"Nasza Europa" - chcesz wziąć udział w debacie? Chcesz obejrzeć lub posłuchać transmisji?

Sześć debat w sześciu miastach Polski i siedem kolejnych w studiu TOK FM - to najważniejsze elementy przedwyborczej akcji TOK FM "Nasza Europa". Chcesz przyjść na debatę? Chcesz posłuchać jej w radiu lub obejrzeć transmisję wideo? Oto zestaw informacji dla Ciebie.
Zobacz wideo

Na sześć debat organizowanych przez TOK FM kolejno: w Warszawie, Poznaniu, Łodzi, Częstochowie, Lublinie i Gdańsku, można przyjść osobiście. Będzie to okazja, by wysłuchać dyskusji kandydatów do Parlamentu Europejskiego, a także zadać im własne pytania. 

Debaty zawsze rozpoczynają się o godzinie 18. Wstęp jest bezpłatny, nie obowiązują również żadne zapisy. 

Debaty w 6 miastach Polski - gdzie i kiedy?

- Warszawa - 7.05, Krajowa Izba Gospodarcza, Trębacka 4
- Poznań - 9.05, Międzynarodowe Targi Poznańskie, wejście wschodnie, ul. Głogowska 10, pawilon 10 - centrum prasowe
- Łódź - 14.05, Teatr Nowy im. Kazimierza Dejmka w Łodzi. Mała Sala, ul. Zachodnia 93
- Częstochowa - 16.05, Muzeum Częstochowskie, al. NMP 45, Częstochowa
- Lublin - 21.05, Wydział Politologii, Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Aula im. Ignacego Daszyńskiego. Plac Litewski 3
- Gdańsk - 23.05, Europejskie Centrum Solidarności. Audytorium. Pl. Solidarności 1

Debaty do słuchania i oglądania

Jeśli nie możesz przyjść na debatę, o godzinie 18 w dniu, kiedy planowana jest interesująca Cię dyskusja, włącz radio! Debaty będą transmitowane na antenie na żywo. Będzie je można również oglądać na stronie tokfm.pl - w wersji wideo. A także na profilu TOK FM na Facebooku

A jeśli przegapisz debatę - nic straconego. Debaty będą dostępne w formie podcastów w aplikacji TOK FM oraz na stronie tokfm.pl. Relacje zaś będą zamieszczane na stronie tokfm.pl/europa. 

DOSTĘP PREMIUM