A niech to, przegapiłem Poranek! O nie, zapomniałam o Połączeniu! Aplikacja TOK FM na ratunek

Niech pierwszy zgłosi się ten, kto nigdy o niczym nie zapomniał i nie przegapił czegoś, na co czekał długo i wytrwale. I tak może się zdarzyć z ulubioną audycją w TOK FM. Bo nawet jeśli masz ze sobą radio na żywo, nie zawsze możesz go słuchać.

Wizyta u lekarza, spotkanie służbowe, wyjście ze znajomymi, kino… Czasem nawet najwytrwalsi słuchacze muszą zdjąć słuchawki i zrobić przerwę w odbieraniu radia na żywo. Ale wcale nie oznacza to, że wszystko, co się w tym czasie pojawiło na antenie, jest już nie do odzyskania i nie do odsłuchania. Przeciwnie!

I tu właśnie idealna będzie Aplikacja TOK FM, którą można pobrać zarówno ze Sklepu Play (na telefony z Androidem), jak i z AppStore (użytkownicy iPhone’ów). Kiedy mamy ją już na swoim ekranie, można zacząć badać jej możliwości - przez dwa tygodnie za darmo. A jedną z możliwości jest "cofanie się w czasie".

Jak się cofnąć w czasie w Aplikacji TOK FM?

Służy do tego nasza genialna oś czasu. Wystarczy uruchomić Radio Na Żywo - wtedy zobaczymy poziomą oś z oznaczonymi godzinami i informacją o audycjach, które w danym momencie były do słuchania na antenie. Wystarczy wybrać tę upatrzoną, a od słuchania dzieliło nas będzie już tylko jedno dotknięcie ekranu. Jak to działa, pokazuje na nagraniu poniżej dziennikarka TOK FM Karolina Głowacka:

Zobacz wideo

Jak nie przegapić ulubionej audycji?

Tu pomocna będzie inna funkcja - obserwowanie. Aplikacja TOK FM będzie pamiętać za nas o naszych ulubionych audycjach i zapisze je na specjalnej liście, do której możemy wejść w każdej chwili.

Jak z tego skorzystać? Sposobów na to, by powiedzieć Aplikacji TOK FM o naszych ulubionych audycjach i podcastach jest kilka. Najprościej będzie wejść w zakładkę Audycje, widoczną na szarym pasku na dole ekranu, na samym środku. Tu mamy ułożone alfabetycznie wszystkie audycje TOK FM z guzikami "obserwuj". Wystarczy nacisnąć guzik przy ulubionych audycjach, by Aplikacja TOK FM pamiętała za nas o kolejnych odcinkach.

Można to też zrobić inaczej. Jeśli np. słuchamy odcinka audycji, który niebywale nam się spodobał i chcemy koniecznie sprawdzić, czy w przyszłości również będzie tak ciekawie, możemy już teraz rozpocząć obserwowanie całej audycji. A właściwie zlecić do Aplikacji TOK FM. Jak? Wystarczy wejść w upatrzony podcast, nacisnąć trzy kropki po prawej stronie guzika "słuchaj" i wybrać opcję "obserwuj audycję". I gotowe!

Zobacz wideo

Jak znaleźć odcinki obserwowanych audycji?

To bardzo proste! Należy wejść w zakładkę Mój TOK - widać ją w dolnym szarym pasku, po prawej stronie. Tam znajdują się komponowane przez nas listy podcastów - w tym właśnie lista obserwowanych audycji. To tu Aplikacja TOK FM przerzuca odcinki audycji i podcastów, których obserwowanie jej zleciliśmy. Nic tylko zacząć słuchać!

Jeszcze więcej takich podpowiedzi ma Karolina Głowacka, dziennikarka TOK FM, która oprowadzi Was po kolejnych zakamarkach Aplikacji TOK FM. Zapraszamy do oglądania!

Zobacz wideo

DOSTĘP PREMIUM

DOSTĘP PREMIUM