Postanowienia noworoczne? Mówić tak, żeby być słyszanym, i słuchać innych. W nauce rozmawiania pomoże Dostęp Premium TOK FM

Nowy Rok, nowe wyzwania, nowe postanowienia. I obawa, że niewiele z nich zostanie... Tym razem postaw na wsparcie. Jeśli brakuje Ci kontaktu z ludźmi, ciekawych rozmów i inspirujących dyskusji, spieszymy z pomocą - i Dostępem Premium TOK FM. Tylko teraz w niezwykłej promocji.

W zabieganych czasach cierpimy na niedosyt kontaktów z żywymi ludźmi. Cyfrowy świat często nas przytłacza i ogranicza rozmowy do zdawkowych komunikatów, odczytywanych w pośpiechu na wyświetlaczu smartfona. Nie ma czasu na namysł, rozmowę, głębszą refleksję, ale też na to, by usiąść i zwyczajnie podzielić się przemyśleniami. A czasy mamy niezwykle ciekawe...

Dlatego w nowy rok warto wejść z nowymi postanowieniami i nową pomocą w ich realizacji. Dostęp Premium TOK FM to z jednej strony inspirujące rozmowy z ciekawymi ludźmi, które nie ograniczają się do dwóch minut i ślizgania się po temacie. Z drugiej - mnóstwo nowych tematów do dyskusji i przemyśleń. To również najlepsi dziennikarze i goście, którzy dzielą się wiedzą na przeróżne tematy - od polityki i gospodarki, po zdrowie i kulturę. 

A cyfrowy świat? Oczywiście, że z niego korzystamy - ale po to, byś mógł/mogła ustawić sobie radio z dokładnie tych jego fragmentów, które Cię interesują. By to skrojone dla Ciebie radio zawsze było blisko i by łatwo było odnaleźć w nim dokładnie to, co dla Ciebie interesujące. 

Dlatego polecamy Dostęp Premium TOK FM, np. w pakiecie "Aplikacja + WWW", który pozwoli słuchać niezliczonych podcastów TOK FM zarówno w serwisie tokfm.pl, jak i poprzez Aplikację TOK FM (teraz w nowej, jeszcze lepszej odsłonie!). 

Jak się za to zabrać? Wejdź TUTAJ, wybierz pakiet dla siebie i zacznij już dziś cieszyć się rzeczowymi i ciekawymi dyskusjami. Gwarantujemy, że tematów do rozmów już Ci nie zabraknie! 

A przy okazji: wraz z nadejściem Nowego Roku warto też rzucić palenie. Jak? Tu podpowiedzi:

TOK FM PREMIUM