Komentarze (250)
Marcin Meller o TVP: Czegoś takiego nie widziałem nawet w stanie wojennym
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • mialeschamiezlotyrog

  Oceniono 4 razy 4

  no ja tez nie widzialem, tylko co z tego?
  w tamtych czasach ludzie byli odwazniejsi.
  dzis rzucamy sie solidarnie na ochlapy niusow, z ktorych nic konstruktywnego jak na razie nie powstaje. a pisanki tocza sie, tocza ze smiechu, bo rzeczywiscie smiechu wart ten aktualny konkurs na "Oskarzam, ale nieformalnie"

 • chudebyki

  Oceniono 10 razy 4

  Tok FM - tuba GW. I wszystko jasne. Wszyscy wiemy, że jedynie TVNy, GW czy inne Newsweeki są znane z żarliwego obiektywizmu i przesiąknięte "mową miłości". Do TVP można mieć wiele zastrzeżeń, ale w porównaniu do tej mega fali "miłosnego hejtu" ze strony wymienionych mediów i kubły pomyj wylanych na TVP przez polityków opozycji po śmierci p.Adamowicza, to po prostu malutki pikuś. PO najpierw wywaliła p.Adamowicza ze swych szeregów "bo niegodzien", "toczą się postępowania" itd., a później wyprawiła królewski pogrzeb "ukochanemu Pawłowi" z miłosnym przekazem dla gawiedzi: to wszystko przez PIS. Himalaje hipokryzji.Ja to rozumiem. Politycznie się opłaca. Ale moralnie? Tfu! Szkoda gadać.

 • gokle

  Oceniono 24 razy 4

  W samo sedno. Przebili telewizję radziecką Polski lat 80-tych.

 • yan57

  Oceniono 5 razy 3

  a to dziwno bo teraz można takie coś zobaczyć co dziennie wieczorem w tvn24

 • kinio101

  Oceniono 7 razy 3

  Kurski, Kurski, Zakopane. Upijamy się szampanem. Pięknie, pięknie się bawimy. Wodę z mózgu wam robimy.

 • r0b0l_reaktywacja

  Oceniono 5 razy 3

  Moja recepta na TVP i telewizję w ogólności:
  obywatelu, wyrejestruj abonament, wywal odbiorniki a będziesz zdrowszy.

  Nie mamTV już od 20 lat i żyję a radio tylko muzyczne z netu.

  A jak władza ludowa z boskiego nadania na internet nałoży kaganiec, to na stare lata pojadę pod jakiś niemiecki most i tam wolę menelić niż mieszkać w tym durnym kraiku

 • nic_wam_to_nie_da

  Oceniono 13 razy 3

  ...powiedział pracownik stacji TV założonej przez podwładnego Urbana

 • ewropejczyk

  Oceniono 9 razy 3

  "Dziennikarz TVN i "Newsweeka""

  a co miał Meller powiedzieć, że mu się TVP podobało? Litości.

  Pewnie wg was TVP miało udowadniać tezę Owsiaka:
  "Proszę więc nie łączyć w żaden sposób fundacji WOŚP z organizacją bezpieczeństwa imprezy w Gdańsku"

  Błędy organizacyjne i wybór firmy Tajfun (ulubiona firma władz Gdańska) kosztowała życie Adamowicza. I wasza nagonka na Kurskiego tego nie zmieni.

 • euro67

  Oceniono 11 razy 3

  Ma racje, tez juz nie ogladam jego szczujni pod nazwa TVN

 • lubicz56

  Oceniono 8 razy 2

  Skoro wiekszość wypowiedzi polityków PO i tak jest przekrecana lub manipulowana w inny sposób to nie ma najmniejszego sensu uczestniczyć w tym goownie. Bardzo dobra decyzja.

 • remoteisland

  Oceniono 6 razy 2

  Szkoda, że p. Marcin Meller tak późno to zauważył. Bo przez parę poprzednich lat mu to nie przeszkadzało. A jak pamiętam to p. Marcin Meller przed 2015 rokiem był raczej zwolennikiem zmiany na "dobrą i dojną zmianę". A teraz mu się zmieniło???

