Wyciekła nazwa partii Roberta Biedronia? Współpracownik: Zapowiada odrodzenie

Czy nowa partia Roberta Biedronia będzie się nazywać Wiosna? Pogłoskę opublikowaną na Twitterze przez Politykę Insight, potwierdził w rozmowie z TOK FM współpracownik polityka.
Zobacz wideo

Domysły na temat tego, jak ma nazywać się ugrupowanie polityczne tworzone przez Roberta Biedronia, opublikowała dziś na Twitterze "Polityka Insight". " Wiosna - czy tak się będzie nazywała partia Roberta Biedronia? Została zarejestrowana domena wiosnabiedronia.pl"  - czytamy we wpisie. Po kliknięciu na link otwiera się chroniona hasłem strona internetowa.

Czy nowa partia Roberta Biedronia będzie się nazywała Wiosna? Bliski współpracownik polityka potwierdza tę pogłoskę w rozmowie z TOK FM. - Wiosna to piękna pora. Zapowiada odrodzenie, odnowę, której nam potrzeba - tłumaczy osoba, która pragnie zachować anonimowość.

Przypomnijmy: w niedzielę na Torwarze odbędzie się konwencja założycielska siły politycznej Roberta Biedronia. To właśnie wtedy ma być zaprezentowana nazwa nowej formacji i jej program. Ugrupowanie ma wystawić własną listę w wyborach do Parlamentu Europejskiego.

To nie pierwsze spekulacje na temat nazwy powstającego ugrupowania. Niedawno pojawiła się plotka, że partia miałaby się nazywać Umowa Biedronia - pogłoska ta została jednak szybko została zdementowana.

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM PREMIUM