Komentarze (47)
Zatrzymanie Wojciecha Kwaśniaka
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • acototak

  Oceniono 4 razy 4

  PiS zapędzony w róg gryzie na oślep.

 • spyderman2

  Oceniono 4 razy 4

  będziecie siedzieć czerwone pisowskie złodzieje łącznie z największym pisowskim gangusem o ksywie ZERO

 • jtby

  Oceniono 3 razy 3

  Ciekawe, co w okresie 1992 - październik 2012 robił pisdolista Bierecki - szef Kasy Krajowej SKOK. Wiadomo, że był trochę zajęty wyprowadzaniem kasy z systemu SKOK, a może pisdolskie naczalstwo poprosiło go: Grzesiu, rób swoje lody, potem się podzielimy i nie wtrącaj się.

 • felekstankiewicz

  Oceniono 3 razy 3

  Sa to oczywiscie dzialania pozorne,za ktorymi stoi strach.Strach,co to bedzie ,gdy prawdziwa afera KNF,ujrzy swiatlo dzienne.Jest tez taka mozliwosc ze pan "Ch" "powiesi sie w areszcie"

 • menisk24

  Oceniono 3 razy 3

  Największym błędem politycznym Tuska było objęcie SKOKów nadzorem KNF i gwarancjami BFG. Było to oczywiście najlepsze dla zabezpieczenia oszczędności ludzi w SKOKach, ale w ten sposób członkowie SKOK w żaden sposób nie odczuli tego w jakim beznadziejnym stanie one były - depozyty wypłacono z BFG i dla ludzi temat jest zamknięty, a Bierecki to nadal gwiazda. Gdyby nie polityczny błąd Tuska, po nieuchronnym upadku kilku kas, ich członkowie po utracie wszystkich oszczędności na widłach roznieśliby Biereckiego, Kasę Krajową i cały ten Pis. Pis wałkuje Amber Gold, a każda, powtarzam, każda nawet najmniejsza kasa która upadła to była wielkość AG (18tys. poszkodowanych), a upadło ich przecież niemal 10, w tym niektóre znacznie większe od AG jeśli chodzi o ilość członków. I dlatego Pis nie chce komisji śledczej w tej sprawie.

 • claudiusz

  Oceniono 3 razy 3

  ziobro..precz!!!...lamiesz sku...elu Konstytucje!!!

 • awm10

  Oceniono 2 razy 2

  Proponuję wdrożenie programu: WIĘZIENIA+

 • Oceniono 2 razy 2

  Co by było, gdyby ci sami terroryści i bandyci sięgnęli panie Ziobro, teleskopowym kijem bejsbolowym do pana pustej czaszki w której „telepią się dwie mocno szare komórki? Byłaby jakaś szkoda, dla kogo? Panie Ziobro pan, to taki rzeczywisty potworny „Jekyll i Hyde”. Kto by żałował „tak intelektualną i polityczną ale arogancką i prostacką małość”? Przecież to pan rozzuchwala różnych narodowców,kiboli ,oenerowców, dewiantów politycznych, swoją pobłażliwością, ślepotą, nieodpowiedzialnością, szczując na opozycję i na inaczej myślących. Pan jest źródłem wielkiego zła,które trzeba będzie naprawiać latami i to dłużej niż pan będzie odsiadywał, zapewne, swój i to mocno zapracowany wyrok.

 • Oceniono 2 razy 2

  Pora p.Ziobro spakować walizki i wyprowadzić się z ministerstwa "niesprawiedliwości i pomówień" w siną dal zabierając , "tak niewielu, którzy narobili tak dużo złego" w Polsce i dla Polski. Dla ludzi z obłędem są miejsca odosobnienia, bez klamek, w których to oni przeżywają swoją niewyobrażalną wielkość w małym rozumie i wielką małość w przyciasnej czaszce. Zachodzi takie podejrzenie, że podczas porodu "uderzył pan głową w stojący obok taboret" i ...stało się, na całe życie. Osoba tak niezrównoważona i nieodpowiedzialna, nie powinna, nawet w autorytarnym świecie, zajmować stanowiska "DWA w JEDNYM" ale powinna być izolowana, jako jednostka niebezpieczna dla otoczenia, dla prawa, dla Konstytucji, dla Polski. Sobie to pan może zrobić "sepukku" a raczej puknąć się chorą głowę. Z pana porządnego człowieka już nie będzie, ale może być jeszcze gorzej. Żal mi pana dzieci, żony nie, bo "wiedziały gały, co brały". Prezes mówił, że w każdej nawet kołowatej rodzinie znajdzie się jeszcze "zakała" gorsza od „czarnej owcy”.

 • cud_smolenski

  Oceniono 2 razy 2

  Jak to redaktorek mowil? Aby dac im szanse? To dales. I na to pozwoliles. Kiedy ty mowisz prawde? W koncu byles piewca dobrej zmiany. Osobiscie ci tego nie zapomne. W sumie moglbys prowadzic Wiadomosci w TVPis. Internet nie zapomina.My tez.

