Jak wpłacić pieniądze na WOŚP? Można to zrobić bez wychodzenia z domu

Podpowiadamy, jak wpłacić pieniądze na WOŚP. Można to zrobić tradycyjnie, wrzucając pieniądze wprost do puszki, przelewem na konto internetowe, ale również przez telefon. Można również wziąć udział w wielu licytacjach.

Najwięcej wpłat na WOŚP odbywa się w tradycyjny sposób, czyli do puszki wolontariuszy. Jest ich na ulicach polskich miast ponad 120 tysięcy. Każdy wolontariusz WOŚP jest wyposażony w identyfikator, puszkę z banderolami i naklejki - czerwone serduszka, które otrzymują darczyńcy. Część wolontariuszy ma też do dyspozycji terminale płatnicze. Informacja o zebranej kwocie podawana jest na bieżąco. 

Jak wpłacić pieniądze na WOŚP? Przelewem!

WOŚP można również wesprzeć np. wysyłając SMS o treści "Serce" pod numer 75 565 lub za pomocą przelewu bankowego na konto 56 1140 1010 0000 5244 4400 1027. Tradycyjnie trwają też internetowe aukcje charytatywne. Licytowane będą m.in. przedmioty podarowane przez znane osoby, dzieła sztuki i atrakcje. W akcję włączyło się również Radio TOK FM - sprawdź nasze licytacje! Przez cały dzień trwa także licytacja złotych serduszek. Aukcja Serduszka nr 1, a więc kulminacyjny moment akcji, jest przewidziana na godz. 23. 

Wpłacić pieniądze na WOŚP można również... bez wpłacania. Wystarczy na Twitterze swój wpis opatrzyć hasztagiem #MastercardGrazWOSP lub podać dalej taki właśnie tweet, a Mastercard przeleje na konto Orkiestry 5 złotych. 

DOSTĘP PREMIUM

DOSTĘP PREMIUM