 • androsak

  Oceniono 6 razy 2

  tak sparszywieć TVP jak to uczynił Kurski nie udało się nikomu od początku jej istnienia !

 • r0b0l_reaktywacja

  Oceniono 6 razy 2

  Komuna z KC PZPR i Urbanem mieli przewagę nad PiS: byli wykształceni i potrafili myśleć analitycznie. Potrafili planować i przewidywać. Dlatego od 1945 do 1980 były tylko 4 poważniejsze bunty społeczne o cenę kiełbasy i jeden intelektualny. W 1989 też by nic nie było, gdyby nie odgórne ustalenia Gorbaczowa i zryw garstki Żydów - Patriotów, którzy chcieli demokratycznej Polski należącej kulturowo i politycznie do Europy

  Taka prawda Polacy że jesteście pieprzonymi durnymi niewolnikami i łykacie to co aktualna władza do koryta wrzuci. Tych 15-20% głupich inaczej albo emigruje wewnętrznie albo zewnętrznie i ma w rzyci ten kraj z jego dorobkiem, potencjałem i niepewną przyszłością

  A tak w ogóle Polacy nie są narodem, są zbieraniną zwaśnionych od pokoleń klanów i band, z czego Fiutin skwapliwie korzysta przy pomocy swoich agentów z PiS, ONR, radiomaryjnych i innych, których na łamach Gazety wywodzącej się z kręgów KOR i Solidarności nie wypada wymienić...

  Zamiast języka nienawiści użyję słów miłości: chawudepe wam wszystkim

 • maratss

  Oceniono 8 razy 2

  Kurski ?Proszę nie odwoływać się do sumienia tego podłego człowieka. Słowa honor ,przyzwoitość, prawda , racja stanu, ludzka godność, empatia to są słowa mu nieznane . Ale tacy harcownicy są temu tchórzowi jarkaczowi na rękę. Sam, bezpiecznie schowany za ich plecami, napuszczać będzie na innych , a w razie czego winą obarczy takiego krzykacza!!

 • andrew1507

  Oceniono 4 razy 2

  Ja Goebbels protestuje…
  Nie pokazujcie tej ponurej twarzy....

 • janek223344

  Oceniono 4 razy 2

  trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiasto/1,35612,14868146,Od_kogo_prezydent_Pawel_Adamowicz__z_zona__otrzymal.html

  trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiasto/1,35612,17564897,Gdzie_sie_podzialo_5_mieszkan_prezydenta_Gdanska_.html

  trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiasto/7,35612,23308596,pawel-adamowicz-wciagnal-pieniadze-corek-do-swoich-oswiadczen.html

 • stanislawperkoz

  Oceniono 14 razy 2

  To Meller taki znawca komuszej tv? U tatki na kolankach oglądał? Pokazywali w niej jak strzelali do robotników? Jak pałowali ludzi? Co Meller pokazywali? G... wiesz o telewizji, bo miałeś wtedy 13-14 lat i bawiłeś się w wojnę na podwórku... Naprawdę jeszcze trochę o ogłosisz się kombatantem solidarnościowym...

 • 2bxornot2b

  Oceniono 3 razy 1

  P oco siegac az w tak zamierzchle czasy wystarczy siegnac po media z lat 2005-2007, chocby odtworzyc sobie audycje nocna lasiczki i tego drugiego kolesia nazwiska nie pomne.

