Komentarze (194)
WOŚP - Łukasz Berezak, najsłynniejszy wolontariusz, rezygnuje
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • pislamistapolski

  Oceniono 11 razy 9

  Pisowskie kretyny i bydlaki sa gotowo obrzydzic ludziom nawet tak wspaniala sprawe jak WOSP.
  Jakim to trzeba byc smieciem by byc pisowcem

 • wwrr1

  Oceniono 13 razy 9

  żli i brunatni się cieszą

 • jw0022

  Oceniono 11 razy 9

  To chyba dobrze. Teraz żonconce PiS...dzielce będą wreszcie miały okazja wykazać się z wypełniania konstytucyjnego obowiązku zapewnienia Obywatelom, niezależnie od ich sytuacji materialnej, równego dostęp do świadczeń opieki zdrowotnej.

 • szabepio

  Oceniono 12 razy 8

  Przez pisowy jad, poniżanie ludzi, tupanie na pogrzebie m in Wajdy, Geremka , przez manipulacje, chamstwo i propagande w tv i radio Polacy juz mają dość. Niektorzy zwyczajnie nie wytrzymują inni zaczynają sie bać kiboli narodowców czy młodzieży wszechpolskiej. Te wspólne modły na jasnej gorze s,ydlo z kibolami. Te umorzone sprawy przeciwko godności, tylko dlatego ze z opozycji.
  To jest dzielo pisu i trzeba o tym glośno mówić!

 • czechy11

  Oceniono 14 razy 8

  Nienawistnicy z PiS jesteście z siebie dumni? Wszystko zniszczyliscie. Myślicie ze na zniszczeniu i śmierci.m coś zbudujecie?

 • vegemot

  Oceniono 8 razy 8

  Zniszczyli jedną z niewielu rzeczy którą mogliśmy się szczycić jako naród od wielu lat. Coś co jednoczyło praktycznie każdego, poza patologią. Kiedyś patologia, nienawisc, nieroby itp to był margines społeczny. Od 3 lat to wszystko wypełzło niczym karaluchy z kanałów i z dumą sie obnoszą swoją nienawiścią ze wsparciem swoich idoli z wiadomo jakiej partii. nienawidza swoich rodaków i wszystkich dookoła, a sami siebie nazywaja prawdziwymi katolikami i prawdziwymi patriotami

 • tani_dran

  Oceniono 7 razy 7

  92 miliony złotych to tyle co minister Gowin mianowany przez Opus Dei jednorazowo przekazuje Rydzolowi na jego fantazje. I RYdzol wyje że mało

 • notremak

  Oceniono 9 razy 7

  Nie rezygnuj, chłopie!
  Prymitywnym pissdzielcom w rodzaju dziewczyny-murzyna, alfalfy czy komentarzadramatycznego tylko o to chodzi!
  To byłby ich triumf.

 • miecztemidy

  Oceniono 6 razy 6

  Tak jak nie da się zastąpić w armii wywalonych 50 Generałów i kilka razy większej liczby Oficerów Wyższych - Nauczycieli - Profesorów sztuki dowodzenia , nie da się zasypać wyrwy w obronności Polski jakiej dokonał "obóz podłej zmiany - tak też nie da się odnowić wiary w drugiego człowieka, bezinteresownej chęci pomocy potrzebującym ,zaufania do państwa i instytucji państwowych. Ten stan rzeczy "zafundowała" Polakom podła zmiana.

 • acototak

  Oceniono 8 razy 6

  Nie uginajcie się przed ludźmi nienawidzącymi innych ludzi.

 • grey55

  Oceniono 10 razy 6

  pislamski reżim jest wstanie zniszczyć każde dobro co jest w ludziach !!!

 • snook70

  Oceniono 8 razy 6

  Ludzie co wy robicie !!! Przecież pisowi o to chodzi. Oni już zacierają ręce, że dowalili Owsiakowi. PIS to partia faszystów i bolszewików niszcząca wszystko na swojej drodze.

 • euphoria12

  Oceniono 6 razy 6

  Nie można rezygnować. Kurdupel dyktator wraz z wszechpolakami faszystami zacierają ręce.

