Popularna blogerka wspiera osoby LGBT. Maffashion: Miłość jest dla każdego. Na jej FB: "odlajkowuję", "homoseksualizm to choroba"

Julia Kuczyńska, znana bardziej jako blogerka modowa Maffashion dołączyła do akcji Kampanii Przeciw Homofobii "Ramię w ramię po równość". Celebrytka wrzuciła zdjęcie na swój profil na Facebooku. Reakcja jej "fanów"? Dużo negatywnych komentarzy.

Julia Kuczyńska, popularna blogerka modowa Maffashion, wspiera społeczność LGBT. Dołączyła do akcji "Ramię w ramię po równość", która promuje m.in. związki partnerskie i równość małżeńską par bez względu na ich orientację seksualną.

W akcji "Ramię w ramię po równość" biorą udział znani - sportowcy, dziennikarze, artyści.- Uważam, że miłość jest dla każdego i każdy ma prawo sam decydować o tym, kogo kocha - mówi Kuczyńska. - Geje i lesbijki to tacy sami ludzie jak ja i jak wy. Mam wielu homoseksualnych przyjaciół i ogromnie przeszkadza mi brak tolerancji, jaki często ich spotyka - dodaje blogerka.

Celebrytka napisała też, że jest za wprowadzeniem związków partnerskich. - Każdy z nas ma prawo sam decydować u boku jakiej osoby chce się zestarzeć i z kim chce spędzić całe życie - napisała. Zdjęcie wrzuciła na swój profil na Facebooku, gdzie ma 570 tys. fanów. Reakcja? Część osób ją wspieraj i gratuluje. Pojawiły się jednak uwagi osób, którym udział Kuczyńskiej w akcji się nie spodobał.

"Odlajkowuję", "homoseksualizm to choroba psychiczna". Ktoś inny narzeka, że osoby LGBT walczą o równość tylko dla siebie (!!!) i jako osoba heteroseksualna czuje się w mniejszości.

DOSTĘP PREMIUM