 • drugiepietro

  Oceniono 2 razy 2

  Można też pracować rzetelnie, w tym także nad tym, żeby PiS i przystawki już nigdy nie znaleźli się przy władzy.

 • Oceniono 3 razy 1

  Szczególne "uważanie" w kasach SKOK-ów mieli i mają działacze PiS-u, którzy pożyczają na niewiarygodnie niski procent a i tak część ich długów zostaje, podobno, UMORZONA ze względu "na trudną sytuację rodzinną". Ciekawe czy SKOK-i już umorzyły zadłużenie posłanki PiS-u Arciszewskiej-Mielewczyk a było tego coś ok. 5 milionów (ogólne zadłużenie ok 9 mln). Znalezione w internecie:.."To SKOK Stefczyka, który domagał się spłaty 5,3 mln zł kredytu (bez ODSETEK i KAR za OPÓŹNIENIE) zaciągniętego przez zmarłego męża, na działalność spółki Polskie Pierze i Puch. Jako, że posłanka nie spłaciła tej należności z majątku osobistego, to prawdopodobne jest, że ktoś inny stał się wierzycielem SKOK-u (na przykład jedna z jej spółek na Cyprze) lub kasa przejęła nieruchomość będącą zabezpieczeniem kredytu..." Czy to SKOK-PRZEWAŁKA, czy Bierecki z rodziną "robią teraz w pierzu i puchu", bo jak wiadomo, przy dużym wietrze puch się "wyjątkowo puszy i ulatnia". Czy ta pani jest umieszczona w Krajowym Rejestrze Dłużników i jest pozbawiona możliwości zaciągania nowych finansowych zobowiązań? Mojego znajomego wpisali tam za 21 zł.

 • plastikpiokio

  Oceniono 1 raz 1

  a mnie ten cały zero jawi się jak taki kundelek którego dobry pan zabrał z azylu i aby upewnić tego dobrego pana że dokonał słusznego wyboru ten kundelek ujada szczeka gryzie i rzuca sie do nogawek wszystkim wokoło ale cierpliwosc tego pana już się wyczerpuje i wnet kopnie w dupsko kundelka lub odda go do azylu.

 • kopernik_byl_akobieta

  0

  Już to ktoś kiedys powiedział "pan jest zerem panie Ziobro". Mały, mściwy człowieczek, który nie miał kumpli, a co rano w szatni musiał robić wypad do karczycha. Widzicie teraz głąby dlaczego nie wolno dokuczać kolegom????

 • luigi_vuitton11

  Oceniono 6 razy -6

  Moze by i mialy owe przepychanki slowne jakis podwojny podtext gdyby nie fakt, ze olbrzymi grzmot siegajacy horyzontu "Ziobro zdrajca, faszysta i jaka tam jeszcze kanalia" plynie z jednej trabki wystajacej z jednej z nor gdzie stloczeni siedza i red, red., Zakowski z Wielowieyska i posel Neyman et consortes.
  Prawo zas jest prawem i wymaga przyjrzenia sie dokladnego co, gdzie i jak?
  To, ze w miedzyczasie bandyci napadli na ofiare to akurat w najmniejszym stopniu jest wina min. Ziobry. Minister dobrze wykonujacy swoje obowiazki pewnie w nastepnej kolejnosci bedzie prosil o przedstawienie mu wynikow prokuratora, kim byli ci zloczyncy, ktorzy chcieli zamordowac bankiera.
  I znowu pieprzeni "aktywisci" chca przejac sprawiedliwosc "w swoje rece".
  - Nie daj Boze!
  Ten sam proces checi przejmowania prawa "w swoje rece", odchodzi teraz w Gdansku, gdzie tluszcza chce burzyc pomnik pralata. Bo oto jeden artykul, w jednej gazecie przez jednego redaktora okreslil niezyjacego juz pralata jako geja czy innego rozpustnika.
  Zalozmy, ze tak bylo naprawde. Ale wtedy nowe pytania: Kto konkretnie oskarza i ma jakiekolwiek dowody, z ktorymi sie podzieli w sadzie dokonujacym osad? Ponadto X. pralat byl znana osobistoscia w Polsce z ktorym blisko przyjaznil sie takze byly prezydent. Coz za doskonaly swiadek przed oficjalna ocena...
  Ze nie wspomne o drobiazgu, ze usuwajac pomnik znanej osoby za to, ze byl rozpustnikiem obliguje rzesze aktywistow do wziecia teraz pod lupe wszystkie inne pomniki w Polsce czy czasami one nie czcza okropnych rozpustnikow.

 • dojcze_kabana

  Oceniono 8 razy -8

  Jak inaczej prokuratura miała przesłuchać 6 osób tak by wykluczyć porozumiewanie się między nimi?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX