Zasięg słaby, internetu brak. Jak tu słuchać TOK FM? W aplikacji TOK FM!

Nie trzeba mieć nieustającego dostępu do internetu, by móc słuchać audycji i podcastów TOK FM. Aplikacja TOK FM daje możliwość ominięcia tego problemu i słuchania offline. Nawet... na pokładzie samolotu!

Jak to działa? Zacznijmy od zainstalowania Aplikacji TOK FM. Można ją znaleźć zarówno w Sklepie Play (wersja na Androida), jak i w AppStore (dla użytkowników iPhone’ów). Kiedy mamy to już za sobą, można zacząć testować jej możliwości - przez dwa tygodnie za darmo!

Ściągnij podcast, by posłuchać go bez internetu

A jedną z tych możliwości jest opcja ściągnięcia podcastu. Aby to zrobić, na liście podcastów przy tym upatrzonym należy nacisnąć granatową ikonkę ze strzałką. Ważne, by robić to, mając dostęp do internetu (najlepiej przez Wi-Fi).

Co się dzieje z takim podcastem? By go znaleźć, należy wejść w zakładkę Mój TOK - widać ją na dolnym pasku aplikacji, po prawej stronie. Tam znajdziemy osobną listę wszystkich ściągniętych przez nas podcastów. Ta lista przyda nam się właśnie wtedy, kiedy zabraknie nam internetu, a nie zabraknie ochoty na słuchanie ciekawych audycji i podcastów. Kiedy? Np. w samolocie - ściągniętych podcastów można słuchać, kiedy telefon jest w trybie samolotowym. Na plaży lub w leśnej głuszy - gdzie internetu często brakuje.

Jeszcze więcej takich podpowiedzi ma Karolina Głowacka, dziennikarka TOK FM, która oprowadzi Was po aplikacji TOK FM. Zapraszamy do oglądania!

Zobacz wideo
Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (4)
Aplikacja TOK FM. Jak słuchać podcastów offline?
Zaloguj się
 • tojaleming

  Oceniono 1 raz 1

  To że nowa aplikacja jest nieprzejrzysta to 100% racja. Poza tym jest niestabilna i wywala się w połowie podkastu, poza tym powinna co jakiś czas robić checkpointa z znacznikiem gdzie się słuchało, nie mówiąc już że powinna to robić gdy się zatrzymało słuchanie ręcznie. Ja jako subskrybent jestem bardzo niezadowolony. Wielokrotnie pisałem w tej sprawie i odpowiedź jest zawsze ta sama a czy zaktualizował pan aplikację.

 • parapsychopatolog

  Oceniono 1 raz 1

  Szkoda, że nie da się ustawić sleep timera tak, żeby po wysłuchaniu playlisty nie puszczał w kółko tych samych podcastów. Taka mała uwaga od subskrybenta :)

 • rzydeta

  Oceniono 1 raz -1

  "...internetu brak. Jak tu słuchać TOK FM? W aplikacji TOK FM!".

  Ucieszyłem się niesłychanie bardzo.

  "Ważne, by robić to, mając dostęp do internetu"

  Zasmuciłem się z lekka ogromnie.

  "Jeszcze więcej takich podpowiedzi ma Karolina Głowacka"

  Teraz to już nie wiem - cieszyć się czy smucić, że nie usłyszę jeszcze większego bełkotu o słuchaniu TOK FM bez dostępu do internetu pod warunkiem "mania" dostęp do internetu.

 • kap_jeden

  Oceniono 1 raz -1

  poprzednia apka była przejrzystsza, teraz zeby wybrac podkast z playlisty musze 4x czesciej przewijac ekranem ,
  jak stoje na czerwonym swietle brakuje czasu, reszta problemów jakby sie wystabilizowała

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX