To najlepszy czas na prenumeratę Wyborcza.pl. Teraz pierwszy miesiąc za darmo!

To najlepszy moment, by dołączyć do grona prenumeratorów "Gazety Wyborczej". Teraz, decydując się na prenumeratę cyfrową, pierwszy miesiąc swobodnego korzystania z Wyborcza.pl i jej serwisów dostaniesz za darmo.

Tu skorzystasz z cyfrowej prenumeraty Wyborcza.pl >>>

Prenumerata cyfrowa "Gazety Wyborczej" jest dostępna w dwóch wariantach. Ten najczęściej wybierany to pakiet podstawowy, który gwarantuje swobodne korzystanie z Wyborcza.pl, w tym magazynów: Duży Format, Magazyn Świąteczny, Ale Historia, a także serwisów: Wysokieobcasy.pl i 24 serwisów lokalnych. Wszystkie je można czytać na dowolnym urządzeniu, również w aplikacji Wyborczej na iOS lub Android.

Ale to nie wszystko. Tylko prenumeratorzy "GW" mogą komentować artykuły i dyskutować z innymi czytelnikami. O najnowszych i najważniejszych wydarzeniach są informowani w specjalnych newsletterach. A do tego korzystają ze zniżek do -50% w Kulturalnysklep.pl oraz Publio.pl.

Ale jeśli chcesz jeszcze więcej, wypróbuj pakiet premium, w którym dodatkowo otrzymasz dostęp do serwisu Książki. Magazyn do Czytania oraz do magazynu Wysokie Obcasy Extra. Będziesz mieć możliwość skorzystania z 4 milionów archiwalnych artykułów Wyborczej, od 1989 roku. A swoją prenumeratą będziesz się mógł/mogła podzielić z dwoma wybranymi osobami. 

A teraz najlepsze...

Właśnie teraz, przy zapisie na prenumeratę cyfrową Wyborcza.pl pierwszy miesiąc masz gratis. Wejdź TUTAJ i skorzystaj z oferty. 

A może Wyborcza.pl w pakiecie z TOK FM? Tak też można - sprawdź TUTAJ

DOSTĘP PREMIUM