"Kevin sam w domu" w święta Bożego Narodzenia w telewizji. Polsat pokaże też drugą część filmu

Okres świąteczny nie może się udać bez przygód osamotnionego przez rodziców Kevina. W tym roku film "Kevin sam w Nowym Jorku" w Nowy Rok pokaże telewizja Polsat. W Boże Narodzenie stacja pokaże też pierwszą część przygód Kevina.

Polsat już wcześniej ogłosił, że film "Kevin sam w domu" będzie można obejrzeć pierwsze dnia świąt Bożego Narodzenia, czyli we wtorek 25 grudnia o godzinie 16.25. Teraz okazuje się, że stacja pokaże też drugą część przygód niesfornego, ale bardzo zaradnego chłopca. Film "Kevin sam w Nowym Jorku" zostanie wyemitowany 1 stycznia o godzinie 20.

Święta bez Kevina to nie święta

Wspólne oglądanie przygód Kevina stało się w Polsce w ostatnich kilkunastu latach nową tradycją. Tylko raz Polsat pozwolił sobie nie wyemitować filmów o Kevinie. Było to w 2010 roku, a stację spotkała po tym fala krytyki.

"Kevin sam w domu" to amerykański film fabularny z 1990 roku w reżyserii Chrisa Columbusa. Opowiada historię chłopca, którego przez przypadek rodzice pozostawili w domu, gdy sami z resztą rodziny wyjechali na świąteczne wakacje. Kevin musi zmierzyć się z bandytami, którzy chcą okraść jego dom. "Kevin sam w Nowym Jorku", czyli druga część filmu powstała dwa lata później. Kevin przez pomyłkę wsiada do złego samolotu i sam trafia do Nowego Jorku. Znów na jego drodze stają znajomi złodzieje.

DOSTĘP PREMIUM

DOSTĘP PREMIUM