 • dj.80

  Oceniono 9 razy 5

  Naród wspaniały, tylko ludzie k**wy.
  Stare, a jakże aktualne...

 • spyderman2

  Oceniono 13 razy 5

  pis zniszczył stadniny koni arabów, itd, itd, ostatnio wośp a ostatni cel to polexit. amen

 • groznyiwan

  Oceniono 11 razy 5

  Szanowny Łukaszu, nie poddawaj się. Znasz takie powiedzenie: psy szczekają, karawana jedzie dalej? Olej hejterów ciepłym moczem. Pomyśl o ludziach, którym Ty dajesz siłę. Jesteś jak Superman. Nie odpuszczaj. Wspieraj Jurka i WOŚP. Jesteś jedną z nielicznych osób, które mogą namówić Owsiaka do zmiany decyzji. Bądź szefem tej karawany.

 • jarozak

  Oceniono 5 razy 5

  czytam te komentarze i po prostu nie wierzę, że tym w 99% katolickim kraju jest tyle chamstwa,
  zawiści i nienawiści do drugiego człowieka, w tym kraju gdzie lekcje religii są w szkołach nie ma wśród ludzi szacunku do bliźniego swego, a prawdziwym Polakiem śmie siebie nazywać faszysta i nacjonalista zapominając o krzywdach wyrządzonych przez faszystów, nazistów i wszelakich narodowców podczas II wojny światowej, w tej smutnej chwili gdy został zamordowany człowiek Wy prawdziwi Polacy i Katolicy nie potraficie nic i nikogo poszanować liczy się dla was tylko jad, który sączycie sprzed swoich komputerów, laptopów etc, jesteście żałośni, Polsko obudź się!

 • fduczyc

  Oceniono 5 razy 5

  no bo poco - trzeba było na klęczunio wzdychać a co dostał na rehabilitację do Torunia posyłać.... trzeba cierpieć i tylko cierpieć aby czarne tłuściochy miały poczucie misji miedzy chwilami radości z paluchami w majtach ministrantów...

 • s-01

  Oceniono 7 razy 5

  Pawłowicz Ci pogratuluje.....

 • lastm10

  Oceniono 7 razy 5

  Bydlęta prawicowe, miernoty, teraz otwierają szampany...

 • qnqn

  Oceniono 4 razy 4

  Jurek, Łukasz, nie możecie zrezygnować, im tylko o to chodzi. Jeśli zrezygnujecie, ci zawistni ludzie zatriumfują. Zatriumfuje pis i całą ta nie wierząca w cokolwiek godnego prawica. Wy jesteście wielcy, oni są kanaliami, a karma zawsze wraca. Z bandytami się nie rozmawia i nie poddaje się im, to nie jest strona do negocjacji. Proponuje wywalić wszelkie konta WOSP z szajsbuka, tłita czy innego "gówna" i zapomnieć że takie coś w ogóle funkcjonuje. Zwykł strona wystarczy, może nawet odbywać się tam dyskusja ale z opieką moderatorów. 3-4 tępe wpisy i blokada IP. Ja na tłitach, smarkczatach i szajsbukach w życiu konta nie miałem i mieć nie będę miał. Z dużo tam manipulacji i ruskich troli i jestem szczęśliwy.
  Wasza rezygnacja teraz tylko zmotywuje tych bandytów do eskalacji przemocy.

 • siasia4

  Oceniono 4 razy 4

  Katolicy nie mają monopolu na czynienie dobra. Wiara jest łaską, nie każdy może wierzyć, ale każdy może czynić dobro.

 • wawxx

  Oceniono 4 razy 4

  Szanowny Łukaszu! Mógłbym być Twoim dziadkiem, obserwuję od wielu lat Ciebie i Twoje zaangażowanie w działalność Orkiestry i dlatego pozwalam sobie przypomnieć Ci: "Dla mnie ratunku już nie ma, więc chciałbym pomagać innym". I tak trzymać do końca Świata i parę dni dłużej. Zdrowia Życzę i pełnych puszek w kolejnych Wielkich Finałach!