 • cypriot1977

  Oceniono 3 razy 1

  Zagadka. Kto tak powiedział po wygranej Dudy? "Widzę, że jest nowa popularna gra towarzyska w internetach: kto emigruje, komu do drzwi załomocą o świcie, komu słów wolności śpiewać nie pozwolą itp. Po pierwsze proponuję coś na uspokojenie. Po drugie nic takiego się nie zdarzyło, po prostu arogancka i zdemoralizowana władza dostała kopa w wyborach. A po trzecie jak widzę, że na czele straszących dyktaturą jest Adam Michnik, który całkiem niedawno wieścił, że Komorowski przegra wybory tylko jeśli by pijany przejechał na pasach zakonnicę w ciąży, a po pierwszej turze grzmiał, że nie odda Polski gó...arzom, zapominając, że sam kiedyś był zbuntowanym gó...arzem, to strasznie się przejmuję precyzją tej diagnozy czego i Wam życzę. Nowemu prezydentowi gratuluję zwycięstwa po imponującym wysiłku, życzę by dotrzymał koncyliacyjnych obietnic z mowy po zwycięstwie, a wszystkim zestrachanym wizją pisowskich szwadronów śmierci, zwracam uwagę, że Duda jest pierwszym politykiem PiS-u, którego Jarek nie może odwołać. I całkiem ciekawe co z tego wyniknie. Pogadamy za dwa lata, a dzisiaj zamiast histeryzować, polecam jakieś dobre winko w miłym towarzystwie na świeżym powietrzu. A jak kto musi, to browara, trudno. Amen."

 • tomaselli

  Oceniono 3 razy 1

  Wlasnie ogladam TVP Info "Minela dwudziesta". Sa przedstawiciele prawie wszystkich partii z wyjatkiem PO. Swietna atmosfera, nikt nie bredzi nikt nie przerywa. I mam nadzieje , ze juz tak pozostanie .

 • slade1972

  Oceniono 5 razy 1

  Odleciał w kosmos!
  Pewnie PO Mocarzu!

 • carolina_reaper

  Oceniono 5 razy 1

  Nie sugerujcie sie ocenami, nie po raz pierwszy albo nie dzialaja, albo dzialaja wspak, to jest tzw dobre dziennikarstwo w wydaniu gazety.

 • 213g

  Oceniono 9 razy 1

  Aż spojrzałem na datę urodzenia pana Mellera bo medycyna estetyczna czyni cuda, ale nie 1968, co on może wiedzieć o stanie wojennym - że nie było ulubionego serialu i do podstawówki się nie szło, co najwyżej mógł dostać od ojc pasem za wymontowanie opornika z TV aby go sobie zgodne z ówczesną modą wpiąc w odzież.

 • ml2403

  Oceniono 3 razy 1

  To nie jest dobry pomysł nie chodzić do TVP. Trzeba robić wręcz odwrotnie czyli żądać zaproszenia i natychmiast organizować konferencje gdy odmawiają. A jak już zaproszą to jechać równo bez ogródek i niech ich szlag trafia że co zrobią to źle.

 • f1909

  Oceniono 7 razy 1

  Widzę że pan Marcin Meller ma nieprawdopodobną fantazje !? -- A ja bym na miejscu tego pana powiedział jeszcze więcej -- " Że i za Adolfa Hitlera takie rzeczy nigdy nie miały miejsca " !

 • tedek1

  Oceniono 7 razy 1

  Publiczne media z roku na rok biją rekordy.
  Przy nich nawet Joseph Goebbels to amator.

 • Kasia M

  Oceniono 5 razy 1

  Czasami się zastanawiam czy w pisie jest chociaż ktoś dobrym człowiekiem bo o mądrosci nie piszę ale o podstawieczłowieczenstwa

 • absurd

  Oceniono 7 razy 1

  Mam nadzieję, że powstanie kiedyś stosowna księga hańby z dokładnymi cytatami i opisem, co który z tych szubrawców powiedział i jak się zachował. Tego gówna, którym sami się nasmarowali, nie zmyje nic. I mam nadzieję doczekać, kiedy pomniki małych ludzi z trzaskiem będą spadać z cokołów.

