Usłysz swojego posła. Akcja TOK FM dotarła do Poznania

Dmuchany Sejm TOK FM tym razem stanął w Poznaniu. Przez cały dzień czekamy na Was na Placu Wolności, a wieczorem zapraszamy na debatę kandydatów w wyborach parlamentarnych.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nasTrwa przedwyborcza akcja TOK FM. W każdy wtorek i czwartek ekipa radia odwiedzi 14 największych miast w Polsce. Akcja "Usłysz swojego posła" to nie tylko debata kandydatów do Sejmu (zawsze o godz. 18), ale także okazja, żeby zagłosować w Sejmie - dmuchana makieta staje w centralnych miejscach odwiedzanych miast. Posłem może zostać każdy - może wystąpić z przemówieniem albo zagłosować. Więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ >>>

Zobacz wideo

W Poznaniu zadamy dwa pytania - "Czy jest Pani/Pan za likwidacją Senatu?" i "Czy jest Pani/Pan za zwiększeniem finansowania polskiej armii z 2% do 3% PKB?".

Sejm w Poznaniu stać będzie na Placu Wolności (w godz. 10-17). A debata odbędzie się w Iglicy na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Początek o godz. 18. Zapraszamy.

Debatę poprowadzi Karolina Lewicka. Zaproszenie przyjęli Rafał Grupiński z PO, Michał Pilc z ruchu Kukiz'15, Joanna Schmidt z Nowoczesnej, Szymon Szynkowski vel Sęk z PiS i Waldemar Witkowski ze Zjednoczonej Lewicy.

Osoby, które nie zdążą dotrzeć na wydarzenie, mogą posłuchać debaty na żywo w TOK FM.

Za nami już debata w Szczecinie . W najbliższy wtorek - 29 września - będziemy w Białymstoku. Usłysz swojego posła - polub wydarzenie na Facebooku >>>

DOSTĘP PREMIUM