Taka była fajna audycja w TOK FM. Jak ją teraz znaleźć? W aplikacji TOK FM!

Ty też tak masz? Wracasz do domu i włączasz w samochodzie radio, a konkretnie TOK FM. Audycja, której słuchasz, okazuje się niebywale wciągająca. Ani się obejrzysz, a jesteś u celu. Parkujesz i. siedzisz w samochodzie, by dosłuchać do końca. A wystarczyłoby mieć aplikację TOK FM, by móc wysłuchać końcówki w dowolnym momencie, np. tuż po wejściu do domu.

W redakcji nazywamy to słuchaniem sprytnym. Metoda jest prosta i skuteczna nie tylko w sytuacjach takich, jak opisane powyżej. Ileż to razy przerywamy słuchanie czegoś ciekawego w TOK FM tylko dlatego, że trzeba odebrać telefon czy zadzwonić, ktoś nas zagada albo pilnie trzeba wyjść do pracy.

Jak to działa? Po pierwsze: trzeba mieć smartfon (lub tablet). Po drugie: należy zainstalować na nim aplikację TOK FM. Można to zrobić bez problemu zarówno na urządzeniach z Androidem, jak i systemem iOS. Kiedy mamy to już za sobą, możemy albo od razu wykupić Dostęp Premium lub przez dwa tygodnie za darmo sprawdzać, jak przyjemnie jest go mieć.

A jedną z przyjemności, jakie zyskujemy, jest właśnie możliwość słuchania audycji radia TOK FM nie tylko w chwili, gdy są emitowane na antenie. Aplikacja TOK FM to radio w kawałkach, których można słuchać na raz, w częściach, przesłuchiwać kilka razy, zapisywać, by potem do nich wrócić.

Niech radio gra tak, jak sobie życzysz

Wróćmy do sytuacji, od której zaczęliśmy: audycja w radiu wciągnęła nas całkowicie, a tymczasem obowiązki wzywają i trzeba pilnie zająć się czymś innym. I odkleić się od głośnika.

Co zrobić? W aplikacji TOK FM bez trudu można tę audycję odszukać i odsłuchać - od początku, od środka, a nawet w przyspieszonym tempie. To, jak się za szukanie zabrać, powinno zależeć od tego, co wiecie o audycji, którą chcecie odnaleźć.

"Wiem mniej więcej, kiedy jej słuchałem/am"
Świetnie! Tu przydatna będzie zakładka Ramówka - widać ją w dolnym pasku ekranu głównego. Tu znajdziesz konkretną datę, a po kliknięciu w nią - wszystkie audycje, jakie tego dnia gościły na antenie TOK FM wraz z godzinami emisji.

Aplikacja TOK FMAplikacja TOK FM tokfm.pl

"Pamiętam, kto był gościem" albo "Pamiętam, o czym mówiono"
Doskonale! W takim razie trzeba użyć Wyszukiwarki - ją również znajdziesz w dolnym pasku ekranu głównego. Tam wystarczy wpisać temat, nazwisko, a także nazwę audycji, nazwisko prowadzącego - coś, co kojarzy nam się z audycją, której szukamy. Wyniki wyszukiwania zostaną podzielone tak, by bez problemu udało się znaleźć to, czego nam potrzeba.

Aplikacja TOK FMAplikacja TOK FM tokfm.pl

"To na pewno było dziś, jakoś w okolicy południa"
Nie ma sprawy! Najprościej będzie włączyć Radio Na Żywo i skorzystać z naszego wynalazku - osi czasu. Pozwala ona przeglądać wstecz to, co było emitowane na antenie wcześniej (a także podglądać to, co będzie w najbliższej przyszłości).

Aplikacja TOK FMAplikacja TOK FM tokfm.pl

Jeszcze więcej takich podpowiedzi ma Karolina Głowacka, dziennikarka TOK FM, która oprowadzi Was po aplikacji TOK FM. Zapraszamy do oglądania!

Zobacz wideo

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM PREMIUM