"Goście Daniela Passenta" ponownie w TOK FM! Oglądaj na żywo

Daniel Passent wraca na antenę TOK FM. Od 14. stycznia usłyszą go państwo w każdą niedzielę o godzinie 10:00 w audycji "Goście Daniela Passenta".
Zobacz wideo

"Goście Daniela Passenta” to dyskusja o polityce w klasycznym stylu - nikt na nikogo nie krzyczy, liczą się merytoryczne argumenty. Będzie jej można wysłuchać w każdą niedzielę o godzinie 10:00 w TOK FM.

Tematami najbliższej audycji będą zamach na prezydenta Pawła Adamowicza, organizowana w Warszawie wspólnie z USA konferencja ministerialna dotycząca Bliskiego Wschodu oraz zmiany w muzealnictwie i w kulturze.

Zobacz wideo

- Sięgamy po autorytety z najwyższej półki i dajemy im czas, żeby mogli się spokojnie wypowiedzieć. To jest audycja dyskusyjna, poważna, dla ludzi, którzy poważnie interesują się światem. Zapraszam państwa w każdą niedzielę - handlową i niehandlową - bo u nas nie ma handlu, tylko jest wymiana myśli - zachęca Daniel Passent.

Daniel Passent prowadził już podobną audycję  - „Goście Passenta” - w TOK FM od 2012 do września ubiegłego roku. Jest jednym z najbardziej znanych i rozpoznawalnych publicystów w Polsce. Od lat związany z tygodnikiem "Polityka". Studiował m.in. w Petersburgu, Princeton i Harvardzie. W latach 1996-2001 był polskim ambasador w Chile. Autor wielu książek, m.in. "Bywalca", "Bitwy pod wersalikami", "Pan Bóg przyjechał do Monachium", "Choroby dyplomatycznej", "Dzisiaj umrą dwie osoby", "To jest moja gra", "Codziennika", "Pod napięciem", "Passy" oraz zbioru reportaży z wojny wietnamskiej "Co dzień wojna". W 1997 roku odznaczony Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski.

DOSTĘP PREMIUM