Święto Wolności w TOK FM - zapraszamy do Gdańska! Plan wydarzeń i atrakcji na 1 czerwca

Od 1 do 4 czerwca Radio TOK FM zaprasza wszystkich do wspólnego świętowania obchodów 30. rocznicy częściowo wolnych wyborów z 4 czerwca 1989 r. Już w sobotę 1 czerwca w Gdańsku stanie dmuchana makieta sejmu. Ale to nie koniec atrakcji.
Zobacz wideo

Zapraszamy Was do Gdańska - to właśnie tam stanie dmuchana makieta sejmu TOK FM. Znajdziecie nas na Targu Węglowym przy bramie Wyżynnej. Startujemy o godzinie 10:00, a atrakcje będą czekać na Was aż do godziny 20. 

Co się będzie działo?

W dmuchanej makiecie sejmu TOK FM można będzie wziąć udział w Sondażu Radia TOK FM i odpowiedzieć na pytanie "Czy wg Pani/Pana 4 czerwca 1989 r. w Polsce skończył się komunizm" - wyniki opublikujemy 5 czerwca na tokfm.pl. Będzie też można zrobić sobie zdjęcie przy mównicy sejmowej oraz przy fotościance z Lechem Wałęsą.

Najmłodszych zapraszamy na warsztaty plastyczne "Transparent wolności", a starszych - do nagrywania wspomnień z 4 czerwca 1989 r. - tu pomocna okaże się aplikacja MIKROFON TOK FM. Pokażemy też, jak słuchać radia TOK FM przy pomocy aplikacji TOK FM oraz asystenta Google, a także zabierzemy w wirtualny spacer po redakcji TOK FM. 

O godzinie 17:00 zapraszamy na warsztaty radiowe dla dzieci w wieku 9-12 lat pod hasłem "Zabawa w radio". Warsztaty poprowadzi dziennikarka radia TOK FM Zuzanna Piechowicz - zapisy na nie będziemy zbierać od godziny 10:00. 

ŚWIĘTO WOLNOŚCI W TOK FM 1-4 CZERWCA - CZYTAJ WIĘCEJ >>>

DOSTĘP PREMIUM