Zasięg słaby, internetu brak. Jak tu słuchać TOK FM? W aplikacji TOK FM!

Nie trzeba mieć nieustającego dostępu do internetu, by móc słuchać audycji i podcastów TOK FM. Aplikacja TOK FM daje możliwość ominięcia tego problemu i słuchania offline. Nawet... na pokładzie samolotu!

Jak to działa? Zacznijmy od zainstalowania Aplikacji TOK FM. Można ją znaleźć zarówno w Sklepie Play (wersja na Androida), jak i w AppStore (dla użytkowników iPhone’ów). Kiedy mamy to już za sobą, można zacząć testować jej możliwości - przez dwa tygodnie za darmo!

Ściągnij podcast, by posłuchać go bez internetu

A jedną z tych możliwości jest opcja ściągnięcia podcastu. Aby to zrobić, na liście podcastów przy tym upatrzonym należy nacisnąć granatową ikonkę ze strzałką. Ważne, by robić to, mając dostęp do internetu (najlepiej przez Wi-Fi).

Co się dzieje z takim podcastem? By go znaleźć, należy wejść w zakładkę Mój TOK - widać ją na dolnym pasku aplikacji, po prawej stronie. Tam znajdziemy osobną listę wszystkich ściągniętych przez nas podcastów. Ta lista przyda nam się właśnie wtedy, kiedy zabraknie nam internetu, a nie zabraknie ochoty na słuchanie ciekawych audycji i podcastów. Kiedy? Np. w samolocie - ściągniętych podcastów można słuchać, kiedy telefon jest w trybie samolotowym. Na plaży lub w leśnej głuszy - gdzie internetu często brakuje.

Jeszcze więcej takich podpowiedzi ma Karolina Głowacka, dziennikarka TOK FM, która oprowadzi Was po aplikacji TOK FM. Zapraszamy do oglądania!

Zobacz wideo

DOSTĘP PREMIUM

DOSTĘP PREMIUM