 • ptakomysz

  Oceniono 4 razy 4

  To ja już wolę komunistów od tych nożowników.
  A wy?

 • Oceniono 4 razy 4

  Łukasz,nie odpuszczaj.A na twoją chorobę znajdą lek i kiedyś będziesz zdrowy.

 • wolo

  Oceniono 10 razy 4

  Panie Wielgucki, pani Piela, pani Pawłowicz - brawo Wy. Możecie być z siebie dumni.

 • grot191

  Oceniono 4 razy 4

  Bo to Polska właśnie?
  Ps. Chyba czas na pracę u podstaw. Ale kto się tego podejmie?

 • raz1dwa2trzy3

  Oceniono 8 razy 4

  Dobro nie odeszło, póki ludzi niosący je, mający je w sercach, mimo przeciwności, rozdają je każdemu. Dosłownie: KAŻDEMU.
  WOŚP na przekór propagandzie nakręcanej przez środowiska pisowskie, nie przegrywał. Namawianie do ustąpienia i rezygnacji, to efekt, na który przeciwnicy dobra liczyli.
  Podobnie Polska przegrała w 2015 roku.
  Bo wielu uwierzyło, że ich głos i tak nie ma znaczenia.
  Rozumiem rozdarcie, efekt szoku po strasznej zbrodni. Tak politycznej, jak i społecznej. Zbrodni na Człowieku Kochającym Wolność.
  W symbolicznym dla milionów ludzi momencie, sztylet przebił serce Jemu, jak i nam. On umierając, nie pozostawia po sobie pustki, na którą liczy środowisko pisowskie. On swoją postawą zostawił nam nakaz trwania i determinacji w walce o WOLNOŚĆ i NORMALNOŚĆ. Zostawił nam wizję UŚMIECHNIĘTEJ POLSKI.
  Emocje, moje także, często nie pozwalają na trzeźwe myślenie, strategiczne myślenie, taktyczne rozegranie sytuacji, do jakiej WRÓG nas doprowadził. Jednak trzeba wziąć oddech. Zatrzymać się na moment, cofnąć taśmę i nagrać kolejną ścieżkę.
  Nasz wróg zagrał va banque. W ciemno. Przypadkowo, niespodzianie, przejął kontrolę i gdy naprawdę był w odwrocie, pokonany finałem WOŚP, odwrócił podstępnie szalę zwycięstwa: Najpierw Jurek, teraz Łukasz - dyrygent i jego maestro w Orkiestrze odchodzą…
  Jaki ma to sens? Najlepsza Orkiestra Świata rozwiązuje się, bo dyrygent się załamał (nie dziwię się), a najważniejszy muzyk orkiestry, podąża jego śladem (bo wypada?)...
  Fryderyk Nietzsche powiedział (prócz słynnych słów: Co nas nie zabije, to nas wzmocni):
  ”A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki”.
  Czy rozumiesz teraz, Łukaszu, Jurku, inni muzycy Orkiestry? Czy rozumiecie, gdzie wasze i nasze miejsce?

 • coswampowiemlubnapiszeraczej

  Oceniono 4 razy 4

  Ech, chlopaku. Hejterzy tylko zacieraja rece czytajac tyle komentarze. Dzieki za to co zrobiles, super z Ciebie gosc, ale powinnismy grac dalej. Do zobaczenia!

 • sselrats

  Oceniono 14 razy 4

  WOSP byl dobry jak byly osmiorniczki. TO bardzo smutne, ale Polacy go teraz wykonczyli. Za kare beda pod PiS-em przez nastepne 20 lat.

 • sleperyby

  Oceniono 5 razy 3

  Stwór Pawłowicz ma zapewne pełną sadystfakcję?

