"Brudziński, ty zgrywusie". Polityk PiS pochwalił się "archaiczną" komórką, ale coś nie wyszło

Joachim Brudziński zamieścił na Twitterze zdjęcie swojego telefonu komórkowego. Napisał, że nie zamieniłby swojej "archaicznej" komórki na żadne "wypasione" gadżety. Zapomniał jednak o drobnym szczególe.

Joachim Brudziński, marszałek Sejmu z ramienia PiS, nie odpoczywa od Twittera nawet w weekend. W sobotę rano zamieścił w internecie zdjęcie swojego "archaicznego" telefonu komórkowego.

"Tym którzy mają zamiar kpić z mojej archaicznej komórki, chcę powiedzieć, że nie zamieniłbym jej na żadne Wasze "wypasione" elektroniczne gadżety" - napisał polityk PiS. Jednak internauci szybko odkryli, że Brudziński zamieścił ten wpis za pomocą... iPhona, czyli bardzo nowoczesnego smartfona Apple.

Informacja o tym, że Joachim Brudziński wysłał tweeta z iPhona, znajduje się bowiem tuż pod wpisem marszałka. Jest ona zamieszczana automatycznie i dotyczy także ludzi korzystających z systemu Android, a także z Windows.

"Joachimie Brudziński, Ty zgrywusie" - skomentował na Twitterze Sławomir Neumann, polityk Platformy Obywatelskiej. "Pokazujesz zdjęcie starej komórki, ale tłita puszczasz z 'wypasionego' iPhona" - zadrwił Neumann.

Tweet, w którym Joachim Brudziński wychwala stary model telefonu za pomocą smartfona, wywołał żywą reakcję internautów. "To czemu pan minister nie używa tego super telefonu do twittowania?" - zapytał Krzysztof. "A zdjęcie to czym pan robił? Aparatem na kliszę?" - dociekał Piotr. 

TOK FM PREMIUM