Prezent na ostatnią chwilę? Ciekawy, trafiony i na czas? Mamy taki! Dostęp Premium TOK FM

Wciągające dyskusje, ciekawe tematy, wartościowe opinie, rzetelne debaty - wszystko to możesz mieć i, co więcej, możesz się tym dzielić z bliskimi. Teraz Dostęp Premium TOK FM możesz kupić również jako prezent. Taki, który wręczysz lub wyślesz w mailu.

Święta Bożego Narodzenia, ale też urodziny, imieniny, Dzień Matki, Dzień Dziadka... Okazji do zakupu prezentów bliskim osobom jest mnóstwo. A czasu nieraz brakuje, i pomysły wydają się nietrafione. Dlatego spieszymy z pomocą!

Dostęp Premium TOK FM - jak dać go w prezencie?

Jak to zrobić? Wystarczy wejść na stronę zakupu Dostępu Premium TOK FM w formie prezentu (kliknij TUTAJ) i wybrać pakiet, którym chcesz obdarować bliską Ci osobę. A potem postępować zgodnie z poleceniami.

W efekcie na podany przez Ciebie przy zakupie mail wyślemy plik PDF z kodem otwierającym drzwi do przepastnych zasobów podcastów TOK FM oraz instrukcją jego obsługi. Plik można wydrukować i wręczyć w kopercie. A można go również przesłać mailem - jeśli z obdarowaną osobą nie uda się w czasie świąt spotkać.

Jak aktywować kod Dostępu Premium TOK FM? 

A czy taki prezent będzie trafiony? Czy się sprawdzi? Tematów, które poruszamy w TOK FM, jest bez liku. Są te bieżące, jak polityka czy gospodarka. Są takie, które mogą dotyczyć każdego, jak zdrowie czy kultura. Są też takie, które zainteresują pasjonatów, jak motoryzacja czy historia. Co tydzień też przygotowujemy specjalne zestawienie podcastów szczególnie wartych uwagi - można je traktować jako podpowiedź. Wystarczy zapisać się na newsletter, by co piątek dostawać je na swoją skrzynkę mailową.

Ale to nie wszystko - podcastów TOK FM można słuchać zarówno na stronie tokfm.pl, jak i w aplikacji mobilnej - to szczególnie ważne, jeśli prezent ma dostać ktoś, kto jest mocno związany ze swoim smartfonem. Dla kogoś, kto sporo czasu spędza w samochodzie, ważna będzie możliwość integracji z Apple Car czy Android Auto. Do tego tylko posiadacze Dostępu Premium jako jedyni mają możliwość słuchania TOK FM w wersji "TOK + Muzyka", gdzie bloki reklamowe zastąpiliśmy starannie dobraną muzyką.

Decyzja podjęta? Gratulujemy i bardzo się cieszymy :) Teraz tylko zwróć uwagę, jaki pakiet Dostępu Premium wybierasz:

- Podstawowy, czyli Dostęp Premium przez stronę tokfm.pl,

- Standardowy, czyli Dostęp Premium zarówno przez stronę tokfm.pl, jak Aplikację TOK FM,

- Multidostęp, czyli Dostęp Premium za pośrednictwem strony internetowej tokfm.pl oraz aż czterech urządzeń mobilnych (telefonów lub tabletów). 

Masz pytania? Z chęcią na nie odpowiemy. Pisz na adres: pomoc@tok.fm

TOK FM PREMIUM