iWealth Online Investment&Business Summit 2020

W dniach 3-4 czerwca br. iWealth organizuje pierwszą w historii, ogólnopolską konferencję iWealth Online Investment&Business Summit 2020, Invest in The Future, Of Your Business

Jesteśmy przekonani, że iWealth Online Investment&Business Summit 2020 będzie doskonałą przestrzenią pozyskania bardzo konkretnej wiedzy z zakresu inwestycji, technologii, prawa, zasad tworzenie odpowiedzialnego biznesu czy też docelowego w Polsce modelu doradztwa.

Biorąc pod uwagę obecne wyzwania rynkowe, zarówno w sferze ekonomicznej, jak i gospodarczej, konferencja pod hasłem przewodnim „Invest in The Future, Of Your Business” stanowić będzie głos doradczy skierowany do świadomego grona inwestorów oraz przedsiębiorców w zakresie możliwości budowania płynności, stabilności oraz rozwoju swojego biznesu. Podczas konferencji zostaną poruszone najistotniejsze aspekty rynku kapitałowego oraz ważne tematy gospodarcze, które zwłaszcza w obecnych okolicznościach warto skomentować.

Adresatami wydarzenia są inwestorzy rynku kapitałowego, przedsiębiorcy oraz przedstawiciele biznesu , a partnerami renomowane instytucje finansowe i ubezpieczeniowe, kancelaria prawna oraz firmy i organizacje wspierające etyczne inwestowanie i przedsiębiorczość, w tym w obszarze technologii. Do udziału w przedsięwzięciu zaprosiliśmy wybitnych ekspertów i praktyków od lat kształtujących rynek kapitałowy oraz z sukcesem wspierających rozwój sektora biznesowego w Polsce i na świecie .

Wśród prelegentów są m.in.:

dr hab. Aleksandra Przegalińska, filozof, futurolog, publicystka,

Mariola Szymańska-Koszczyc, Prezes EFPA Polska, Wiceprezes WIB,

prof. Witold Orłowski, główny doradca ekonomiczny PwC, rektor Akademii Finansów i Biznesu Vistula,

Łukasz Wejchert, przedsiębiorca, inwestor, założyciel Dirlango,

Piotr Kuczyński, ekonomista, analityk rynków finansowych,

Paweł Łukasiak, społecznik, laureat prestiżowej nagrody Forum Odpowiedzialnego Biznesu: „Człowiek, który zmienia biznes”.

Poza wystąpieniami w formie prelekcji, uczestnik konferencji będzie miał do dyspozycji 5 bloków merytorycznych, w których wystąpią praktycy z zakresu inwestycji, technologii, biznesu oraz prawa.

Blok I – Scenariusze dla globalnej gospodarki.

Blok II – Halo Polska – czy ktoś tu inwestuje?

Blok III – Jak inwestować, aby chronić kapitał przed inflacją?

Blok IV – Biznes i Technologie: Kryzys czy szansa na krok do przodu. Nowe trendy na nowy początek.

Blok V - Konkretnie dla Przedsiębiorców – Biznes w (nie)bezpieczeństwie.

Cztery pierwsze to bardzo mocne merytorycznie wystąpienia oraz panele o charakterze inwestycyjnym, chociaż w bloku technologicznym wyjdziemy znacznie szerzej! Technologia nas otacza z coraz większą intensywnością. Szczególnie ostatnio, podczas zamknięcia spowodowanego koronawirusem mieliśmy możliwość zdigitalizować się dużo mocniej niż kiedykolwiek wcześniej. Technologia staje się naszą codziennością, rozwija nas i świat, ale jednak czasami przytłacza. Jedno jest pewnie - dalsze funkcjonowanie bez technologii, na dobrą sprawę w każdej dziedzinie życia wydaje się być niemożliwe. Omówimy m.in. jaki wpływ na nas będzie miał ten trend i jak go wykorzystać w inwestycjach.

Ostatni blok w pełni będzie poświęcony tematom prawnym, a dokładnie temu, jak rozwijać i chronić firmę w post-covidowej rzeczywistości. Chcemy, aby z wykorzystaniem prawa uczestnicy Konferencji, zwłaszcza przedsiębiorcy, poznali kierunki budowania przewagi konkurencyjnej w nowej rzeczywistości gospodarczej. Tę część poprowadzą praktycy z jednej z najlepszych kancelarii prawno-podatkowych w Polsce.

Konferencję planujemy w całości online - będzie to pierwsze w branży finansowej tak kompleksowe wydarzenie na szeroką skalę udostępnione w formule nowych czasów online, wraz z materiałami w trybie „on demand”.

Udział uczestników w konferencji jest bezpłatny. Wystarczy się zarejestrować.

Agenda jest dynamiczna i szeroka tematycznie, tak aby Uczestnik mógł uczestniczyć w całym wydarzeniu lub wybranych przez siebie blokach tematycznych. Dodatkowo do dyspozycji Uczestnika będą materiały na żądanie – nagrane specjalnie na tę konferencję.

Zapraszam do wspólnego kreowania biznesu w nowej rzeczywistości. Chcemy dać Wam DOBRĄ informację!

Marek Rybiec

Założyciel oraz Prezes Zarządu

iWealth Management

Agenda konferencji jest dostępna na https://summit.iwealth.pl/

DOSTĘP PREMIUM