Zróbmy sobie pamiątkowe zdjęcie! Święto Wolności w TOK FM - plan atrakcji na 2 czerwca

Zdjęcie z Lechem Wałęsą (jak prawdziwym), a także pamiątkowe wspólne zdjęcie TOK FM i "Gazety Wyborczej", a także atrakcje dla dzieci - oto, co dla Was przygotowaliśmy na 2 czerwca z okazji Święta Wolności w TOK FM. Zapraszamy do Gdańska.
Zobacz wideo

Widzimy się na Targu Węglowym przy bramie Wyżynnej. Tam czekamy na Was od godziny 10 rano. A już w samo południe zrobimy wspólne pamiątkowe zdjęcie rocznicowe TOK FM i Gazety Wyborczej "30000 ludzi na 30-lecie". Zdjęcie zostanie opublikowane na tokfm.pl oraz na łamach trójmiejskiego wydania "Gazety Wyborczej" 4 czerwca.

Co się będzie działo?

W dmuchanej makiecie sejmu TOK FM będzie można zagłosować w sondażu TOK FM i odpowiedzieć na pytanie "Czy wg Pani/Pana 4 czerwca 1989 r. w Polsce skończył się komunizm". Wyniki zostaną opublikowane 5 czerwca na tokfm.pl. 

W makiecie znajdować się będzie mównica - do złudzenia przypominająca tą prawdziwą - przy której będzie można zrobić sobie zdjęcie. Będzie na Was czekała również fotościanka z Lechem Wałęsą. 

Najmłodszych zapraszamy na warsztaty plastyczne "Transparent wolności", a także zajęcia radiowe z mikrofonem, które poprowadzi dziennikarka TOK FM Zuzanna Piechowicz. Tych nieco starszych zachęcać będziemy do dzielenia się wspomnieniami z 4 czerwca 1989 r. przy pomocy aplikacji MIKROFON TOK FM.

Będzie też okazja zobaczyć, jak łatwo i wygodnie można słuchać TOK FM przy pomocy aplikacji TOK FM oraz asystenta Google. Zabierzemy Was także na wirtualny spacer po studio TOK FM.

ŚWIĘTO WOLNOŚCI W TOK FM 1-4 CZERWCA - CZYTAJ WIĘCEJ >>>

DOSTĘP PREMIUM