 • r0b0l_reaktywacja

  Oceniono 7 razy 3

  Nie będzie lewackich WOŚPów ani koncertów, od przyszłego roku zbiórkę na Caritas będą prowadzić przystojni młodzieńcy w czarnych mundurkach z emblematami SS. A kto nie da ten żyd i dostanie kulkę,

  Z Polski zrobiła się w krótkim czasie kupa guwna, Jak się świat wkurzy na smród to zapłaci Ruskim za zasypanie wapnem i zaoranie

 • zapomorski12

  Oceniono 5 razy 3

  Łukasz nie rezygnuj, bo to będzie wygrana tych wszystkich złych, zepsutych do cna ludzi, którzy w tym momencie zatriumfują. Jurka Owsiaka i wszystkich wolontariuszy prosimy nie dawajcie za wygraną, bo to właśnie Wy dajecie doskonały przykład jak "zło dobrem zwyciężać". Obecna władza wieczna nie będzie, i skrajna prawica odejdzie w niesławie do lamusa gdy na nich nie zagłosujemy a my wszyscy będziemy swoje robili, tak jak zwykle niezależnie od ich hejtu, niechęci i obraźliwych słów pod naszym adresem.

 • 00037wj

  Oceniono 3 razy 3

  Łukasz nie rób tego. Tacy ludzie jak Ty nadają sens Orkiestrze i idei pomagania. Jeżeli zaczniemy ulegać hejterom, złu, kłamstwu to ten świat się rozsypie.

 • tomasz_problem

  Oceniono 5 razy 3

  jedna chwila i ci najwspanialsi, ci dobrzy, ci o największych sercach zaczynają wątpić w ludzkość....

  To jest straszne!!!!!!!!!

 • kaltenbach1

  Oceniono 5 razy 3

  to jest taka tragedia, że wcale się nie dziwię, p.Owsiak zrezygnował, psychiczne nie daje rady. Myślę że trzeba mu spokoju i wyciszenia, i mam nadzieję że zmieni zdanie ,ale to za jakiś czas. Trzymam kciuki , powodzenia Orkiestro

 • dzidka17

  Oceniono 4 razy 2

  To nie wina Organizatorów ,to wina władz, które zakazały wszystkim podległym jednostkom "mundurowym" udziału w WOŚP. ś.p. Pan Prezydent Adamowicz zawsze brał udział w kwestowaniu na rzecz WOŚP,nigdy nie zabiegał o ochrone osobistą był lubianym,szanowanym przez mieszkańców gospodarzem Gdańska.Po mieście poruszał się bez obaw o swoje bezpieczeństwo.Władze pytają czy tę imprezę można zakwalifikować jaka zgromadzenie masowe???? Od 27 lat gra orkiestra WOŚP i nie zauważyli,że jest to impreza MASOWA o czym świadczą chociażby kwoty uzbierane przez wolontariuszy .Imprezy masowe powinny być zabezpieczane "z urzędu" Dlaczego na pokojowe manifestacje pod Sejmem władze ściągały policjantów z całej Polski? Dlaczego Policja nie interweniowała jak podczas marszów niepodległości manifestowali swoją nienawiść faszyści z ONR'u? Dlaczego podłe wypowiedzi posłanki Pawłowicz nigdy nie zostały napiętnowane przez rządzących? W jakim kraju żyjemy? "prawa" i"sprawiedliwości" ??????? :(

 • my_kroolik

  Oceniono 4 razy 2

  Gnój, którym PIS zalewa ten piękny kraj, zaczyna triumfować. Coraz bardziej mam dosyć Polski. To już chyba nie jest mój kraj. Wygraliście, prawackie, nienawistne ścierva. Zostańcie sami, z waszymi zaślepionymi księżmi, którzy nie chcą się modlić za zamordowanego prezydenta, ale nie widzą nic złego w gwałceniu dzieci. Rzygam wami.

 • dzaga41

  Oceniono 4 razy 2

  Niestety sprawdził. się czarny scenariusz. PIS z Kaczyńskim i Pawłowicz na czele z klerem pod rękę zniszczyli WOŚP. Strzelają teraz w ukryciu korki od szampana. Na zewnątrz zaś udawany smutek i nic nie znaczące słowa współczucia, Straszne.

