Usłysz swojego posła. Akcja TOK FM we wtorek w Szczecinie

Szczecin to kolejne miasto, w którym pojawi się dmuchany Sejm TOK FM, a wieczorem odbędzie się debata kandydatów w wyborach parlamentarnych.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas Trwa przedwyborcza akcja TOK FM. W każdy wtorek i czwartek ekipa radia odwiedzi 14 największych miast w Polsce. Akcja "Usłysz swojego posła" to nie tylko debata kandydatów do Sejmu (zawsze o godz. 18), ale także okazja, żeby zagłosować w Sejmie - dmuchana makieta staje w centralnych miejscach odwiedzanych miast. Posłem może zostać każdy - może wystąpić z przemówieniem albo zagłosować. Zadajemy dwa pytania: "Czy jest Pani / Pan za wprowadzeniem obowiązku przeprowadzenia referendum po zebraniu pod wnioskiem miliona podpisów?" oraz "Czy jest Pani / Pan za wprowadzeniem symbolicznej, stałej opłaty za wizyty lekarskie?" Więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ >>>

Sejm w Szczecinie stać będzie na placu Lotników (w godz. 10-17). A debata odbędzie się w gmachu Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza (ul. Małopolska 48). Wezmą w niej udział Leszek Dobrzyński, dwójka Prawa i Sprawiedliwości, Maciej Dżus, jedynka partii Razem, Adam Ostolski z Zielonych, jedynka Zjednoczonej Lewicy, Sławomir Nitras, dwójka Platformy Obywatelskiej oraz Paweł Szut, jedynka partii KORWiN. Początek o godz. 18. Zapraszamy.

Zobacz wideo

Debatę poprowadzi Maciej Głogowski. Zaproszenie do niej przyjęli: Marek Wójcik (PO), Andrzej Sośnierz (PiS), Zbyszek Zaborowski (Zjednoczona Lewica - SLD+TR+PPS+UP+Zieloni), Przemysław Wipler (KORWiN), Monika Rosa (Nowoczesna).

Osoby, które nie zdążą dotrzeć na wydarzenie, mogą posłuchać debaty na żywo w TOK FM.

Za nami już debata w Krakowie . W najbliższy czwartek - 24 września - będziemy w Poznaniu. Usłysz swojego posła - polub wydarzenie na Facebooku >>>

DOSTĘP PREMIUM