MamPrawoWiedziec.pl - Bronisław Komorowski i Andrzej Duda w internetowym starciu

Niemałą reklamę Bronisław Komorowski zrobił wczoraj internetowemu portalowi MamPrawoWiedziec.pl - prezydent przywołał dokument (do przeczytania na stronie), wypełniony przez Andrzeja Dudę kwestionariusz na temat polskiego górnictwa, który miał udowodnić, że ubiegający się o prezydencki stołek kandydat PiS-u zmienia zdanie z kampanii na kampanię.

MamPrawoWiedziec.pl - serwery nie wytrzymały przeciążenia

Przypomnienie archiwalnej wypowiedzi Dudy spowodowało niemal natychmiastowe przeciążenie strony - tak wielu telewidzów zdecydowało się przekonać o fakcie na własne oczy.

W opublikowanym przez MamPrawoWiedziec.pl, a wypełnionym przez Andrzeja Dudę, kwestionariuszu możemy przeczytać:

"Unia Europejska powinna ustalić bardziej restrykcyjne limity emisji gazów cieplarnianych i szkodliwych pyłów".

"W nadchodzącej kadencji PE warto przyjąć rozwiązania sprzyjające rozwojowi energii prosumenckiej, obywatelskiej - ułatwiające obywatelom zostanie producentami energii i wytwarzanie energii z małych instalacji wykorzystujące źródła odnawialne".

"Rolnictwem, jak innymi gałęziami gospodarki, powinny rządzić mechanizmy rynkowe, dlatego trzeba stopniowo odchodzić od Wspólnej Polityki Rolnej, wprowadzając odpowiednie regulacje i programy przejściowe".

- Panie pośle - pan dziś się kreuje na obrońcę górników i polskich kopalń. Jeździ pan na Śląsk. A w 2014 roku pan jednoznacznie opowiedział się za tym, że Unia Europejska powinna bardziej restrykcyjnie wprowadzać limity gazów cieplarnianych i szkodliwych pyłów. Przecież to jest zabójstwo dla Śląska, a pan to powiedział w ankiecie, gdy kandydował na euro deputowanego - atakował ostro Komorowski.

DOSTĘP PREMIUM