Kevin znów sam w domu. Macaulay Culkin wystąpił w reklamie Asystenta Google

Google przygotował na święta reklamę związaną z filmem, który chyba najbardziej kojarzy się z Bożym Narodzeniem. "Kevin sam w domu", czyli Macaulay Culkin święta spędza tym razem z Asystentem Google.

"Kevin sam w domu" (tytuł oryginalny to "Home alone") premierę miał w 1990 roku. Od tego czasu regularnie pojawia się w ramówkach telewizyjnych w okolicy świąt Bożego Narodzenia, również w Polsce.

Do filmu postanowiło nawiązać Google, które do swej najnowszej reklamy wynajęło znanego z roli Kevina, Macaulaya Culkina. 38-letni dziś aktor od Asystenta Google dowiaduje się, że został sam w domu, poleca mu również dopisanie punktów do listy zakupów i przypomnienie o sprzątaniu. A nawet poleca mu rozpoczęcie akcji "Kevin", czyli odstraszania potencjalnych włamywaczy. Wszystko wieńczy hasło: "Make Google do it".

 

Reklama dotyczy Asystenta Google, czyli inteligentnego systemu osobistego, który reaguje na komendy i jest w stanie prowadzić dwustronną komunikację. W tej chwili jest on dostępny w 11 językach, a prawdopodobnie w styczniu 2019 roku planowana jest jego premiera w języku polskim. 

DOSTĘP PREMIUM

DOSTĘP PREMIUM