Palikot przychodzi do studia ze swoją brodą, ale nie w białej szacie [246. LISTA PRZEBOJÓW TOK FM]

Nie słuchasz radia 24 godziny na dobę? W "Liście Przebojów" ocalamy od przeoczenia słowa/lapsusy i wypowiedzi niezwykłe z wielu różnych powodów: śmieszne, często też jednak - kontrowersyjne.

Dla tych z was, którzy trafili do nas po raz pierwszy - słowo wstępu. Lista Przebojów TOK FM to zestawienie najciekawszych, najzabawniejszych, najbardziej pamiętnych słów, jakie wypowiedziano w minionym tygodniu do naszych mikrofonów studyjnych i reporterskich albo np. na konferencjach prasowych. Wybieramy najbardziej znaczące fragmenty, każdy z nich ma swój tytuł i numerek - to drugie po to, by łatwo było na nie zagłosować. Propozycje do "Listy" emitujemy co jakiś czas na antenie Radia TOK FM, przez cały czas można je znaleźć także tu: w portalu tokfm.pl, tutaj - poniżej - także można ich posłuchać, a jeszcze niżej: zagłosować. Co piątek po 14.40 w Radiu TOK FM ogłaszamy wyniki głosowania i przedstawiamy premiery na kolejny tydzień. Potem do kolejnego piątku (chyba że wypadnie jakieś święto) można głosować na kolejne propozycje. I tak w kółko się to kręci od ponad dwustu wydań...

CO NOWEGO?

Ilona Antoniszyn-Klik i wyznanie o łapaniu (bądź nie) fazy zwyciężyło w 245. notowaniu "Listy" - to nagranie dołączy do premier, na drugim: modlitwa o deszcz, na trzecim: człowieki.

Wśród premier - przede wszystkim dźwięków naśladowanie, ale też - niezwykle trudne do wymówienia, zwłaszcza bladym świtem, słowo, golenie półbrody oraz pytanie o gospodarstwo leśne.

Słuchajcie, głosujcie, możecie też do nas pisać: lista@tok.fm

TOK 1 - Faza. Ilona Antoniszyn-Klik

TOK 2 - O instrumentach. Antoni Beksiak u Przemysława Iwańczyka

TOK 3 - Prawobroda. Janusz Palikot, Piotr Najsztub, Tomasz Piątek, Marcin Celiński

TOK 4 - Pytania są tendencyjne? Tomasz Siemoniak u Janiny Paradowskiej

TOK 5 - Delegitymizowanie. Maciej Głogowski

TOK 6 - O zwierzętach. Antoni Beksiak u Przemysława Iwańczyka

Głosuj w 246. Liście Przebojów TOK FM

DOSTĘP PREMIUM