Sylwester 2018 w TV. Co będzie można zobaczyć w telewizji?

Sylwester 2018 w TV będzie niezwykle ciekawy. Polsat, TVN i "Dwójka" zapraszają na koncerty ze znanymi artystami, natomiast "Jedynka" stawia na filmy.
Zobacz wideo

Polsat o godzinie rozpocznie transmisje z Chorzowa, gdzie na Stadionie Śląskim odbędzie się "Sylwestrowa Moc Przebojów. W programie występy takich artystów jak: Liz Mitchell z zespołu Boney M., Sławomira, Ewy Farnej czy grypy Enej. Impreza w Polsacie potrwa do 1 w nocy.

TVN też stawia na koncert. Stacja o 19.45 zaprasza na relację z Warszawy ze "Stolicy Sylwestra 2018". Na placu Bankowym. Zaśpiewają m.in. BAJM, Edyta Górniak, Agnieszka Chylińska, Andrzej Piaseczny, zespół IRA, Wilki. Tu także program potrwa do godziny 1.

Sylwester w TVP 

Telewizyjna "Dwójka" zaprosi swoich widzów do Zakopanego na "Sylwester marzeń z Dwójką – 2018". W programie konecrtu między innymi: Zenek Martyniuk z zespołem Akcent, Marcin Miller i Boys, Weekend, zwyciężczyni tegorocznej Eurowizji Junior Roksana Węgiel, Sylwia Grzeszczak, Natalia Schroeder, Margaret, Al Bano i Romina Power. Start transmisji o 19.55.

Jeżeli ktoś nie chce oglądać artysów i ich koncertów, może przełączyć się na telewizyjną "Jedynkę". W programie o 20.25 film "Walking on Sunshine. Chodzę w słońcu", o 22:25 komedia "Rybka zwana Wandą". Kwadrans po północy "Jedynka" zaprasza na musical "Grease".

DOSTĘP PREMIUM