Takie rzeczy tylko w Wigilię. Kolędy w magazynie EKG [Wideo]

- Jestem głęboko przekonany, że nie musimy przepraszać. Wyszło super - tak Maciej Głogowski dziękował swoim gościom, którzy zgodzili się śpiewać kolędy w studio TOK FM.

Tylko w Wigilię magazyn EKG, to nie tylko rozmowy o gospodarce, bieżące komentarze ekonomiczne. Bo w Wigilię to także śpiewanie. - Finansiści śpiewają ludzkim głosem - mówił gospodarz programu Maciej Głogowski. - Jestem wdzięczny, że zgodzili się Państwo tę tradycję podtrzymać. Jestem głęboko przekonany, że nie musimy przepraszać. Wyszło super - dziękował swoim gościom.

Śpiewanie kolęd to nie wszystko. Był też czas na życzenia. - Moglibyśmy życzyć: lepszej sytuacji gospodarczej, obniżki, silniejszej waluty. Pewnie te życzenia są ważne,  ale z całego serca najlepsze życzenia dla wszystkich naszych słuchaczy, którzy cierpliwie przez cały rok nas słuchają - mówił prezes Deutsche Bank Polska Krzysztof Kalicki. Prezes zarządu Virgin Mobile Polska Grażyna Piotrowska-Oliwa, która występowała dziś w roli dyrygentki, życzyła słuchaczom i wszystkim gościom EKG "przede wszystkim zdrowia". A Krzysztof Pietraszkiewicz zaapelował, by dziś pomyśleć o tych, którzy mogą potrzebować "wsparcia, telefonu, wizyty". - Może potrzebują, żebyśmy podzielili się z nimi nadwyżkami, jakie mamy. A może po prostu dobrym słowem i pociechą - mówił prezes Związku Banków Polskich.TOK FM PREMIUM