 • andrew1507

  Oceniono 5 razy 1

  Ja czuje smrod rozpadu kaczyzmu, to juz tylko kilka miesiecy….
  Aby pokonać prawicowych "włactwuf" z pisioli/nazioli należy zjednoczyć lewice i centrum i nie pozwolić dyktatorowi na przesunięcie sie w kierunku centrum.
  W tym kontekście ostatnie wydarzenia betonują prawicowe skrzydło ale oddalają dyktature od centrum.
  I to jest pozytywne.
  Precz dyktatorze, niedoczekanie twoje na 3 kadencje nawet jak teraz zarządzisz wybory.

 • sprzedanyzbolandy

  Oceniono 7 razy 1

  Aj, waj, a cóż takiego działo się w tym stanie wojennym ?
  W "Ranczu" podobnie indoktrynują. Mówi jedna z bohaterek : "Przeżyłam komunę i stan wojenny, ale ..." To znaczy , co konkretnie przeżyła ? Tego już "tfurcy" nie mówią.
  Bo jak księża rozdawali pieniądze, to było tylko śmiesznie.
  I dlatego nie ogladam "Rancza". Bo indoktrynacji styropianowego złodziejstwa i styropianowych wyprzedawczyków mam dosyć wokół !

 • radmaj12

  Oceniono 9 razy 1

  Co takiego niby zrobiła TVP w dniu pogrzebu? Nie uznała świętości Adamowicza? Adamowicz nie jest żadnym świętym, tylko potencjalnym, skorumpowanym urzędnikiem. Przedstawiał fałszywe deklaracje majątkowe. Sprzedał Niemcom miejską spółkę ciepłowniczą i brał potem za to duże pieniądze za zasiadanie w radzie nadzorczej. Od Adamowicza odcięła się nawet Platforma. O co ten krzyk?

 • maratss

  Oceniono 5 razy 1

  Partia rządząca spycha nasz kraj na unijne peryferie, ślepy widzi,że już zepchnęła,wystarczy wyjechać za granicę i porozmawiać o Polsce z pozostałą ostatnią garstką europejczyków jeszcze życzliwych Polsce i Polakom.Absolutne zero zdolności koalicyjnych w Europie,absolutne zero pod względem etycznym i moralnym tego rządu.Zero samokrytyki, wstydu, bezprawie i zakłamanie,propaganda propagandy tak prymitywna,że nogi w stołkach się wyginaja.Festiwal rozpasania ,okradania obywateli i rozwalania państwa przez partyjnych pomazańców trwa.Jedna partia ,jeden naród ,jeden żałosny skarlały moralnie furerek.Gore!

 • borman64

  Oceniono 1 raz 1

  Wyborcy ,którzy nie mają TVN i Polsat ,nie zrozumieją nic .

 • otopolskiepieklo

  Oceniono 3 razy 1

  mam głupie pytanie

  czy meller to ten sam, dzięki któremu dzisiaj PIS rządzi, także w TVP?

  bo był taki jeden, który cos wrzeszczał, zeby dać pIS szansę...

 • mniklasp

  Oceniono 3 razy 1

  majac 5 lat zycia trudno cos zrozumiec ze stanu wojennego, nic wiec dziwnego

 • pawelp_11

  Oceniono 3 razy 1

  Dla TVP powinno się udzielać wywiadów z zegarem za plecami jak w debacie Wałęsa Miodowicz. Pani dr Katarzyna Kasia nie ma racji bo po udzieleniu nawet mądrej odpowiedzi TVP podsumuje wywiad pseudo komentarzem, który zmieni znaczenie rozmowy.

 • ablewski1961nz

  Oceniono 3 razy 1

  A czy Meller nie głosował na dupę i się tym jeszcze chwalił?

 • stasi1

  Oceniono 3 razy 1

  Jako przykład takiego działania wśród zwykłych obywateli podał zebranie do "puszki pana prezydenta" ok. 16 mln zł, jA BYM SIĘ TYM TAK NIE PODNIECAŁ Znając życie większość tej sumy wpłacił tak zwany gorszy sort Lepszy podejrzewam że nawet miliona nie dał

 • podaj.haslo

  Oceniono 1 raz 1

  "filozofka" - hahaha

 • gesipipek65

  Oceniono 3 razy 1

  Małpi gaj jest po lewej, centralnej i prawej stronie polityki. Aż się boję myśleć co będzie się działo przez najbliższy rok aż do wyborów prezydenckich. Moja rodzina postanowiła w tym czasie oglądać wyłącznie programy sportowe,filmowe i dla dzieci. Zdrowie psychiczne najbliższych najważniejsze.

