Wybory w TOK FM. Debaty z cyklu #Usłysz Swojego Posła. Wszystko, co musisz o nich wiedzieć [TERMINY, MIEJSCA, KONTAKT]

8 debat z kandydatami na parlamentarzystów, przy udziale publiczności. 9 kolejnych w studiach TOK FM w Warszawie i poza nią. A wszystko to w gorącym czasie kampanii wyborczej, po której zdecydujemy o kształcie nowego Sejmu i Senatu. TOK FM 12 września rusza z akcją Usłysz Swojego Posła.

We wrześniu i październiku w ramach akcji Radio TOK FM organizuje serię debat z kandydatami na parlamentarzystów w różnych okręgach wyborczych. Do udziału w ośmiu z nich zapraszamy publiczność, a kandydatów przepytywać - w swoim i słuchaczy imieniu - będą dziennikarki TOK FM: Karolina Lewicka i Agata Kowalska. Debat będzie można słuchać na antenie TOK FM, w aplikacji TOK FM i na stronie tokfm.pl. Ale przede wszystkim będzie można PRZYJŚĆ NA NIE OSOBIŚCIE

Gdzie i kiedy będzie się można z nami spotkać, posłuchać kandydatów i zadać własne pytanie? Oto lista terminów i miast - spotykamy się zawsze o godz. 18:00:

12 września: RZESZÓW - Grand Hotel Boutique, Dymnickiego 1A. Sala Słowackiego. PRZECZYTAJ RELACJĘ >>>
17 września: KATOWICE - Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach, Sala Balowa A, Wejście: Plac Sławika i Antalla 1 (od strony Spodka)
19 września: CZĘSTOCHOWA - Muzeum Częstochowskie, al. NMP 45
24 września: GDAŃSK - Europejskie Centrum Solidarności, Audytorium
26 września: BYDGOSZCZ - Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy ul. Chodkiewicza 30 - Aula Atrium (główny campus)
1 października: RADOM - Łaźnia, Radomski Klub Środowisk Twórczych i Galeria, Żeromskiego 56
3 października: OPOLE - Sala Konferencyjna MBP przy ul. Minorytów 4
8 października: LEGIONOWO - Sala widowiskowa legionowskiej Poczytalni, ul. Tadeusza Kościuszki 8A budynek dworca

Ale to nie wszystko! Radio TOK FM organizuje również debaty w swoich studiach - ich również będzie można słuchać na antenie TOK FM i w Aplikacji TOK FM. Prowadził je będzie Paweł Sulik, a także Anna Gmiterek-Zabłocka, Roch Kowalski oraz Dominika Wielowieyska, którzy do studia zaproszą kandydatów z  okręgów. Do słuchania zapraszamy zawsze o godz. 18:00. Poniżej terminy i okręgi wyborcze:

16 września - WROCŁAW - przeczytaj relację >>>
18 września - KRAKÓW
23 września - GDYNIA
25 września - TORUŃ
30 września - LUBLIN
2 października - ŁÓDŹ
7 października - PŁOCK
9 października - POZNAŃ
10 października - WARSZAWA

Więcej o tym, jak i gdzie słuchać debat znajdziesz TUTAJ >>>

Zachęcamy do śledzenia informacji na stronie tokfm.pl i na naszym Facebooku. Tam będziemy informować o kandydatach, którzy stawią się na debatę. Tam też będą pojawiać się relacje i podcasty z debat.

Jednak pytanie kandydatom zadać można również wtedy, kiedy nie jest się na miejscu. Zachęcamy do przesyłania ich mailem na adres uslysz@tok.fm, wysyłania w formie wiadomości na Facebooku czy też wpisywania na Twitterze z hasztagiem #Usłysz. Pytanie można również nagrać, korzystając z aplikacji Mikrofon TOK FM lub przekazać je telefonicznie pod numerem 22 44 44 064.

Zapraszamy do dmuchanego Sejmu TOK FM!

Ale debaty to nie wszystko. TOK FM zaprasza również na sobotnie wydarzenia w trzech spośród miast, w których odbędą się debaty z udziałem publiczności. Począwszy od 14 września w trzy kolejne soboty, kolejno w Rzeszowie, Częstochowie i Bydgoszczy ustawimy nasz dmuchany sejm, z którego nadawać będziemy specjalne audycje. Będzie tam można spotkać dziennikarzy znanych z anteny TOK FM, a także wziąć udział w przedwyborczej ankiecie TOK FM. Więcej informacji TUTAJ >>>

Debaty Radia TOK FM pod hasłem "Usłysz" - "Usłysz swoje miasto", "Usłysz swoją szkołę", "Usłysz swojego posła" - są organizowane już od 2014 r. przy okazji wyborów i ważnych społecznie reform, np. parlamentarnych, samorządowych oraz reformy edukacji.