Apple Muzeum Polska w Warszawie

Już 28 maja otwiera się Apple Muzeum Polska w warszawskiej Fabryce Norblina. To nie lada gratka nie tylko dla fanów największej firmy na świecie, ale także dla wszystkich zainteresowanych popkulturą, historią i wiedzą o społeczeństwie. 1600 eksponatów to największa kolekcja sprzętów Apple na świecie, cierpliwie zbierana przez jednego człowieka, Jacka Łupinę - wieloletniego pasjonata i kolekcjonera marki.

W Apple Muzeum zwiedzających poprowadzi starannie przygotowany audioguide, nagrany przez jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich głosów, Jarosława Łukomskiego. O historii amerykańskiego giganta goście muzeum dowiedzą się ze specjalnie opracowanej technologicznej ścieżki dźwiękowej, opartej na osi czasu rozwoju firmy. W razie potrzeby, będzie możliwość skorzystania z pomocy dwóch przewodników, którzy na stałe będą wspierać zwiedzających w muzeum.  

Apple Muzeum Polska łączy historię z teraźniejszością. To jedyne miejsce w Polsce w którym będzie można obejrzeć setki grafik, filmów reklamowych oraz ok. 100 godzin materiałów wideo związanych z firma? Apple, wyświetlanych na nowoczesnych monitorach wielkoformatowych. Eksponaty, prezentowane rotacyjnie w różnych konfiguracjach, będą się łączyć z wydarzeniami kulturalnymi, warsztatami oraz wieczorami dla dorosłych.  

Przyjdź, zobacz, zainspiruj się w Apple Muzeum Polska!  

Ceny biletów: Bilet Normalny: 45zł/55zł; Bilet Ulgowy 30zł/40zł; Bilet Rodzinny (2+2/2+3) 120zł / 140zł* 

*ceny obowiązujące w weekendy. 

Bilet ulgowy przysługuje dzieciom, studentom do 26 roku życia oraz emerytom. Dzieci do lat 3 – wejście za darmo. Bilety można kupić także na miejscu.  

Bilety i aktualności na www.applemuzeumpolska.pl

DOSTĘP PREMIUM