 • ziomekp.1

  Oceniono 9 razy 1

  Marcin Meller który nie widział "takich rzeczy" w stanie wojennym nie mógł ich widzieć albowiem nieboraczek pochodzi z rodziny która nie pozwalała mu oglądać "bezeceństw" nieboszczki komuny -- jego dziadzio to zasłużony działacz Komunistycznej Partii Ukrainy a po II wojnie światowej wysoki postawiony członek PZPR oraz funkcjonariusz Informacji Wojskowej oraz pracownik MSZ, tatko naszego Marcinka - biedaczka Stefan też ma w życiorysie tak ZSMP jak i PZPR, niby go wydalono po 68 (rodzina Mellerów to zasymilowani Żydzi) ale Stefan robił doktoraty, był wykładowcą oraz prorektorem a w ogóle żyło mu się pod komunistycznym "butem" całkiem nieżle i tu.............. I tu dochodzimy do "opozycjonisty" Marcinka który w stanie wojennym miał 13 latek, chodził do elitarnych szkół, dziadzio i papa otaczali go opieką a on "bawił" się w opozycję jak wiele pociech "resortowych", nigdy zresztą nie siedział za to swoją działalność w pace..................
  Chichot losu -- "resortowy" Marcinek żali się na stan wojenny u "resortowego" Kraśki.............
  OPOZYCJONIŚCI...........................................

 • c.t.k

  Oceniono 1 raz 1

  Oni też nie...

 • ochujek

  Oceniono 13 razy 1

  Przecież bolszewicy są u władzy. Wspólnie z faszystami i klechami dyktują nam swoje prawa.

 • ciemny_lud

  Oceniono 4 razy 0

  "Elżbieta Kruk [...] mówiła w rozmowie z RMF FM"
  A czy wcześniej dmuchnęła w balonik? Doradzałbym, na wszelki wypadek.

 • pkad

  Oceniono 4 razy 0

  Szczujnia GW, judzimy całą dobę.

 • wudeer

  Oceniono 4 razy 0

  Meller swoim pajacowaniem doprowadził do tego co mamy, bo głosował na Dudę. Różnica między Dudą a Komorowskim była minimalna, jakby wygrał Komorowski to PiS rządziłby "normalnie", bo bez swojego prezydenta nie mieliby możliwości łamania konstytucji (w szczególności niszczenia sądownictwa).

 • atibalo

  Oceniono 2 razy 0

  A czym się ci ludzie od siebie różnią ... tacy sami z przodu , tacy sami z tyłu , piniądze takie same
  Tylko język trochę gorszy , może dlatego że katolicki , ale jak przypomnimy sobie katolików ze średniowiecza , to jeszcze nikt nikogo na stosie nie pali ... chociaż podobizny już się wiesza i pali .

 • miruna1

  Oceniono 6 razy 0

  Nie musi tak daleko szukać. TVP pod tym względem na tle jego stacji to ostoja solidnego dziennikarstwa. "Śniadanie mistrzów" z jego udziałem to dopiero była parodia dziennikarstwa.

 • prokuraturarejonowa

  Oceniono 2 razy 0

  Nie zgadzam się z Panem Kraśko. Moim zdaniem prawo oczekiwać nie tego że politycy przekują "w coś konkretnego" wydarzenia w Gdańsku.

  Moim zdaniem mamy prawo oczekiwać że politycy (POPiS i PSLD) zrobią coś wreszcie z paździerzami które zewsząd wyłażą z tej ich niedorzecznej Republiki Styropianowej.

  I tak się możemy licytować na oczekiwania.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX