Najlepsze podcasty o psychologii. Wsłuchaj się w siebie [TYLKO W TOK FM]

Popularność rozmaitych poradników dotyczących psychologii i rozwoju osobistego pokazuje, jak bardzo zależy nam na lepszym zrozumieniu własnych zachowań, emocji i potrzeb. Na antenie TOK FM wiele miejsca poświęcamy tego typu zagadnieniom. Zapraszamy do słuchania również na www i w aplikacji mobilnej.

Nasze wewnętrzne konflikty to podcast psychoterapeutyczno-filozoficzny Cvety Dimitrovej i Tomasza Stawiszyńskiego. Cveta jest psychoterapeutką, Tomasz - popularnym dziennikarzem TOK FM,  a ponadto autorem licznych publikacji: książki, artykułów, wywiadów i opowiadań. W każdym odcinku omawiają zagadnienia z dziedziny psychologii i psychoterapii. To podcast dla każdego, kto chce lepiej zrozumieć siebie i dzisiejszą rzeczywistość.

Kultura, nauka, psychologia - wszystko to, co pozwala lepiej odnaleźć się w świecie jest również omawiane w audycji Horyzonty Hanny Zielińskiej.

Również psychologii, ale tym razem dziecięcej, poświęcony jest podcast Dorosłe dzieci. To rozmowy mające przybliżyć zrozumienie dziecka, jego potrzeb i roli towarzyszących mu dorosłych. Hanna Zielińska i jej goście poszukują rozwiązań, które służyć mają wsparciem w procesie dojrzewania w rodzicielstwie. W naturalny sposób adresatem tych rozmów są rodzice, którzy aktualnie mierzą się z potrzebami edukacyjnymi i wychowawczymi swoich dzieci, ale, zapewne, nie tylko oni.

Życie nie toczy się tylko poza pracą. Żyjemy również w pracy. Aby odnaleźć się w zespole współpracowników i zbudować dobre relacje z przełożonymi przydadzą się również wskazówki ze świata psychologii. A te można odnaleźć w podcaście Dobra praca.

Nie przegapisz żadnej audycji, bo wszystkie są dostępne w naszym internetowym archiwum.

W naszej największej radiowej bibliotece podcastów w internecie zachowane są wszystkie audycje znane z anteny TOK FM, a także programy, które publikujemy wyłącznie w sieci.

DOSTĘP PREMIUM