Debata prezydencka 2015 w TVN24 - kiedy i gdzie obejrzeć?

Pierwsza debata prezydencka jest już co prawda za nami, jednak emocje po niej nie zdążyły do końca opaść. Politycy i komentatorzy polityczni zażarcie spierają się o to, który z kandydatów wyłonił się z niedzielnej dysputy jako zwycięzca. Atmosfera jest niewątpliwie gorąca, a druga debata odbędzie się przecież już niedługo!

Debata prezydencka Duda - KomorowskiDebata prezydencka Duda - Komorowski Fot. TVP Fot. TVP

Druga debata odbędzie się już wkrótce, gdyż w ten czwartek, o godzinie 19:30. Obejrzeć ją będzie można na antenie TVN, TVN24, TVN24 Biznes i Świat.

Napięcie sięgnęło zenitu - doszło nawet do tego, że sztaby o mało co nie zerwały między sobą negocjacji! Kwestią, wokół której rozgorzał największy spór, było to, kto ma poprowadzić debatę. "Z tego, co usłyszałem, podobno proponują format w ogóle bez dziennikarzy"- mówił o trudzie negocjacji Robert Tyszkiewicz, szef sztabu Bronisława Komorowskiego. Ostatecznie doszło jednak do porozumienia, gdyż Andrzej Duda polecił swojemu sztabowi przyjęcie warunków stawianych przez sztab Komorowskiego. I tak, drugą debatę prezydencką prowadzić będą: Monika Olejnik, Bogdan Rymanowski, oraz Justyna Pochanke.

Komentatorzy polityczni będą mieli jeszcze cały piątek na dyskusje na temat czwartkowej debaty. 22 maja o północy rozpoczyna się bowiem cisza wyborcza.

DOSTĘP PREMIUM