Słuchacz TOK FM wygrał licytację WOŚP i spędził dzień w naszej redakcji

To były dobrze wydane pieniądze. Słuchacz TOK FM Sebastian Myszke z Gdańska wpłacił ponad 6 tysięcy zł na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Zobacz wideo

Taką kwotą zakończyła się styczniowa licytacja, której uczestnicy walczyli o możliwość przeczytania serwisu informacyjnego w naszej stacji. Pan Sebastian wygrał licytację już drugi raz z rzędu.

- W podjęciu decyzji o wzięciu udziału w aukcji pomógł mi pewien dżentelmen, nasz prezydent Paweł Adamowicz. To było moje światełko do nieba dla niego. Pamiętacie akcję, w której pani z Kartuz chciała uzbierać ostatnią puszkę i w tej puszce było 16 milionów zł. To był mój skromny udział właśnie w tej puszce – mówił Sebastian Myszka tuż po odczytaniu na żywo na antenie serwisu informacyjnego.

Jak wygląda studio TOK FM i jak wyglądał moment, kiedy Sebastian Myszke czyta informacje naszej stacji, można zobaczyć na filmie na radiowym profilu na Facebooku:

W trakcie swojego dnia w TOK FM, który zaczął się od porannego kolegium, pan Myszke miał też okazję zrobić wywiad z dziennikarką Olą Dziadykiewicz, sam też udzielił wywiadu. Poznał również tajniki pracy w dziale online, m.in. wyszukiwania trendów w wyszukiwarce Google. Realizował też na żywo transmisję wideo z audycji EKG - Ekonomia, kapitał, gospodarka.

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM PREMIUM