 • pogra55

  Oceniono 4 razy 2

  Szatan zatryumfował .Pojawił się ,znalazł dobry klimat społecznopolityczny i czuje się jak u siebie w piekle .Zostanie z nami na długo .Przegoni Jurka ,Donalda i innych a nam nie da żyć .A kiedyś nie mogłem pojąć jak mogło dojść do zdrady rozbiorów ,pogromów ,obozów koncentracyjnych ,stalinizmu i faszyzmu .Teraz już wiem .Szatan jest w nas .Witajcie w domu zła .Apokalipsa mieszka za rogiem.

 • beata.lubnicka

  Oceniono 4 razy 2

  Ej, chłopaku!!! Po tym, co przeszedłeś, ile wycierpiałeś, chcesz się poddać? Stary, dajesz!!! Do końca świata i jeden dzień dłużej!!!!

 • beata.lubnicka

  Oceniono 2 razy 2

  Ej, chłopaku! Tyle przeszedłeś, tyle wycierpiałeś, i teraz chcesz zrezygnować??? Stary, dajesz dalej!!!! Do końca świata i jeden dzień dłużej!!!

 • verdura2763

  Oceniono 2 razy 2

  Chłopaku pogadaj z Jurkiem ,jesteś prawie dorosłym gościem, to nie tak aby siadać, na przekór , po dupie losowi , ja tak miałem całe życie , akurat trafiłem , na przemiany w Polsce ,po dupie dostałem, ale nie upadłem , mam wspaniałych trzech wnuków , i dalej jestem za praworządnością, nie to co teraz się odbywa.Tak że Chłopaku dzwoń do Jurka i nie daj się tym burkom , co codziennie ci mówią że będzie lepiej!

 • pasqdek1

  Oceniono 4 razy 2

  Jak szczury z tonącego statku. Chłopaku, jaki „hate" Ty odczuwasz? Co to znaczy: „zawieszam współpracę"? Zaczniesz od nowa w jakich okolicznościach? Jak będą profity? Wygląda mi to na „marketingowa" zagrywkę. Mam nadzieję, że to nieprawda. Taki wolontariusz jak Ty powinien stać murem za fundacją, tupnąć nogą, krzyknąć, mobilizować wszystkich....zróbmy to z większą pompą. Nie można się poddawać, tak jak w życiu się nie podałeś – walcz o „Orkiestrę".

  Idźmy dalej, organizujemy sztaby w krajach, w których nie było „Orkiestry" i tam kupujemy sprzęt medyczny.

 • pepper-salt

  Oceniono 2 razy 2

  I jak się mówi o polskim piekle to polaczki się obrażają! Co za ludzie!

 • niemogesiezalogowac

  Oceniono 4 razy 2

  Rozumiem, że się przelało, ale te pieniądze, które uzbieraliście pochodzą od wielu milionów osób. Tyle za Wami stoi. Nie poddawajcie się! Przemyślcie temat. Zmienić zdanie to nic złego. Dużo zdrowia i cierpliwości!

 • largoswawa

  Oceniono 1 raz 1

  Ja z Ciebie jestem dumny i chciałbym mieć tyle odwagi co Ty Łukaszu. Czasem lepiej się przespać zanim się zdecyduję na dalsze kroki.

 • lidiazaleska

  Oceniono 5 razy 1

  A ja popieram decyzję Pana Jurka i Łukasza. I uważam, że nie powinno być kolejnego finału. Sama kwestowałam w niedzielę razem z synem. My, Polacy nie zasługujemy jednak na taką akcję. Niestety uważam, że jesteśmy złym, zawistnym społeczeństwem, o czym świadczy to, jak łatwo wiele osób powtarzało złe słowa o WOŚP i Jurku, i do czego to doprowadziło. I to dzieje się cały czas. Żadna inna organizacja nie była tak hejtowana. Za co? Komu przeszkadzamy? Gdzie te rzekome przekręty? Dlaczego jakoś prokuratorzy nie wszczynają żadnego dochodzenia? Bo nie ma przekrętów. Ale nienawiść jest nakręcana. Jak za rok mają dzieci znowu wyjść na ulicę miast? Niedziela to był właśnie koniec pewnego świata, a dzień śmierci Pana Prezydenta, to ten jeden dłużej. Dość. Wygraliście. Zniszczono piękną ideę, jak konie w Janowie. Czuję olbrzymi żal.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX