK FM dysponuje największą w polskim internecie biblioteką podcastów (czym są podcasty i jak ich słuchać?), czyli archiwum audycji. Ich zakres tematyczny jest ogromny - polityka krajowa, zagraniczna, kultura, filozofia, prawo, motoryzacja oraz wiele innych.

Słuchacze, którzy  nie mają czasu, żeby na bieżąco słuchać ulubionych audycji, mogą później nadrobić zaległości wyszukując podcasty z zapisem wybranego programu. Zwłaszcza, że często są to wartościowe, ponadczasowe treści, do których chce się wracać i którymi chce się dzielić z innymi.

Promocja trwa do 7.01.2019 r. Oferuje 40% zniżki na wszystkie rodzaje i okresy Dostępów Premium dostępnych na stronie. Dotyczy też dotyczy przedłużeń aktualnie aktywnych Dostępów Premium.

TOK FM PREMIUM