Święto Wolności w TOK FM. Czekamy na Was w Gdańsku - plan atrakcji na 4 czerwca

Wspólne śpiewanie hymnu o oraz jubileuszowy Tort Wolności - to tylko część atrakcji, jakie przygotowaliśmy dla Was na 4 czerwca. Zapraszamy do Gdańska na Święto Wolności w TOK FM.
Zobacz wideo

4 czerwca będzie kulminacją obchodów 30. rocznicy wyborów z 1989 r. Będzie wspólne śpiewanie hymnu i poczęstunek w postaci jubileuszowego tortu, na które Radio TOK FM zaprasza wszystkich do swojego sejmu na godz. 12.00. Spotykamy się na Targu Węglowym przy Bramie Wyżynnej w Gdańsku.

Co się będzie działo?

W dmuchanej makiecie sejmu TOK FM można wziąć udział w Sondażu Radia TOK FM i odpowiedzieć na pytanie "Czy wg Pani/Pana 4 czerwca 1989 r. w Polsce skończył się komunizm" - wyniki zostaną opublikowane 5 czerwca na tokfm.pl. Przez cały dzień - między 10 a 20 - będzie można zrobić sobie zdjęcie przy sejmowej mównicy, a także przy fotościance z Lechem Wałęsą. Będziemy też zachęcać do nagrywania wspomnień z 4 czerwca 1989 r. przy pomocy aplikacji MIKROFON TOK FM, a także pokażemy, jak wygodnie słuchać radia TOK FM przy pomocy aplikacji TOK FM oraz asystenta Google. Zabierzemy Was też w wirtualny spacer po studio TOK FM.

Toast w Warszawie

Tego samego dnia będzie się działo również w Warszawie. Wieczorem weźmiemy udział w toaście wznoszonym o godz. 19.30 na Pl. Konstytucji 4 w pobliżu legendarnej Niespodzianki, która w 1989 roku pełniła rolę sztabu wyborczego Solidarności. Specjalne wejścia antenowe z Pl. Konstytucji poprowadzi Mikołaj Lizut, a dodatkowo przy dawnej Niespodziance stanie fotościanka z Lechem Wałęsą.

ŚWIĘTO WOLNOŚCI W TOK FM 1-4 CZERWCA - CZYTAJ WIĘCEJ >>>

DOSTĘP PREMIUM